Колко кг сте , а колко искате да станете ?

  • 65 714
  • 522
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
182, 64, цел 58 кг.

# 376
  • Пловдив
  • Мнения: 15 112

Правиш си майтап, нали  Shocked

# 377
  • Мнения: 564

И аз това си помислих в първия момент!  #Crazy
Но ако не е шега, то първият пост 2 страници по-напред е достатъчно красноречив...

# 378
  • Мнения: 105
160см 60кг цел 48-50кг

# 379
  • Мнения: 16
166см 67кг,цел- 60кг.

# 380
  • Мнения: 0
Не не си правя майтап, просто костите са ми леки.

# 381
  • Мнения: 473
няма леки кости и тежки кости. Костите на всички хора са с еднакъв строеж. Леки кости имат птиците....

# 382
  • По света и У нас
  • Мнения: 238
сега 173 см ,59 кг.Цел 55-56 кг.И то целта ми е да ги задържа след това,понеже аз много пъти съм била на посочената цел,но ми е трудно задържането Sad


И при мен е подобно положението - 172см., сега вече съм 55-56кг. , бях 58-59кг. и сега целта ми е да ги задържа.
Всъщност цял живот съм била 55-56, но след спирането на цигарите качих доста килца - до 64 бях стигнала дори. Сега се чувствам страхотно и искрено се надявам да си запазя сегашното тегло Praynig

# 383
  • Мнения: 287


Не не си правя майтап, просто костите са ми леки.

Няма как ако си 182 да са ти леки костите. Simple Smile
На колко години си? На 14-15?  Grinning Grinning Grinning

# 384
  • Мнения: 165
аз съм 168см. 76кг.а искам да съм около 60кг. преди 7 години преди първата бременност бях 62 и сега си мечтая поне за тях Laughing

# 385
  • Мнения: 314
няма леки кости и тежки кости. Костите на всички хора са с еднакъв строеж. Леки кости имат птиците....

Не си права Piny майка ми примерно е с много леки кости - просто са по-тънки и не толкова плътни като мойте, на едно и също тегло и височина тя е по-закръглена от мен.

Но да си 182см висока и да искаш да тежиш 58 кг е определено прекалено. Освен ако наистина не е момиче на 14-15.

# 386
  • Мнения: 287
няма леки кости и тежки кости. Костите на всички хора са с еднакъв строеж. Леки кости имат птиците....

Не си права Piny майка ми примерно е с много леки кости - просто са по-тънки и не толкова плътни като мойте, на едно и също тегло и височина тя е по-закръглена от мен.

Но да си 182см висока и да искаш да тежиш 58 кг е определено прекалено. Освен ако наистина не е момиче на 14-15.

Това ,че майка ти е по-закръглена при едни и същи данни не означава ,че са и леки костите.Сигурно мускулатурата и е по- слабо развита ,т.е по-малко мускули повече мазнини от теб.Това обаче не се "поправя" с диети а с промяна на физическа активност.Факт е ,че жените в активна възраст имат малко по-тежки кости за разлика от пубертета , критическата възраст или след нея, когато плътността на костите е по-малка.Това се дължи на хормоните.Затова е нереално когато някой иска да бъде 40 килограма ,защото така се чувствал най-добре в пубертета.

Слагайте си реалистични цели,несериозно е нормална жена да бъде с тегло на дете.А тези дето имали огромни бузи и кореми на долната граница на BMI да вземат да хвърлят малко пот в някоя спортна зала или пък да си вземат час за психолог.

# 387
# 388
  • Мнения: 473
именно - процентът на мазнини и мускули определя дали ще сме закръглени или не.
Аз съм 160 и тежа 54кг. Тренирала съм активно и вижте как ми стоят тези килограми. Има хора който на 54кг на моята височина са си направо трътлести- но това се дължи единствено на спорта
http://img149.imageshack.us/img149/163/15102010038.jpg

# 389
  • Варна
  • Мнения: 1 399
Пак да с самоцитирам, но според вас нормално ли  е при ръст 156 см да тежа 48-49 кг?
Имам чувството, че съм прекалено слаба. Процента на мазнините ми е 25%.

Общи условия

Активация на акаунт