Защо българският мъж е толкова взискателен?

  • 26 230
  • 596
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 387

Да, така.
Големите гърди са били почит от край време, като символ на плодородието, женствеността. Много мъже са привлечени на посъзнателно ниво от тях, защото смятат, че притежателката им ще е здрава и силна майка и т.н. и т.н.
Примери, колкото щеш.

Абсолютно съм сигурна, че сме наясно, защо мъжете харесват големи гърди, ама пусто, ако не се спомене чалгата във всяка тема, няма да е същото.

Което, разбира се, не значи, че малките не са притегателни за мъжа.

Станали сте по-големи цицоманки от мъжете.

Вярно е. Simple Smile

# 271
  • Мнения: 1 733

Да, така.
Големите гърди са били почит от край време, като символ на плодородието, женствеността. Много мъже са привлечени на посъзнателно ниво от тях, защото смятат, че притежателката им ще е здрава и силна майка и т.н. и т.н.
Колко от мъжете цицомани,които точат лиги пред гръдната обиколка на Преслава подсъзнателно са привлечени от качествата й като майка???

# 272
  • Мнения: 2 435
Цитат
Колко от мъжете цицомани,които точат лиги пред гръдната обиколка на Преслава подсъзнателно са привлечени от качествата й като майка???

Те точно от това са привлечени , но не го осъзнават.  Mr. Green Напомня им на майчината им гръд от бебешкия им период сигурно.  Laughing

# 273
  • Мнения: 1 733
Много измислено ми звучи това за подсъзнателния култ към майчинството.Звучи ми направо като оправдание. Mr. Green

# 274
  • Мнения: 2 387
Цитат
Колко от мъжете цицомани,които точат лиги пред гръдната обиколка на Преслава подсъзнателно са привлечени от качествата й като майка???

Те точно от това са привлечени , но не го осъзнават.  Mr. Green Напомня им на майчината им гръд от бебешкия им период сигурно.  Laughing

Изпревари ме. Simple Smile Но точно това щях да напиша. Връзката им с кърменето и детството, гърдите са единствената останала връзка с момента, когато майките са ги предпазвали от всичко съществуващо лошо.

Разбира се, важно е да споменем Преслава, защото е представителка на чалгата, а не някоя друга едрогърда. bowuu


# 275
  • София
  • Мнения: 2 839
Много мъже са привлечени на посъзнателно ниво от тях, защото смятат, че притежателката им ще е здрава и силна майка и т.н. и т.н.
Е, да, ама това е огромна заблуда, макар и подсъзнателна. Моите големи гърди са служили и служат вярно на мъжете, но на детето ми бяха абсолютно безполезни. За жалост. Това е една от най-големите несправедливости в моя живот и продължавам да съм гневна на природата.

# 276
  • Мнения: 2 435
Много мъже са привлечени на посъзнателно ниво от тях, защото смятат, че притежателката им ще е здрава и силна майка и т.н. и т.н.
Е, да, ама това е огромна заблуда, макар и подсъзнателна. Моите големи гърди са служили и служат вярно на мъжете, но на детето ми бяха абсолютно безполезни. За жалост. Това е една от най-големите несправедливости в моя живот и продължавам да съм гневна на природата.

Не се гневи, сестро моя по съдба.  Laughing

# 277
  • Мнения: 1 424
Е, да, ама това е огромна заблуда, макар и подсъзнателна...
Ами подсъзнанието същоможе да се лъже Simple Smile
В общия случай не е заблуда. Отчасти е грижа за поколението, отчасти може би е свързано със спомени за майката наистина.

ПС: Айде стига сте се хвалили тук, момичето и без това се притеснява от тая тема.  Laughing

# 278
  • Мнения: 2 387
Е, да, ама това е огромна заблуда, макар и подсъзнателна.

Така е. Доказано е, че жените с малки гърди имат достатъчно кърма за децата си.



# 279
  • Мнения: 2 435
Е, да, ама това е огромна заблуда, макар и подсъзнателна.

Така е. Доказано е, че жените с малки гърди имат достатъчно кърма за децата си.

Абсолютно е така, размера няма връзка в случая.
За предния пост бях съвсем сериозна, нищо че така с Клонка се получи шеговито.

# 280
  • София
  • Мнения: 2 839
Не се гневи, сестро моя по съдба.  Laughing
Е, не мога. Не е честно. А исках, толкова исках да кърмя. Освен това, вероятно съм единствената жена, щедро надарена от природата, чийто мъж не е цицоман. Егати късмета Crazy
Добре че го докарвам откъм малки задни части, да компенсирам Mr. Green

ПС: Айде стига сте се хвалили тук, момичето и без това се притеснява от тая тема.  Laughing
Ай чети отгоре, да видим кой се хвали и кой ридае безутешно. Whistling Laughing

# 281
  • Мнения: 9 070
Аз се впечатлявам от хубави гърди, а не от размер.
На младини имам сблъсък с такива големи http://www.houstonplasticsurgeryblog.com/wp-content/uploads/2009 … st-reduction1.jpg

# 282
  • София
  • Мнения: 2 839
Аз се впечатлявам от хубави гърди, а не от размер.
На младини имам сблъсък с такива големи http://www.houstonplasticsurgeryblog.com/wp-content/uploads/2009 … st-reduction1.jpg
Примерът е крайно неадекватен. Може да се даде подобен и с малки гърди, но не ми се рови из сайтовете за пластична хирургия, остявам това на теб, явно те влече. Mr. Green

# 283
  • Мнения: 2 435
The_Third , как на младини си имал сблъсък с такива цици , явно на възрастта на майка ти ще да е била жената.  Shocked

Освен това тази е доста пълна за това, ако влезе в норма хич няма да са и големи гърдите, ами няма да са за гледане, те не че сега са де.  Laughing

Ето големи гърди на слабо тяло  Laughing

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 23:56 от pasinet

# 284
  • Мнения: 9 070
Не е неадекватен, това беше гаджето на мой приятел, която се гордееше много с големите си гърди. Бяхме отишли един ден на риболов и се наложи да я возя с лодка из язовира. Тя винаги се печеше без горнище и съответно в лодката беше без. Тази картина ми се е набила в съзнанието и когато чуя за големи гърди просто си изскача. А иначе тази снимка ми я изкара гуугъл.

Паси, били сме на 24-25 години и да наистина беше пълна и имаше самочуствие което ме изумяваше.

Общи условия

Активация на акаунт