Нова във форума

  • 2 263
  • 25
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 40
Здравейте, до сега не съм писала във форума, така чесе включвам, за да се представя.
Аз съм Ели, мама от 3 месеца и 10 дни.
Надявам се да мога да разчитам на вас, както ще се радвам и аз да бъда полезна.
До скоро

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Велсоте, както се казва  Wink Laughing
Тук има много полезна информация, библиотеки има навсякъде във всеки форум и там има информация за голяма част от въпросите за хранене, гледане и пр. на едно дете. Много са интересни библиотеките, а търсачката е доста удобна.

# 2
# 3
  • Мнения: 51
Добре дошла в отбора. И аз от скоро съм тук и научих доста интересни и полезни неща за отглеждането на бебчо. Със сигурност този форум ще ти бъде много полезен  newsm10

# 4
  • Мнения: 368
Добре дошла при нас.   bouquet

# 5
  • Мнения: 579
 welcome welcome welcome

Именно тук ти е мястото.Дано ти хареса.Целувки за бебо.... Grinning Grinning Grinning

# 6
  • Мнения: 592
Здравей и от мен  newsm44 щом си влизала вече във форума знаеш, че си попаднала на точното място. Пожелавам ти само положителни емоции, които да споделяш с нас. Пиши ни за бебчо - подробности.  Hands Thumbsup

# 7
  • Мнения: 1 489
Добре дошла при нас. welcome

# 8
Здравей и от мен  Hug и за теб и за бебчо  Wink. И аз съм новак, но пък така всичко е интересно и непрекъснато научавам нови неща, за които съм се страхувала да попитам. Аз чакам бебче през Февруари, дано всичко да е наред и да го посрещнем подобаващо.  Praynig Прегръдки и още веднъж - Добре дошла.

# 9
  • Мнения: 1 613
Добре дошла при нас  Hug

# 10
# 11
  • Близо до гората...
  • Мнения: 496
 wavey
Добре дошла! Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 402
Добре дошла Elipapa сигурна съм, че тук ще ти е много интересно. Ако не си разгледала още целия форум да ти кажа, че тук има отчетни такива и можеш да си пишеш с мами родили през твоя месец. Това можеш да направиш като посетиш Бременност, майчинство>> Отчетни>>Родени през 2005г.>>Майски бебчета и майски мамчета
УСПЕХ

# 13
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Добре дошла!  bouquet

# 14

Общи условия

Активация на акаунт