Колко кг сте , а колко искате да станете ?

  • 61 153
  • 522
  •   1
Отговори
# 300
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Аз съм висока 168см.
Тежа в момента 56кг.
Искам да стана 53кг., както бях преди да забременея.

# 301
  • Мнения: 1 269
Здравейте!
170см. 52 кг. искам да стана 46 кг.
Не, шегуваш се, нали???

# 302
  • Мнения: 62
pazzza
Защо да се шегувам, не е смешно. Не са важни килограмите, имам мазнини и целулит, не мога да се гледам Sick

# 303
  • София
  • Мнения: 149
Такива неща се оформят със спортуване, а не с диети и глад.Не важно колко килограма си, а дали се харесваш като се видиш в огледалото,но последното се постига САМО със спорт.А за твоите килограми, първите  резултати ще се видят след не повече от месец.

# 304
  • Мнения: 62
Такива неща се оформят със спортуване, а не с диети и глад.Не важно колко килограма си, а дали се харесваш като се видиш в огледалото,но последното се постига САМО със спорт.А за твоите килограми, първите  резултати ще се видят след не повече от месец.
Така е, освен, че ограничавам храната, всяка сутрин си правя упражнения. box

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
В огледалото това ли виждаш?

# 306
  • Мнения: 62
В огледалото това ли виждаш?

Еее, недей така rotfImbo

# 307
  • Мнения: 2 172
Че какво му е на това В огледалото  Laughing Сигурна съм,че много жени искат да изглеждат така .Определено е за предпочитане,в сравнение с това извън огледалото  Laughing

# 308
  • Мнения: 0
Oxi11 целулит с диети не може да се премахне. Ти пишеш че имаш мазнинки на места..първо като се отслабва с диета или глад се слабее навсякъде и несъразмерностите винаги си остават по-големи. С диета неможе да се отслабне само в бедрата, или само в корема или само в дупето... Само със спорт се постигат оптимални постижения. И второ незнам на твоите килограми дали може да се говори за мазнинки.
Попитай познат и приятели дали те виждат мазнинки, защото често момичетата виждат в огледалото си едно нереално отражение, т.е. представата за тялото си, която е в главата им, а не тази която е в огледалото. Точно това което вещи постна...

# 309
  • Пловдив
  • Мнения: 14 068
Че какво му е на това В огледалото  Laughing Сигурна съм,че много жени искат да изглеждат така .Определено е за предпочитане,в сравнение с това извън огледалото  Laughing
Ами това имах предвид Simple Smile

# 310
  • Мнения: 1 269
pazzza
Защо да се шегувам, не е смешно. Не са важни килограмите, имам мазнини и целулит, не мога да се гледам Sick
Писах ти на лични!  Hug
Започвай да се храниш пълноценно и да спортуваш енергично!  Peace

# 311
  • Мнения: 0
висока съм 160 и тежа 45 кг но не изглеждам особено слаба Confused

# 312
  • Мнения: 1 844
висока съм 160 и тежа 45 кг но не изглеждам особено слаба Confused
Интересно ми е колко искаш да станеш?40?!
Не знам на колко години си, но мисли трезво - 40 кг не е здравословно тегло за една жена...особено при един сравнително нормален ръст от 160 см.

# 313
  • Мнения: 1 454
Здравейте,
аз съм 162 см, 52кг съм /с много усилия Wink / и искам да стана 50 - постоянни

# 314
  • Мнения: 884
!.70 съм, в момента съм 62кг, искам да стана 59-60 кг, просто защото на тези кг се харесвам най-много.

Общи условия

Активация на акаунт