Кодове за Ларедут 30 - в очакване на намаленията

  • 52 052
  • 620
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 406
кликаш и гледаш. ако издържиш до края на филма, получаваш подарък  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 112
Благодаря Grinningпще се пробвам.

# 32
  • Мнения: 46
Ето един код от мен за куфара на колелца. Не го видях на първа страница. Дава и БД при сметка над 45 евро. Пратен ми е на 1 юни и важи 3 седмици.

http://www.laredoute.fr/StaticPages/ContentPage.aspx?pagename=tr … urecode=001RQ8552

# 33
  • Мнения: 32
Simple Smile Относно 20Е от покана за приятел, вече 3-та седмица водя луда кореспонденция с франсетата.  Моник ми отговаря само на имейли написани на френски - (преведени с чичко гугъл)

# 34
  • Мнения: 4 406
напиши си мейлът на английски и го адресирай до Сабине.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 324
Момичета а какво стана с машината за хляб, дето беше с референтен номер? Дали я има още  newsm78

# 36
  • Мнения: 4 406
нали знаеш, че не можеш да ползваш сервиз за нея после? като гледам как не ти върви с хлебопечките, дали си струва да рискуваш?  Laughing вземи си Аляска.

# 37
  • София
  • Мнения: 10 324
нали знаеш, че не можеш да ползваш сервиз за нея после? като гледам как не ти върви с хлебопечките, дали си струва да рискуваш?  Laughing вземи си Аляска.

 Joy Joy Joy за смешната цена от 15ЕУР, мисля че си заслужава  Mr. Green а и винаги мога да си я оставя за резервна  Laughing

Аляската е доста голяма, днес я огледах в Метро.

# 38
  • Мнения: 2 495
Разменям сахариена за сивата жилетка или тренча!

# 39
  • Мнения: 1 033
И аз да следя в очакване на намаленията

# 40
# 41
  • Мнения: 4 916
нали знаеш, че не можеш да ползваш сервиз за нея после? като гледам как не ти върви с хлебопечките, дали си струва да рискуваш?  Laughing вземи си Аляска.

Имам машинка от Редута вече втора година - желязна е.

# 42
  • София
  • Мнения: 421
Здравейте, да попитам и тук: няколко момичета споменаха за кодове които са получили за подарък по повод рожден ден. В регистрационната форма никъде не видях да се попълват такива данни  newsm78

# 43
  • Мнения: 5 026
Те този код го разпратиха на всичко живо - има и няма р дни в този период.
50075 преди ми ловеше, сега не ще  Rolling Eyes

# 44
  • София
  • Мнения: 421
Т.е. не зависи от данните в регистрационната форма?

Общи условия

Активация на акаунт