Колко кг сте , а колко искате да станете ?

  • 61 155
  • 522
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 98
Ами съгласна съм с теб, но понякога е депресиращо и затова жените искат да са кльощави. Давам ти пример - аз съм 172 см и 61 кг. Ханшът ми е леко широк, нося дънки 30-32 зависи от марката, но много често ми се случва НАЙ-големия размер в магазина да ми е малък?!? Съответно продавачката е безкрайно учудена..... и не разбира как може да съм толкова дебела.... Sick. Ето от  от такива неща се формира мания за кльощавост.

Извинявам се, че се отклонявам от темата...  bouquet

# 331
  • Мнения: 0
а пука ли ти на теб какво мисли продавачката? Ако да, тогава всички трябва да живеем според правилата и желанията на другите... Ако се разболееш например заради дадена диета дали продавачката би ти съчувствала? Освен това от диета не се отслабва на определено място а на всякъде, като за начало в лицето. И когато отслбнеш навсякъде (понеже без спорт а само диета) ханшът ти ще продължава да бъде по широк спрямо тялото ти. Т.е. отслабва се но пропорциите остават същите...  Това че имаш широк ханш не те прави дебела...а просто имаш такава структура. Човек килограмите си може да промени, но структурата си не, освен ако не е поправимо със спорт Peace
Не се оставяйте някой друг да ви диктува живота за да се харесате на някой си друг, който дори не познавате. Живота е ваш и ако не отслабвате за себе си незнам за кого.... Но нека бъдем честни че в Бг култа за слабост е на много високо ниво!
След като жени определят мис българия за дебела (понеже спортиска и с красиви форми) и виктория бекам за не слаба... Незнам!
Трябва човек да се замисли защо иска да отслабне, дали иска да е трайно, дали иска да посвети живота си на тази мания (защото става мания, когата се гладува и после се яде нормално, идва йойо и се започва един неспирен кръговрат от слабеене дебелеене и депресии)...и дали иска да е просто слаб или да има хубава фигура, второто става само с целенасочена промяна на храненето, което ни е довело до наднормено тегло (макар и да има мн момичета които искат да остлабнат, а дори нямат наднормено тегло) евентуално режим, който остава за цял живот и спорт!!! Без спорт и здравословно хранене просто няма трайни ефекти, освен ако човек не иска цял живот да гладува и да живее непълноценен живот обсебен от манията за слабеене, слабеене, какво да не ям, да ям...и така нататък.... Rolling Eyes

# 332
  • Мнения: 4 428
Аз много отдавна съм ан принципа да не гледам основно кантара, а отражението в огледалото  Peace За много жени с моя ръст /165см/, сигурно 60кг им се виждат много. Но аз изглеждам перфектно с тях. Толкова бях преди да родя първото дете. На мен и в момента започнаха да ми се броят кокалите на гръдния кош между гърдите. Като смъкна още 8-9кг, съвсем  Crazy Просто си е до структора. Аз съм със слаба горна част и по-широк ханш. И зора е него да го вкарам в нормите  Laughing
Аз също не харесвам жени тип манекенки. Не знам и мъжете до какво степен ги харесват  Rolling Eyes

# 333
  • Мнения: 1 819
Има една теория,че половината мъже харесват пълни жени,а другата половина не си го признават hahahaМоя мъж я подкрепя Peace

# 334
  • Мнения: 11 747
Има една теория,че половината мъже харесват пълни жени,а другата половина не си го признават hahahaМоя мъж я подкрепя Peace

Taзи теория е популярна само сред жените и то пълните. Мъжете не са чували за нея.

# 335
  • Мнения: 0
моят мъж определено не харесва дебели жени. Харесва елегантни жени (както той се изразява). Много често като сме навън (аз съм много досадна) или като ходим на почивка разглеждам жените и коментирам "Тази жена има мн хубаво тяло. Онази е приятно слаба" И често ММ пуска коментари от рода " Какво? Този чирус ли? Този скелет ли?" Установила съм че той (специално ММ) не си пада ама въобще по кльощави жени с изпъкнали кокали и хлътнали кореми. Харесва слаби (внимание синоним на елегантни) стегнати жени спортен тип. Допада му много като има очертани красиви мускули на краката и стегнато дупе, и важно е да го има. Често казва че мрази плоски задници. Както и аз си падам по добре сложени мъже с хубава фигура, а не ходещи клечки или виснали шкембета. Та сега по принцип не ми е разрешено да отслабвам вече (по негова преценка) а само спорт. Още съм си оставила лентичката на 52 за мой си стимул. Но наистина е факт че с тези килограми се чувствам страхотно сега се меря самона сантиметри и веднъж в седмицата килограмово, но това е без значение ако обиколките намаляват. От седмици не съм свалила нито грам, даже се случи да кача, но обиколките продължават да намалят.

