ПЛЕВЕН - 104

  • 21 456
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 153
Ей, ама вие не спите ли?
Що? ти да не би да спиш  Mr. Green Laughing Mr. Green Laughing smile3532

# 256
  • Мнения: 1 196
Мммм, да, с едното око.
А мъже нямате ли да им обръщате внимание  Mr. Green   а сега ме забий де

# 257
  • Мнения: 2 556
Нямам, моят е на морето  Sunglasses Децата спят отдавна, а аз губя време  Simple Smile

# 258
  • Мнения: 153
имам, ама ако тръгна да му обръщам внимание, ще ми се отложи спането за бая по-късно, пък така го изчаквам да си заспинка и да се потопя и аз ...  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 1 196
Хвалиш ли се, оплакваш ли се  Joy   Я върви, пък когато - тогава   Mr. Green

# 260
  • Мнения: 153
тц... набарах едни клип-артове и сега ги разглеждам - има какво да се види, пък и котака ми е заел мястото  Joy

# 261
  • Плевен
  • Мнения: 973
Я виж ти какви интересни теми разисквате...

Аз гласувах за Будапеща.

# 262
  • Мнения: 153
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386110&pid=12756910 - единия на една страна, другия - на друга... аз къде ?  newsm78 тази емотикона много ми липсва на скайпа

# 263
  • Мнения: 22 508
Добро утро от мен. )))

Viksun, котките са страхотни, имах същата като тази бялата с оранжевото. )) Дали няма да си има котенца, веднага си давам заявка за едно. ))))

Днес май се очертава да не е чак такава жега....))) надявам се поне. ))

# 264
  • Мнения: 1 955
Мира, не следиш прогнозите  Grinning Днес ще е по-топло от вчера.
Ние с Калин излизаме до 10мин. Ще мина през градската.

# 265
  • Мнения: 22 508
Дикси, не следя, вярно е....))))

Последно срещата остана за Ванилата, така ли?

# 266
  • Мнения: 22
Не се отваря нещо страницата им за проверка. Пиши ми ако искаш да ти покажа къде гледам.  Peace
"Националният осигурителен институт уведомява осигурителите, че чрез ИНТЕРНЕТ-страницата на НОИ могат да получават информация за подадените от тях документи и изплатените от НОИ обезщетения на осигурените от тях лица. С оглед защита на информацията услугата е достъпна след въвеждане на ЕИК (по БУЛСТАТ) и идентификационен код на осигурител (ИКО). За да може да ползва услугите, всеки осигурител трябва предварително да получи идентификационния си код.

За издаването на ИКО се подава заявление до съответното на осигурителя ТП на НОИ. Заявлението е по образец, утвърден от управителя на НОИ. Заявлението се подава лично от осигурителя или от негов представител. За получения ИКО се издава удостоверение, което също се получава лично и не се изпраща по пощата."


Наистина чрез интернет можеш да проверяваш абсолютно всяко движение, било то от болнични или майчинство, и не е необходимо да подаваш декларация за ИКО / тя е за работодателя просто да следиш как се осигурява / трябва ти ПИК-персонален идентификационен код. В бившия хотел Плевен се намира, взимаш си декларация за ПИК, попълваш я, подаваш я веднага и на момента ти дават кода. Има обаче една уловка, след като имаш вече ПИК влизаш през Windows Internet Explorer / а не през Google или Mozilla и други подобни / набираш този адрес www.nssi.bg - появява се страницата на НОИ, чукаш на справки и си избираш кое движение те интересува,като кликнеш на това което се избрала ти излиза страница която ти казва че не може да се отвори поради някаква грешка, но ти чукваш на следния надпис Continue to this website и ти се отваря прозорец в които въвеждаш ЕГН-то си и ПИК-а, и виждаш абсолютно всичко какъв документ ти обрабогват в момента, колко пари са ти превели, кога са ти ги превели и т.н.

# 267
  • Мнения: 207
Много сладко котенце! Heart EyesПреди да забременея имахме 2-3 години! Много си я обичах, ама ме беше страх аз бебето и я подарих на сестра ми! Сега май не си я искам обратно! Mr. GreenТо са косми, косми и пак косми...пиш, където си реши...

Остана Ванилата, нали? А кой ще запази места?

# 268
  • Мнения: 248
Този път няма да мога да се класирам за срещата. Ще пътувам в петък вечер  Sad

# 269
  • Мнения: 22 508
Аз ще излизам по някое време и мога да запазя места там. Но ако някой ще излиза по-рано, може да мине от там. ))

А за котките си е наистина малък ужас с космите, като си спомня как чистехме килимите с влажни кърпи, за да могат да се обират космите. )) Прахосмукачката не действаше в този случай. )

Общи условия

Активация на акаунт