Жени Живкова - висша мода или пълни боклуци...

  • 14 621
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 717
най-големия пазар, на който разчита дамата(както и повечето вече изградени БГ шивашки фирми) е Русия
и понеже там "такава е модата", са длъжни да я следват Shocked

за мен това е истината и най-разумното обяснение на показания абсурд
погледни примерно Маркам, Аристон С или бившата "РИЛА" ooooh!, едно към едно с този кич

# 16
  • Мнения: 6 029
Първо - не са лоши като цяло и второ - тва е стара колекция - лято2008....



Верно бе... Що така ни пускате тука стари новини.

# 17
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
"Новата колекция на Жени Живкова показаха топ манекенки"


 Mr. Green Топ манекенки  Crazy


Колекцията за мен е безлична  Sunglasses ...а манИкенките са  .......Whistling

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
да цитирам един пост от дир - от къде намира време ЖЖ да си играе на дизайнери и колекции, нали е депутат, ангажиран да работи за благото на народа. те, смотани, смотани, ама това си изисква време.
пък за кинтите, с които си е стартирала бизнеса не ми се говори, друга тема.

# 19
  • Мнения: 2 134
Не мисля,че това е висша мода,но цените  - да!

# 20
  • Мнения: 7 474
Скучна е според мен.

# 21
  • Мнения: X
Миналата година е понаблегнала на диплите и изплютите гушести форми, ще речеш че ако можеше би сложила гръцко деколте и някъде на задника. Явно има зъб на младите и привлекателни манекенки, а представям си лелките, които ще си купят въпросните дрешки колко отчайващо биха изглеждали в тях. Няма да забравя как беше сгирджосала Файв старс навремето. Интересно през лято 2009 какъв ще е елементът, на който ще заложи.

# 22
  • Мнения: 6 417
karmacoma, не вярвам да не си чела до втръсване едни и същи интервюта за първи стъпки в модата с ръчно плетени пуловери.  Даже ги помня...Crossing Arms На мен стилът ми се струва леко "стринко-лелински", но чат-пат има по някоя сносна дреха.

# 23
  • Мнения: 6 618
Много малко дизайнери биха могли да си позволят да правят висша мода и предполагам няма българи сред тях.
Иначе и на мен някои неща ми харесват някои не

# 24
  • Мнения: 4 292
Скучни и безлични. Грам не ми възбудиха интереса. Виждала съм и добри нейни неща, но не и в тази колекция.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 160
Някои модели може би бих сложила. Предимно костюмите, всъщност.
И една много строга и делова рокля ми хареса, но уви, е на точки  Shocked и няма как да я похваля.

# 26
  • Мнения: X
Повечето,без костюмите, са от трико/или поне на мен така ми изглежда/ и стоят зле дори на стройните тела на манекенките.Не че съм много запозната с творчеството й,но каквото съм гледала все нещо не ми е харесвало.

# 27
  • Мнения: 4 401
Веднъж влязах в бутика и .По онова време беше на партера в един покрит базар на колелото на тр.5 зад съдебната палата.Не ми хареса нищо и тогава реших,че не притежавам изискания вкус на познавач  Rolling Eyes.Тогава спрях да се интересувам от този дизайнер.
Нещо много натруфени ми се виждат нещата.Не ми пасват .Нещо като крем карамел с щипка сол вътре  Rolling Eyes.
Естествено нямам ни най-маки претенции,че съм разбирач.

# 28
  • Мнения: 4 585
Манеканките ли нищим, или Жени Живкова? Тя наистина ли е депутат? Не съм я срещал в кулоарите на НС.

# 29
  • Мнения: 804
Дано не ви прозвуча "злобно бабешки", но според мен, колекцията просто няма стил.
Стара или нова  - няма значение.
Има дрехи, които и след 5 години са актуални и стилни, има дрехи, които и в апогея си са безлични.
Вие сте били деца и сигурно не помните,  но имаше един период в който всяка посредствена шивачка се обяви за "дизайнер" (тогава когато бръснарите се превърнаха в и стилисти). Какво да се прави - болести на времето. Ще си ги изболедуваме, ще добием имунитет и всичко ще си дойде на мястото...

Общи условия

Активация на акаунт