Дързост и красота - 33 ...."Ако баба ти беше мъж...."

  • 15 555
  • 455
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
Е как да стане този номер- казваш "Край на любовта!",  раз- два и готово?! Thinking

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Цитат
.За мен стискането на ръка от страна на Ник означаваше "Дръж се.."..някакво вдъхване на кураж..вид подкрепа..
Това си беше хващане за ръце и погалване...
Подкрепа е ,когато потупаш човек по ръката ...или по рамото...
А и тоя поглед,дето си го хвърлиха уж като за последно...хич не беше за подкрепа...   

Да, бе да. Подкрепа е и когато хванеш с двете ръце ръката на някой. Няма да споря много за този момент защото не го гледах, но подрепа не е само потупване Peace

# 17
  • Мнения: 3 818
Само за записване да кажа на Краси, че има такова нещо и като смесени чувства -  на Брук какво й пречи едновременно да бъде щастлива за дъщеря си и нещастна за себе си Wink


Има ли изобщо еднаква любов и може ли да се сравняват две различни? Смятам, че Ник обича Бриджит - като жена, като майка на дъщеря му, като приятелка. Може да не е ГОЛЯМАТА любов, но все пак я обича.

Именно, именно Grinning

# 18
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не ми се издребнява чак до там, но ще го направя.. Mr. Green

Хваща, стиска леко, погалва с палеца..ти какво осъдително виждаш? Това не беше поглването на мъж желаещ тази жена, нямаше никакъв сексуален подтекст...това беше вдъхване на кураж по някакъв мил начин на мъж влюбен в тази жена, но избрал други приоритети..това беше приемането на жена, която е благодарна, че е могла да има, това, което е имала с  този мъж..

Моля,  и някой друг гледал прословутото ръкостискане  Crazy да се изкаже Grinning

# 19
  • Мнения: 1 425
Само за записване да кажа на Краси, че има такова нещо и като смесени чувства -  на Брук какво й пречи едновременно да бъде щастлива за дъщеря си и нещастна за себе си Wink


Е даааа..... не и пречи обаче когато причината за това щастие и нещастие е един и същи мъж....ееее може ли да има такова нещо...... newsm78
А иначе за хващането на ръката.....в случая Ник наистина я хвана като за"Дръж се..... че вече си без мен".....не беше знак на обич.....иначе щеше да я целуне, да я подуши, да я погали/ръката имам в предвид/ Mr. Green Crazy

# 20
  • Мнения: 4 496


Моля,  и някой друг гледал прословутото ръкостискане  Crazy да се изкаже Grinning

Ръкостискането беше леко любовно, леко приятелско, за подкрепа, заради самото докосване, заради приятелството, заради това, което свършва, като за последно...Аз така го видях. Беше нежно, изключително  нежно. . Flutter

То не може да се нарече ръкостискане всъщност. Една ръка в друга.

Последна редакция: пт, 05 юни 2009, 14:34 от ♥ Logan ♥

# 21
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
♥ Logan ♥ , berina  - доволна съм Grinning

# 22
  • Мнения: 4 496
  hahaha Да си дам ли бележника?

# 23
  • Мнения: 3 818
Да, и аз така го видях ръкостискането, имаше много интимност в него, но не сексуална, нито пък като обещание за продължение. Беше си сбогуване.

# 24
  • Мнения: 766
Не ме дразни Данте. Мисля, че Ник въобще не е за Бриджит и няма да изкарат дълго заедно, даже и заради детето.

# 25
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Не ме дразни Данте. Мисля, че Ник въобще не е за Бриджит и няма да изкарат дълго заедно, даже и заради детето.

Мен да питаш за никоя жена не е тоз Попай Simple Smile..даже и на Тейлър не и го пожелавам Wink..нищо, че тя ще си го пожелае Sunglasses

  hahaha Да си дам ли бележника?

 smile3523

# 26
  • Мнения: X
Може пък Тейлър да му налее малко акъл в тъпата глава...и да разбере ,че само дете брак не прави.

# 27
  • София
  • Мнения: 9 979
Може пък Тейлър да му налее малко акъл в тъпата глава...и да разбере ,че само дете брак не прави.

Ама разбира се...само първо трябва някой в нейната да налее...

Преди малко гледах прословутата сцена  - ами нямаше нито любовно, нито сексуално желание - нито от едната, нито от другата страна, нито в хващането на ръцете, нито в погледите. Просто Брук си е емоционална и си плаче за всичко - от радост, от мъка, от отчаяние, от самота, от облекчение, от разочарование - така се разтоварва от напрежението.

# 28
  • Мнения: 1
Ридж напоследък го забравихме, не е интересен. Но и това акцентиране върху Ерик и либидото му дразни много вече. Sick Вярно, за любовта няма възраст, но това неговото е типично за дърт пергиш. От днес за утре се влюбва и разлюбва всяка. Как пък към всички има чувства не ми е ясно.
Данте не ме дразни. Харесвам героят му. Винаги второстепенните герои са по-симпатични от главните, защото май действат по-разумно. Докато не станат главни действащи лица де. Данте е много по-добър за Бриджка отколкото Никчо. Тя горката как няма да загуби това бебе, малко ли я тресеше месеци наред. Joy

# 29
  • Мнения: 400
Резултатите от анкетата:

      Щеше ли Тейлър да спи с Хектор, ако не се беше върнал Рич?


                                          Да    - 41 (59.4%)
                                          Не    - 28 (40.6%)
   
                                          Общ брой гласове: 69


Харесва ми броят на гласовете. Mr. Green
И на мен.Любимото ми число Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт