ПЛЕВЕН - 104

  • 21 455
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 070
Влизам да ви кажа, че и нас ни терориха по телефона, но не се вързахме. Ще ходя да гласувам за Зелените, номер 12  Peace
В Трявна беше супер, но и жега.

# 76
  • Мнения: 22 502
Гласувахме.....голяма жега и какъв е този народ, който кибичи пред училищата не мога да схвана. Всеки път по изборите е така....

Джина, и тези ще видя, по-точно ще пусна запитване колко бройки са. ))

# 77
  • Мнения: 1 196
Ние преди малко се прибрахме от Русе. Изтървах гласуването, ама беше лудост да тръгнем в тази жега. Дори и с климатик. Термометъра на колата показваше 36 градуса в 17 часа   Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 22 502
Аз се кефя на новата реклама на Нивеа. ))))
Ако кликнете на бутона How to shave може да се насладите на още от модела. ))))))
http://www.niveaformen.com/products/shower_and_body_care/active3.html

# 79
  • Мнения: 189
Деси,разказвай как беше срещата?
И имам 2 питанки/за сега/
От къде мога да си купя някакво фолио да залепя на прозорците на остъклението,че щях да умра докато наготвя...
И с какво да изчистя каната за вода от котления камък?
Аз съм аут-толкова редене и подреждане цял ден и пак има сумати нещо,добре,че малката ми сестричка дойде да помага,че да съм сдала багажа до сега!
Мераклии за кафенце по центъра утре рано сутринта?Че после става жега,пък и да си довършвам задачите?

# 80
  • Мнения: 5 026
Музовска, в Практикер вчера гледах голямо разнообразие на фоли-а  Peace Може и в Бриколаж да има.
За каната - с оцет пробвай, май с това падаше котления камък  Rolling Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 9 888
Добра вечер!
Да се разпиша.
Дикси гледам ви уведомила,че Ангел изчуква задницата Mr. Green.Добра работа свърши,бива си го. Laughing
Днес бяхме на кръщене в Берковица и после през Петрохан се прибрахме.Колко пъти се заричам да не минавам оттам и ето пак се наложи.Бях се надрусала с хапчета и за първи път не си изповръщах....така де.
Много имам да чета,ама утре.
  bouquet

# 82
  • Плевен
  • Мнения: 239
Добър ви вечер.
И ние се изгласувахме днес. Никога няма единство по отношение на гласуването у нас.
Ходихме на басейн в Гривица. Без Миша де. Доста хора имаше. Разхладихме следобеда.
Котлен камък махам с оцет. Peace

# 83
  • Мнения: 189
За фенките на Онур с големия шнур....
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2208171
Ще пробвам с оцета,ама да го пусна да се загрее или само да поседи? newsm78

# 84
  • Мнения: 5 291
Косе,от опит - в каната котления камък няма махане.Поне аз не съм успяла. А за фолио аз слагах на остъклението домакинско .Мисля даже,че отблъсква светлината.
Ей,басейна на Гривица работи.То какво се очудвам в тая жега.Много ми харесва там,но кога ще отидем.. Какви са цените тази година?
И да питам за аватара - защо слагам един,а после ми се сменя с този  Rolling Eyes

# 85
  • Плевен
  • Мнения: 239
Аз от такава кана не съм махала, но от тенджери разни,където преварявам вода става с оцет.
А цените  са  2,50 вход и 3,50 шезлонг. И за децата се плаща вход. Май само  бебетата не плащат, но нали и не ходят. Simple Smile

# 86
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Константина, аз слагам пакетче лимонтозу в каната, пълня с вода, не цялата, аамалко, колкото да покрие реотана (или до първата мярка). Повтарям няколко пъти, защото моята кана се изключва, когато водата заври.

# 87
  • Мнения: 5 291
А този басейн в Кайлъка дали е отворил? Не на хотелите,а на Карамфила,или както там му викат? То на Гривица пак по 5 лв. ще ни излезе като платим за децата. Миналата година не съм плащала,но тази не знам дали ще можем да се вмъкнем .
И да ви питам къде е риокоз? В сградата на УАПС-а ли?
Мира,и аз питах за топките - големите са 100 бр., а малките около 30. Жалко,че не мога да си намеря онзи линк.

# 88
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
РИОКОЗ се намира до пазара. (ХЕИ)

# 89
  • Мнения: 5 291
До паркинга на Била ли? Ще го търся.
Интересувам се от ваксините,които не са в имунизационни календар.Вие слагали ли сте някакви и какви? И мислите ли да слагате?

Общи условия

Активация на акаунт