Играчка и дрънкалка хваща вече, любимото ни МАРТенско човече!

  • 9 383
  • 302
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 95
беба лентата за коса ние я държим колкото бебка позволи - тя много много не търпи нещо да й стои на главата , смятам че няма проблем да я носи и по - дълго стига да не е стегната и неудобна...

добро настроение права си , да се ядосваш, но предпочитам да не коментирам....

за мен няма глупави въпроси, човек понякога толкова се притеснява , че задава въпроси които са нелогични , но в това няма нищо смешно и глупаво, на всеки се е случвало и не смятам, че това е тема за присмех ...въобще цялата тази тема за най-глупав въпрос е супер тъпа ...
 baby_neutral



# 256
  • Мнения: 695
Здравейте сладурковци
Извинете, че се правя че няма спор, но ще се въздържа от коментар.
Имам въпросче....
Като направите чайче на малките сладурковци и по колко време го държите ако примерно не го изпие. Аз го правя сутрин по 100гр. както си е по указание и ако не го е изпила до вечерта и не го давам. На какво мнение сте вие?
Имаше още, но забравих
До скорооо  Hug

# 257
  • Мнения: 88
'dobro_nastroenie'
Съобщението не може да бъде изпратено. 'dobro_nastroenie' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.

bellabu благодаря за отговора, на нашия бебо малко му стър4ат уши4ките, 4е все се върти като заспива и ги ма4ка и затова се 4удя дали ще помогне такава лента  newsm78

# 258
  • София
  • Мнения: 798
 Здравейте!
 Аз нямам право да изказвам пубично мнение, нова съм във форума.
 Кикоимери - чайчето по 6ч. са ми казали на мен да стои Wink

# 259
  • Мнения: 5
беба, веч еможеш да изпратиш съобщение.

# 260
# 261
  • Варна
  • Мнения: 858
Здравейте  Hug И аз ще се въздържа от коментар....нямам думи просто...
Лентата за коса я държа малко, защото забелязах че ако минат повече часове и става зачервено на главичката  Hug
Чайче незнам колко може да стои, понеже ние не пием изобщо  Hug
Вчера тук беше 38 градуса и си стояхме в къщи. Излезнахме в 18 часа и беше 33 градуса, все едно в солариум бяхме. Вики плака от жега милата, какво ще правим цяло лято незнам  ooooh!
Днес е същата жега и сме си вкъщи, ама то и тук не се диша  ooooh!

# 262
  • Мнения: 69
ехо,говорите за вълка и той в кошарата,разбрах че цитирате мен,но не точно както трябва,поне да бяхте написали,че бебето ми не искаше да суче,затова се цедях,та цитата да бъде пълен,не съм обидена и не се чувствам такава,предпочитат задаването на тъпи въпроси отколкото правенето на тъпи грешки,все пак мисля че форума е място за предаване на опит,колкото прост и тъп да е,ако греша-поправете ме,ако е така-тогава да създадем 2 форума,за по-умни и по-тъпи въпроси Peace та всеки да не се чувства обиден,за сетен път се убедих,че понякога търсите с какво и с кого да се заядете,ако толкова ви преча или ви досаждам с въпросите си-кажете,поне да спра да пиша или направо да изчезна от вашите теми.

ако все пак съм обидила или накърнила достойнството на някоя от Вас-то моля да ми простите  bouquet

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 12:54 от baby_moni

# 263
  • София
  • Мнения: 798
 Здравейте!
 За всички мами, които се интересуват от ДНЕВНИКА НА МАМА:. Можете да го получите и по куриер за ваша сметка Simple Smile
 Благодаря на беба, че ми даде линк, от който получих инфото Wink
 Десис, Влади вчера се свари в колата и доста рева, а до сега все е заспивал, не знам как ще се возим вече в тези жеги ooooh!

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 13:25 от *Elle*

# 264
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

добро настроение права си , да се ядосваш, но предпочитам да не коментирам....

за мен няма глупави въпроси, човек понякога толкова се притеснява , че задава въпроси които са нелогични , но в това няма нищо смешно и глупаво, на всеки се е случвало и не смятам, че това е тема за присмех ...въобще цялата тази тема за най-глупав въпрос е супер тъпа ...
 baby_neutral

Подкрепям изцяло този пост. Направо не ми го побира акъла как може да се състоят такива махленски скандали в подобна тема ooooh!
baby_moni какво да ти кажа - дано този, който те е цитирал за изцеждането и притесненията относно количеството ядене на бебчо, никога не изпита на своята глава какво значи да трепериш за всеки грам на недоносено дете #Cussing out


Окич, мерси много за линка, обадих се - имат големи шишета в Прима Папа, но за жалост биберони 2ка липсват навсякъде Rolling Eyes Дано почнат пак да зареждат, човекът ми обясни, че имали прекалено много поръчки от щатите и дотук не успявали да стигнат, за да заредят #Crazy Благодаря и на всички други отзовали се мами   bouquet

Моят Александър също се буди нощем поне по два пъти. Ако почне да спи по цяла нощ ще черпя  Laughing
Съчувствам ти, мила, аз скачам от кеф ако се събуди само веднъж за ядене нощем. Но вече се изхитрих и й правя една доза мляко към 11, слагам го в термобокса и в 3-4 директно я храня. Не издържам да варя млека посред нощите Tired Знам, че не е прието да престоява повече от час, но дано не й навреждам много Confused

# 265
  • Мнения: 35
Здравейте мамита Hug
Мойте мъже още спят, та аз кисна пред компа и си запълвам времето докато станат. тук сутринта такъв порой валя, даже и градушка падна. Сега вече си пече и до обяд, ако продължава така, няма да си е личало че е валяло.
Относно спора - аз снощи написах каквото мисля Naughty. Определено доста грозно се получи  ooooh! Момичета, само не се отказвайте заради това да пишете, защото на мен определено ще ми липсвате Hug

# 266
  • Варна
  • Мнения: 858
Десис, Влади вчера се свари в колата и доста рева, а до сега все е заспивал, не знам как ще се возим вече в тези жеги ooooh!

Ох и аз незнам  ooooh!  След седмица се прибираме във Варна и как ще пътуваме в тези жеги незнам  Confused  Това са си минимум 6 часа път......

# 267
  • Мнения: 5
kremmyto  Hug

Какво да се прави : Ами жалки сме !

Слънцето:

Не, че ми пука от цялата тая работа де, боли ме г.за аз съм ти казвала, но ставате ЖАЛКИ по голяма част от вас тука. Издребнявате за всяко нещо - айде пък спрете се малко!!! newsm11

Бодливка:

Права си Слънце,ставаме ЖАЛКИ наистина някои от нас,като си мислят повечето момичета,че тук имат приятелки,съмишленички,па макар и виртуални!Специално пък dobro_nastroenie на няколко пъти съвсем чистосърдечно благодари на всички ви,че ви има,и неведнъж е писла,че ни чувства толкова близки,едва ли не като семейство!Сигурно за това е толкова побесняла сега,и според мен има защо.
 newsm10 smile3501

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 13:40 от dobro_nastroenie

# 268
  • София
  • Мнения: 798

baby_moni какво да ти кажа - дано този, който те е цитирал за изцеждането и притесненията относно количеството ядене на бебчо, никога не изпита на своята глава какво значи да трепериш за всеки грам на недоносено дете #Cussing out


 Моят Влади беше 2кг и се водеше недоносен, беше малко в кувиоз, малко на системи.. но не съм посмяла да се цедя и да му давам, от страх да не се отбие.  А свекърва ми ме натискаше, казваше, че съм нямала достатъчно кърма, защото бебо много ревеше, имаше скандали, ужас..Казваше ми - защо не се изцедиш да видиш колко кърма имаш..Защо не му дадеш от замръзената да видим дали няма да е по-спокоен..Чувствах се сама срещу всички ( моята майка почина), мъжът ми и той искаше да проверим, някак и има доверие, защото видиш ли, тя е отгледала 2 деца..изцедих се, макар че не исках и им доказах, че имам...скоро след това получих и извинение от тях.
 Десис, много рано ще трябва да пътувате, няма как.

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
 След седмица се прибираме във Варна
Ееее и ние в началото на юли щяхме да ви идваме на гости в Пазарджик.... язък  #Cussing out
Моя съвет като тръгнете за Варна е да тръгнете към 3-4 часа посреднощ поне по по хладното ще пътувате!!!

Общи условия

Активация на акаунт