Бременност и секс

  • 4 217
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 200
Цитат на: Мери
Така така момичета, то като те удари хормона не се трае, Shocked  а удоволствието от секса през бремеността е двойно по голямо и за двамата. Аз ако не бях с рискова бременност сигурно щяхме да се "изкъртим" както се казва, но имам предупреждение да го избягвам секса:wink:


И аз съм рискова бременност и аз имам предупреждение да избягвам секса. За сега правим, но много внимателно и сравнително рядко.

# 16
  • Мнения: 854
Когато през втория месец се получи една малка авария - прокървих, ми беше забранен секса за около 10 дни. Ама аз никога не съм била по въздържанието и на петия ден "принудих" мъжа ми да ме уважи. Него много го беше страх, мен също малко, ама иначе не се живееше вече. Имаше един период, в който внимавахме повечко, после се поотпуснахме, ама пак си правехме почивки от 2-3 дни. Обаче напоследък сме луднали и двамата - за мен ясно, ама той защо? И така като гледам нито корема ще ни спре, нито нищо  Grinning

# 17
  • Мнения: 4 242
Цитат на: Mushu
Обаче напоследък сме луднали и двамата - за мен ясно, ама той защо? И така като гледам нито корема ще ни спре, нито нищо  Grinning


Да бе  thumbsup  Laughing
 А в една друга тема подчертах че мъжа ми е луд по заоблените ми форми, но една мама се изказа че мъжете не харесвали бременните си жени и им правели комплименти за да ги успокояват Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Аз обаче не смятам така, съдя по алчните му погледи  Shocked

# 18
ААААААААААААА мъжете си ни харесват и още как Laughing  Laughing  Laughing , моята любима половинка се въжбужда докато ми прави масаж на отеклите крачка Embarassed нещо което за мен е необходимост, защото трудно се сгъвам (правете сметка каква топка съм глътнала Embarassed ) за него е еротично. И все пак това не е комлимент, нали възбудата не лъже?
Това, че ние на моменти се чувстваме не във форма или сме уморени не значи, че мъжете не ни харесват. Все пак и те имам пръст в нашето положение Laughing  Laughing

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе мами, как го правите това бе. Моя мъж от както разбра, че съм бременна загуби всякакво желание за секс. Пък съм още в 8 седмица. А той твърди, че не се страхува за бебто ... много, ама не смее да ме пипне. Пък и малкото ми коремче му се виждало секси. (много съм слаба и вече ми личи) Доста ми е неприятно да гледам на мъжете по улиците как им текът лигите по мен, пък моя да не смее да ме докосне.

# 20
  • Мнения: 637
Цитат на: Мери
А в една друга тема подчертах че мъжа ми е луд по заоблените ми форми, но една мама се изказа че мъжете не харесвали бременните си жени и им правели комплименти за да ги успокояват Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Аз обаче не смятам така, съдя по алчните му погледи  Shocked


Твое ли е коремчето на снимката?   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap

Извинявай, не се сдържах!

# 21
  • Мнения: 694
вие ми пълните душата. Когато влязох в пети месец загубих желание за какъвто и да бил секс. Горкия ми мъж. Все му повтарях нека да родя пък тогава, а тя каква стана вече 8м. а той горкия пак на сухо. Защо не ми се връща желанието-незнам. Само гледам да се измъкна с нещо. Лоша е знам, но не ми се прави.

# 22
  • Мнения: 4 242
Цитат на: Meli
Цитат на: Мери
А в една друга тема подчертах че мъжа ми е луд по заоблените ми форми, но една мама се изказа че мъжете не харесвали бременните си жени и им правели комплименти за да ги успокояват Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Аз обаче не смятам така, съдя по алчните му погледи  Shocked


Твое ли е коремчето на снимката?   Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap

Извинявай, не се сдържах!


Не, но моето е почти същото Laughing  Оказа се твърде голяма снимка за жалост и се наложи да я сменя, но скоро ще си направя малка Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт