Рожден ден - кой има основание за празник ?

  • 7 527
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 283
Защо само майката? Обикновено се поздравяват родителите с "Честит ви рожденик". ....

# 16
  • Мнения: 1 181
рожденника И майката. Винаги честитя и на майката, ако я познавам. В семейството винаги подарявам на майката на рожденника цветя. Даже последния път свеки се шашардиса като дойде на РД на мъжа ми. Тя му носи подарък, а аз вадя един букет и й го поднасям. Тя "ама защо, по какъв повод, нали той има празник". Викам "как той, и ти, кой го е родил"  Flutter

# 17
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всички празнуват. подаръци само за рожденика.

# 18
  • Мнения: 6 993
Логично е, да, но не се сещам да са поздравявали майка ми за това Thinking
Но при нас е по-различно, аз съм родена с дядо ми на един ден и винаги вниманието е било насочено към двама ни заедно.
Леля ми обаче я поздравявам за рождения ден на децата, братовчедка ми за племеника също.
Ще взема да изненадам и мама тая година Grinning

# 19
  • Мнения: 156
когато бях дете и ходех на рожден ден на съученици, им купувах подарък. на майка им подарявах една роза, обикновено бяла. честитях винаги и на майките, те се разтапяха от изненада и кеф, а съучениците ми се чудеха защо подарявам цвете на майката... мисля, че и майката и детето имат празник.

# 20
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
демонстрирам уважение и поздравявам и майката. Ако съм лично поканена, подарявам цветя на майката.

# 21
  • Мнения: 593
Всички имат основание за празник: рожденника, родителите, роднините и не на последно място - всички гости, които са дошли да споделят този празник с тях.

Поводи за празници да искаш!  Tada

# 22
  • Мнения: 562
Сетих се да пусна тая тема честитейки рождения ден на сина на една майка-съфорумка.

Въпросът ми е:

Когато някой има рожден ден, кой има основание за празник ? Само рожденика или и майката ?

Ако приемете, че майката също има основание за празник, защото все пак тя е износила едно дете девет месеца, после го е родила и отгледала, познавате ли случаи, в които някой да и е честитил празника ? Или това е изключение само в нашия род ?

На нас днес ни честитиха рожденичката (става на 1 годинка  bowuu ) и когато съпругът ми имаше рожден ден, на мен ми честитиха рожденик, на него пък рожденичка, когато аз имах празник и т. н. Значи и в нашите родове е така.  bowuu  Което за мен е чудесно!!!  Peace

# 23
  • Мнения: 22 437
Аз съм на мнение, че освен самият рожденник и цялото семейство си има празник.
На малки деца (1-5г, че и повече) винаги честитя и на родителите за това, че детето им се е родило на тази дата.
Когато подарявам подарък - на детето подаръка, на майката цветя.

# 24
  • Мнения: 2 631
Сетих се да пусна тая тема честитейки рождения ден на сина на една майка-съфорумка.

Въпросът ми е:

Когато някой има рожден ден, кой има основание за празник ? Само рожденика или и майката ?

Ако приемете, че майката също има основание за празник, защото все пак тя е износила едно дете девет месеца, после го е родила и отгледала, познавате ли случаи, в които някой да и е честитил празника ? Или това е изключение само в нашия род ?

На нас днес ни честитиха рожденичката (става на 1 годинка  bowuu )   Peace

Ами честита ви рожденичка и на теб, и на таткото  Hug
Да ви е жива и здрава малката принцеса, и да расте щастливо и усмихнато дете  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 562
Сетих се да пусна тая тема честитейки рождения ден на сина на една майка-съфорумка.

Въпросът ми е:

Когато някой има рожден ден, кой има основание за празник ? Само рожденика или и майката ?

Ако приемете, че майката също има основание за празник, защото все пак тя е износила едно дете девет месеца, после го е родила и отгледала, познавате ли случаи, в които някой да и е честитил празника ? Или това е изключение само в нашия род ?

На нас днес ни честитиха рожденичката (става на 1 годинка  bowuu )   Peace

Ами честита ви рожденичка и на теб, и на таткото  Hug
Да ви е жива и здрава малката принцеса, и да расте щастливо и усмихнато дете  Heart Eyes

Много благодаря!!!  Hug  Всичко най-добро и на вас!   bouquet  Peace

# 26
  • Мнения: 1 749
И ние днес имаме рожден ден! Павлина,честито и на вас!   bouquet Hug
Освен на малката,роднини и приятели честитяват и на нас с "честит ви рожденник"! Hug

# 27
  • Мнения: 562
И ние днес имаме рожден ден! Павлина,честито и на вас!   bouquet Hug
Освен на малката,роднини и приятели честитяват и на нас с "честит ви рожденник"! Hug

Ооо - толкова е чудесно, че сме на една дата!!!  Party  Честито на рожденичката, честито и вас - близките й!  Hug  Пожелавам ви весело празнуване - ние също сме заформили скромен бебешки купон! Надявам се децата ни да останат доволни от празника си!!!   bouquet

Благодаря за честитката от теб!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 749
При нас ,ако бях закъсняла с 5 минути и малката щеше да има рожден ден на 5ти юни.Ама не би,явно съм била решена да е на 4ти и туй то! Mr. Green
ДА ви е жива и здрава рожденничката и вие покрай нея!Много да й се радвате! Hug
Благодаря за пожеланията!

# 29
  • Мнения: 562
Да ви е жива и здрава и на вас - весело и безгрижно детство, да й се радвате и да не прави прекалено големи и чести бели, а то без бели не може!  Party

Общи условия

Активация на акаунт