Споделете хубав филм, драма, романтика - 6

  • 191 216
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 19
И аз гласувам с две ръце за Хачико- невероятна история, не спрях да плача. Гледайте го заслужава си!

# 691
  • София
  • Мнения: 188
И аз гласувам с две ръце за Хачико- невероятна история, не спрях да плача. Гледайте го заслужава си!
Аз също!!! Дори го записах на диск! Златен филм!

# 692
  • Мнения: 19
И аз ще си го запиша. Гледах го преди два дена и още ме държи . Невероятно трогателна история и то по действителен случай.

# 693
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
тъкмо гледах Lucky 7
неангажиращо, романтично филмче

# 694
  • Стара Загора
  • Мнения: 29
И аз се престраших да изгледам Хачико.Бях сигурна, че много ще плача и така стана.Това е филм за истинската вярност.
Снощи го изгледах и още съм под влиянието му.

# 695
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Не знам дали по-напред са споменали- за мен истинска класика е "Животът е прекрасен"

# 696
  • Мнения: 232
Влизам само да ви кажа,че имате възможност да се регистрирате в Замунда  Peace!!!!!!!

# 697
  • Мнения: 496
Влизам само да ви кажа,че имате възможност да се регистрирате в Замунда  Peace!!!!!!!

А дали има вероятност и да са го отворили за чужбина Thinking

# 698
  • Мнения: 3 057
Замунда от чужбина - директно не, но с бг прокси работи. Ето как става - малко е бавно но все пак работи.

# 699
  • Варна
  • Мнения: 1 930
Здравейте,ако може бихте ли да ми предложили някаква  романтична комедия нещо ката Булчински войни (Bride wars) или например Професия блондинка(Legally blonde) може и нещо от сорта на Събудих се на 30(13 Going on 30)

Това са и мои любими филми. Има доста други подобни и вероятно повечето си ги гледала, но нека спомена няколко, които се сещам как се казваха:

17 Again (2009)
27 Dresses (2008)
Forces of Nature (1999)
Forgetting Sarah Marshall (2008)
He's Just Not That Into You (2009)
How To Lose A Guy In 10 Days (2003)
Leap Year (2010)
No Reservations (2007)
Serendipity (2001)
The Wedding Planner (2001)
Благодаря ти  Hug Намерих 3 филма, които съм пропуснала или забравила да изгледам.

# 700
  • Мнения: 496
Замунда от чужбина - директно не, но с бг прокси работи. Ето как става - малко е бавно но все пак работи.

Е то така го правя,но има проблем със сийдването и коефициента ми отиде много надолу Confused Надявах се,че може да са преосмислили политиката си за чужбина Blush
 Благодаря на всички момичета в темата за чудесните предложения,благодарение на вас гледах и съм приготвила за гледане великолепни филми  Hug  bouquet

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 930
Току що изгледах:He's Just Not That Into You / Той не си пада по теб (2009) - http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=172823&hit=1. Участват много звезди Simple Smile
Много хубав, приятен и разтоварващ филм.  Заприлича ми на Love Actually и на още един, в който също се преплитат няколко любовни истории, но сега не се сещам. Симпатично поднесени са няколко истини за жените и мъжете. Хареса ми много повече от План Б с Дж. Лопес. Препоръчвам  Peace

# 702
  • София
  • Мнения: 20 217
Tre metri sopra il cielo и втората част Ho voglia di te  ме докоснаха много.
Да, и аз отдавна съм ги изтеглила, но сега ги изгледах!
Много, много ми харесаха и на мен!

И аз ги гледах  скоро,страхотни.. Heart Eyes  Някакви предложения за други италиански хубави филми ?


Бих предложила Cardiofitness -  свежо, приятно и с много настроение филмче  http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=224231&hit=1

# 703
  • Мнения: X
Бих предложила Cardiofitness -  свежо, приятно и с много настроение филмче  http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=224231&hit=1

Ауууу, и аз съм от феновете на италианското кино, веднага го тегля (но от Наносет-а, че да не си развалям коефициента в гадната замунда), благодаря ти Reiny   bouquet.
 А не са ли пуснали вече втората част на "Sorry, if i love you"?

# 704
  • Мнения: 1 149
Тази хубава тема чак на 4та страница,побууут.
Гледа ми се нещо разтоварващо и романтично,имате ли предложения?

Общи условия

Активация на акаунт