За забавленията

  • 2 101
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 283
Страхотна снимка, не мога да спра да я гледам   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 507
И аз, и аз   bowuu

# 17
  • Мнения: 390
Сега гледам филми и си пиша с вас  HugТака си почивам, но се надявам да е временно и да не се затварям толкова в себе си.

Таня, това временно, нали не означава, че мислиш да ни оставиш без присъствието си. Не си го и помисляй  Peace


Оооо, нееее  Laughing Имах предвид след "временното" да мога да си позволя(финансово, че това ми е най-големият проблем) да се качим в автобусчето или колата и да отидем през уикенда където си поискаме с детенце.Искам толкова неща да и покажа...

# 18
  • Мнения: 816
Благодаря,   bouquet наистина подобни моменти на щастие остават за цял живот в душата и сърцето, а спомените от преживяното носят сили и енергия за пътя напред. Да сме живи и здрави всички, а щастието си го носим в сърцата. Заслужава си да бъде опазено, дори и подобните моменти да са редки случаи, заради сивото ни ежедневие.

# 19
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Много хубава снимка  bouquet.
Днес ми е кьде ,кьде по добре Joy.Купих си една рокля и се успокоих Embarassed.
Еееееех,заЩо не са вси4ки дни като днеШният Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 442
Доротея,влюбих се в тази снимка  Heart Eyes Невероятно настроени,романтика...прекрасна е!

# 21
  • Мнения: 42
сладурки  Hug Grinning

# 22
  • Мнения: 5
Ееех че и на мен ми  стана хубво.Аз се забавлявам като чета книга,гледам филми или се грижа за цветята си.Естествено това е през малкото време докато малкият спи.Но през останалото време играем на двора или ходим в братовчетка ми-тя има две момчета на 3,5г. и на две като моя.Пием кафе смеем се с децата и така.Това е всеки божи ден. Не се оплаквам, вече съм много щастлива Party

Общи условия

Активация на акаунт