Жени Живкова - висша мода или пълни боклуци...

  • 14 647
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 312
Безлични са.
И не изглеждат никак хай.
Аз се чудя как може тая манекенка да я пуснат с тази кошница на главата?
Тъй ли не се намери някой "стилист" да и аранжира фризурата и да я преведе в ред?

# 61
  • Мнения: 804
Даа, роклята е меко казано безлична.
Косата да не говорим!
Имаше една тема за нещата, които издават липсата на класа...
Косата и прическата (особено женската) е едно от нещата по които това личи.

# 62
  • Мнения: 4 300
А, на баба ти Лизи лястовичото гнездо е много класно щото... Почвам да мисля, че класните неща си ги смучете от пръстите. Всяка добре поддържана и в рамките на общоприетото прическа може да изглежда класна между подходящи тоалет и шапка.

# 63
  • Мнения: 1 312
А, на баба ти Лизи лястовичото гнездо е много класно щото...
Не е върха на висшата мода определено, но поне е подредена и оформена.
Горепосочената е с опърпани и наелектризирани краища и хич не е подходяща за дефиле.
На една нормална жена на улицата няма да стои неуместно, но същата тази жена на подобно място не бива да изглежда като бръкнала в контакта.

# 64
  • Мнения: 4 300
една от първите, които ми излезе на търсене в гугъл на haute couture - http://z.hubpages.com/u/214539_f260.jpg  Wink  рошавка, опърпанка, дефилираща..

# 65
  • София
  • Мнения: 16 143
За прическата да се изкажа.
Обикновенно при ревю би трябвало да има фризьор и 2-3 пом. фриз. Момичетата се преобличат, бързат и неминуемо направената преди началото на ревю прическа става като на снимката. Затова помощничките са там и подскачат от манекенка на друга за да приглаждат, лакират, тупират. Да, но за това се плаща, а явно ЖЖ не желае да плати за уклугата.
Друго - при прически на ревю обикновенно самите фризьори са изпълнители. Стилиста избира модела прическа за всяка манекенка и те ги правят. Показват им ги на комп. програма. И да се опитат да споделят, че не отива на овала на лицето или друго - рядко стилиста се навива на смяна.

# 66
  • Мнения: 4 717
да кажа и аз за момента преди ревютата, че това ми беше работата в БГ
момичетата обикновено минават през един сешуар и ако има претенции дизайнерката - някоя опашка или фиби, за по-екстравагантни прически в БГ обикновено не се плаща, просто, защото няма кой да ги оцени, а и са скръндзи нашите модни корифеи Mr. Green

тази дама от снимката най-вероятно е обличала и събличала няколко тоалета след направения й 3ч преди ревюто сешуар, та само се е загладила с пръсти

Така стои въпроса и с грима, в много случаи моделите сами се гримират, дизайнера даже и не влиза зад кулисите за да контролира нещата, стига му договорката с импресарската агенция Sick

# 67
  • Мнения: 1 312
една от първите, които ми излезе на търсене в гугъл на haute couture - http://z.hubpages.com/u/214539_f260.jpg  Wink  рошавка, опърпанка, дефилираща..
Рокси,нямам против прическата като цяло, ама тук просто не де връзва с цялостната концепция на ревюто.
Няма как да превърнеш дефекта в ефект, щото нещо генерално не е домислено.
Виж, на моделите на Вивиан Уестууд им отива, изглежда премислено и целенасочено.







При Жени ми изглежда недоизпипано просто.
Мое мнение Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 16 143
Нали за изпипаното ще трябва да се плати.
Ама измислените  дизайнери много не го обичат това действие.
За това става - с трици маймуни...

# 69
  • Мнения: 4 300
Е, то и моето си е лично мнение, нито Ирен Онтева ми харесва, нито роклята. Но тая "класа" доста се поизтърка, където и да кликна в Клющарника чета все за липса на класа, нищо класно не остана....

# 70
  • Мнения: 1 788
Разгледах снимките.
Според моя вус няма нищо новаторско и хващащо окото.
Дрехите, представени от нея, са просто обикновени дрехи, модели, които можеш да срещнеш на доста места.
Цветове - ами то ги има всичките - все един ми е допаднал Grinning
За материите от една снимка, не мога да преценя.
Но, според моето мнение и вкус - нищо общо с висша мода Simple Smile
(Все пак, всеки има различен вкус и може би за някой ще са доста шик Simple Smile )

# 71
  • Мнения: 4 892
О, в сравнение с някои творения на "дизайнерката" Мария Недкова, тоалетченцата на Живкова са разкош. Но това само в сравнение....
Наложи ми се в буйната ми младост да понося "тоалети" на Недкова и когато се видях за пръв път в огледалото с тоалета, мислех да припадна, но прецених, че е по-добре и по-безболезнено да се съблека.
Нека са шивачки тези дами, включая и Живкова, нямам против, и те душа носят, но защо дизайнерки, "май Гот"........ Коя зла душа ги набеди?!

# 72
  • София
  • Мнения: 2 840
Поне коментирайте актуалната й колекция "Слънчева жена" … .Пролет-лято 2009
Не че има някакво значение, виждам, че стилът й не допада на повечето от писалите в темата.
Лично аз имам нейни неща и мога да твърдя, че материите и кройките са перфектни. Линиите са въздържани, но загатващи лек фриволен лукс. Стилистиката й според мен не се съобразява с руския вкус в смисъла, в който беше употребено сравнението. А Москва е на светлинни години от София по отношение на модата, но не в наша полза. Mr. Green

# 73
# 74
  • Мнения: 103
http://www.jenistyle.com/ тук също може да се види новата колекция има не лоши модели според мен. Със сигурност знам, че на нейните ревюта гримьор е винаги Кирил Чалъков.

Общи условия

Активация на акаунт