А за дебелите жени: в много африкански държави ги харесват, но европейците не си падат по тях, поне мнозинството.
Също е факт, че след няколкото смъртни случая на манекенки точно от култа към слабост все повече модни организации тендират към налагане на размер 36 минимум 34 за моделките. Има и много модни списания, които баннаха моделки с детски размери: http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/2009/oct/05/brigitte-germ … azine-bans-models

# 336
  • Мнения: 1 844
Има една теория,че половината мъже харесват пълни жени,а другата половина не си го признават hahahaМоя мъж я подкрепя Peace

Taзи теория е популярна само сред жените и то пълните. Мъжете не са чували за нея.
newsm10

# 337
  • Мнения: 2 811
60.8 kg Simple SmileSimple Smile цел- 58:)

# 338
  • Мнения: 2 811
Ами съгласна съм с теб, но понякога е депресиращо и затова жените искат да са кльощави. Давам ти пример - аз съм 172 см и 61 кг. Ханшът ми е леко широк, нося дънки 30-32 зависи от марката, но много често ми се случва НАЙ-големия размер в магазина да ми е малък?!? Съответно продавачката е безкрайно учудена..... и не разбира как може да съм толкова дебела.... Sick. Ето от  от такива неща се формира мания за кльощавост.

Извинявам се, че се отклонявам от темата...  bouquet
нищо красиво не намирам в кльощавите жени ала виктория бекъм. брррр. размерите ти са като моите- аз много чаках за да ги постигна. много по-добре е красиво спортно, но и женствено тяло с дупе и бюст, а не жена с тяло на дете. радвай се:)  тия продавачки няма какво да се шокират.

# 339
  • Мнения: 31
Ръст - 163 см.
Тегло - 56 кг.
Желание 51 -53 кг. Не по- малко, защото до талията по принцип съм слаба и става малко грозно.  Simple Smile
Ама и както със си сега се харесвам.  Simple Smile

# 340
  • Мнения: 4 428
Според мен е най-важното как човек се харесва и се чувства добре и здрав  Peace Тези дни се видях с едни познати, които не съм виждала от 2месеца някъде. Те казаха, че не могат да ме познаят - толкова съм била отслабнала  Laughing И като им казах, че искам да смъкна още 5-6 кила, ми казаха че нямало нужда според тях. Но аз искам да си стигна 60-сетката и тогава ще мирясам  Mr. Green
Иначе вече нямам почти никакъв проблем с намирането на дрехи по магазините. Вече влизам в 38-ми размер  Peace Мисля, че като си постигна желаните кила ще стигна до 36-ти размер, което според мен е супер за добре изглеждаща ЖЕНА /не дете/  Grinning
Но аз имам и натрупан целулит от двете бременности, който си държи обиколките и лошата визия. Така, че сега съм се заела с масажи и т.н. да се боря с него  Whistling Ако успея да го преборя, това ще ми смъкне поне едно 5-6см от обиколката на ханша под дупето и ще ми "покаже" резултатите от тренировките  Grinning Защото и според мен едно тяло, дори и да не е съвсем слабо, ако е стегнато изглежда много по-добре и от най-перфектната манекенка на кила  Peace

# 341
  • Мнения: 2 229
Този BMI индекс е голяма глупост, едно тегло и ръст нищо не значат. Била съм максимум на долна граница на "нормалното тегло" и бях обективно пълна, а се чувствах ужасно дебела  - по това време дори спортувах доста, но то бяха едни бузи, корем...
Сега ако си кажа индекса, ще изляза абсолютна анорексичка, но имам още 1-2 кг за сваляне, без да имам амбиции да съм скелет.
2ма души с 1 височина и кг могат да изглеждат по коренно различен начин..
Но да, важното е да се чувстваш добре в кожата си. Simple Smile

# 342
  • Мнения: 287
Този BMI индекс е голяма глупост, едно тегло и ръст нищо не значат. Била съм максимум на долна граница на "нормалното тегло" и бях обективно пълна, а се чувствах ужасно дебела  - по това време дори спортувах доста, но то бяха едни бузи, корем...
Сега ако си кажа индекса, ще изляза абсолютна анорексичка, но имам още 1-2 кг за сваляне, без да имам амбиции да съм скелет.
2ма души с 1 височина и кг могат да изглеждат по коренно различен начин..
Но да, важното е да се чувстваш добре в кожата си. Simple Smile

Дай една снимка да видим как на долната граница на BMI изглеждаш дебела .Много ще ми е интересно да видя такова чудо.Определено обаче проблема на  "дебелите " на долната граница на BMI е в главата , не в корема и в бузите.

# 343
  • Мнения: 1 125
Този BMI индекс е голяма глупост, едно тегло и ръст нищо не значат. Била съм максимум на долна граница на "нормалното тегло" и бях обективно пълна, а се чувствах ужасно дебела  - по това време дори спортувах доста, но то бяха едни бузи, корем...
Сега ако си кажа индекса, ще изляза абсолютна анорексичка, но имам още 1-2 кг за сваляне, без да имам амбиции да съм скелет.
2ма души с 1 височина и кг могат да изглеждат по коренно различен начин..
Но да, важното е да се чувстваш добре в кожата си. Simple Smile

Дай една снимка да видим как на долната граница на BMI изглеждаш дебела .Много ще ми е интересно да видя такова чудо.Определено обаче проблема на  "дебелите " на долната граница на BMI е в главата , не в корема и в бузите.

 Joy

 Peace Абсолютно! Няма такъв филм да си "дебел" на долната граница.

# 344
  • Мнения: 2 229
Е, казах пълна, чувствах се дебела, щот ми беше неестествено с 5-6 кила отгоре, иначе на вид само бях позагладила косъма. Laughing
Идеята ми беше, че тегло/ръст е супер индивидуално и този индекс изобщо не дава реална оценка, според мен, килограмите не са най-важното, важно е как са разпределени, дали са мускули или само сланинки и т.н...

Общи условия

Активация на акаунт