Бебешка близнашка тема XV

  • 26 156
  • 467
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 1 022
 Simple Smile както кажете - последно за 8,30 ли остава уговорката? И хм... не съм сигурна коя кръчма е "Петте кьошета". Знам къде са те, ама не се сещам къде е кръчмата... на спирката на трамвая в посока НДК или другаде?

# 451
  • Мнения: 7 640
Simple Smile както кажете - последно за 8,30 ли остава уговорката? И хм... не съм сигурна коя кръчма е "Петте кьошета". Знам къде са те, ама не се сещам къде е кръчмата... на спирката на трамвая в посока НДК или другаде?

да, на самия ъгъл

# 452
  • София
  • Мнения: 1 727
Ааа, 8:30 е екстра  Peace
Есма, да, кръчмата е на ъгълчето на уличката, от която почва бившия военно-исторически музей. Входът е откъм спирката на трамвая.

# 453
  • София
  • Мнения: 1 022
ОК, в 8,30 съм там Simple Smile Узи, пращам ти телефона си на ЛС - няма да имам повече достъп до нета. Моля те, пусни съобщение ако нещо се промени.

# 454
  • Мнения: 1 895
Момичета, не ме бройте Tired Съжалявам, но този нескончаем ремонт ми взима здравето ooooh! Весела вечер!

# 455
  • Мнения: 1 165
И гледайте сега да няма снимки!  Naughty Веселооо! До следващия път!

# 456
  • Мнения: 7 803
няма снимки  smile3534 обаче 2 кръчми затворихме

# 457
  • Мнения: 1 165
няма снимки  smile3534 обаче 2 кръчми затворихме

Тогава се връщате на поправителен  smile3513
А за кръчмите не се и съмнявам, щом Узи и еsma са били там!!!   smile3534

# 458
  • Мнения: 7 803
поправителния го гласим за 31.08 или 01.09  Whistling
мислете го

Последна редакция: пт, 21 авг 2009, 21:18 от Дъмпер

# 459
  • София
  • Мнения: 1 711
поправителния го гласим за 31.08 или 01.09  Whistling
мислете го

Хайде да е след 7-8.09, да мога да се поправя и аз Simple Smile

# 460
  • Мнения: 7 803
тогава вече ме няма  Cry на 02.09 пътувам

# 461
  • Мнения: 315
здравейте,
много ви се радвам,че имате време за кръчми- аз с моите малки момченца нямам време за нищо,но един ден и моя ред ще дойде Simple Smile

Искам да ви питам знаете ли нещо ефикасно за запек.От една седмица и двамата имат запек и играе сапуна в дупето.Педиатърката ни изписа лактулоза и днес с двойна доза лактулоза се изакахме с голям рев.Надявам се,че този запек е временно явление и дано скоро пак си ходят нормално.Иначе сме на адаптирано мляко-фрезолак и фрезовом.

# 462
  • Мнения: 7 803
не бих си мъчила детето със сапуни  Peace ти на двамата различно мляко ли даваш или някакви комбинации правиш? захранила ли си? това, което се сещам е за пробиотика, на прах е и се разрежда с вода. бактериите си регулират стомахчето. има и някакви Ам с пробиотика, но само след консултация с педито

# 463
  • София
  • Мнения: 1 711
тогава вече ме няма  Cry на 02.09 пътувам
Е жалко Sad ще се разминем с теб.

Най-добре се консултирай с педи да смените млякото, но не е хубаво да ги тормозиш така, дори и с термометър трябва да се избягва, т.е. да не е редовно, защото бебето свиква и не може после само да се изака. Друго което се сещам е капките БиоГая, много добре действат и при запек и при разтройство, обаче не знам на колко малки бебчета могат да се дават, най-добре питай педиатъра Simple Smile

# 464
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Паола, в нашата отчетна масово даваха БиоГая за запек през 4ия месец на бебетата. На някои помогна, на други не. Имоите акат на 2-4 дни, но са само на кърма и е нормално. Идеята да смените млякото е добра. Има едно на Хип, което е с пробиотици, може би то ще помогне.

Общи условия

Активация на акаунт