След раждането...........

  • 9 235
  • 117
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 208
С първата бременост качих 6кг.- бебка се роди 2,600 и от болницата излязох -7. Т.е. с един кг по-малко от преди да забрменея  Laughing

В момента съм в 9м. с второ бебе и съм качила до тук 4кг. - предполагам,че ще си направя пак шесте кг. и пак ще ги сваля в болницата.  newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 1 481
Качих много килограми по време на бременността- около 35, успях да ги сваля за около година.
Спрях да кърмя дъщеря си, когато стана на 2 години и оттогава качих 5 килограма  Close Нямат сваляне, просто побеснявам!

# 62
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Забременях когато бях 54 кила-наддадох, че много кръв изгубих при загубата на детенце и доста течен шоколад омахах.
Влязох да раждам 69, незнам колко излязох но след 6 месеца бях 48 кила-просто ревливо бебе, никой около мене и бях постоянно под напрежение. За всичко аз се грижех докато се прибере от път мъжо.
Никакви диети, тогава нямаше фитнеси и аеробика но аз съм бивша спортистка та сама се справях у дома когато имах време защото както писах по горе бях абсолютно сама и за всичко търчах аз-то това беше аеробиката и фитнеса основно. Сега лятото съм 53 а зимъска съм 56 защото не обичам диети и си хапвам всичко включително и много сладости smile3503

# 63
  • Мнения: 411
Като се ожених бях 50кг,покрай 2 изпита отслабнах 2кг,т.е. забременях 48кг сложих 13кг,от болницата ме изписаха с права рокля(малко трудно се закоп4а ципа,но...)след около месец бях 50 кг.
с второто забременях 50 кг прибавих пак 13 кг и след това останах 55.пак след около месец бях 52кг.
от тогава ве4е 10 год. варирам 50 до 55.
ям много и вси4ко,дори си мисля 4е ако трябва да пазя диета може би Ще умра от глад.
та то аз огладнявам на всеки 2 4аса,по зле от новородено.

# 64
Забременях 74 кг при ръст 175 см. Влязох да раждам 100  Crazy
Излязох 94 кг, три години ги мъкнах.
Сега съм 63 кг.

# 65
  • Мнения: 0
При мен най-добър ефект има разделното хранене, не се подлагаш на драстични диети и глад, просто правилно комбинираш храните. Можете да намерите информация и таблица тук разделно хранене

# 66
  • Мнения: 1 668
Забременях 61кг. влязох да раждам 84кг , това прави 23кг. отгоре  Crazy
След раждането бях 72кг а 4-5 месеца след това станах 54кг Flutter
Спрях всичко тестено,газирано...сладко си похапвах от време на време някоя вафличка Grinning

# 67
  • Мнения: 9 468
О,даааа,че ипо-слаба от преди станах  Grinning
Забременях 65кг,влязох да раждам 75,а в момента съм 55кг-почти 5 месеца след раждането. newsm03

# 68
  • Мнения: 4 300
Линкът на Лабрадор чудно ми подейства.
Не че имам особен проблем с килограмите, качих  около 15кг при височина от 173см, като 12 от тях оставих в болницата. Останалите за няколко месеца не ги усетих как изчезнаха. Педиатърката, когато дойде на втория ден след изписването у дома, не можа да повярва, че аз съм родила това бебе Blush.
Имам едни 3- 4-5 кг , които от години качвам и свалям според сезона.
Повече разходки, предимно салати ( през лятото е много лесно), без хляб, повече течности, по половин час гимнастика дневно докато бебето спи мисля е достатъчно в повечето случаи.

# 69
  • Мнения: 930
много интересна теза, засега нямам опит за да споделя Blush

# 70
  • Мнения: 248
Първия път качих 30. Свалях ги една година, като най-много успех имах в последните 2 месеца (с разделно хранене).
Втория път си казах "Вече съм дърта, ще бременея ЕнтелЕгентно". Качих 15. Пак много бавно си отиват (мамка им), хем разделното съм го метнала отдавна.
Много ми е кофти, щото винаги съм била фино гадже, а сега съм почти 70-килограмова леля.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 886
при мен бременността подейства благодатно - фигурата ми стана по-хубава след раждането.
забременях на 62 кг при 171см ръст, качих 8 кг за цялата бременност и веднага ги свалих с раждането. след това свалях постепенно, без никакви усилия, явно нещо хормонално се получи, не знам...но стигнах до 50 кг. е, бях свръх слаба за ръста си. в момента съм 55 кг и се надявам да остане така - чувствам че това са килограмите за моя ръст и така се харесвам най-много Peace

# 72
  • Мнения: 3 016
След първото раждане бях толкова отслабнала че 2 години неможех и кило да слоажа отгоре. Вторият път също се възстанових много бързо .Тази зима, обаче напълнях малко и сега трудна работа - нещо не ги свалям килограмите така бързо.

# 73
  • София
  • Мнения: 18 679
Пък аз днес теглих една майна на наднормените си кила и си купих бели къси гащи за морето hahaha

# 74
  • Мнения: 62
аз забременях 52 килограма,влезнах да раждам на 63-65кг.9 месеца след раждането благодарение на диети и хап4ета за отслабване бях 55 кг.чувствах се супер.започнах да пич противозачатъчни и качих 6 кг.спрях хап4етата и сега се мъ4а да сваля килограмите.

Общи условия

Активация на акаунт