Поспивате ли с дечицата си следобяд?

  • 3 071
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Да , много обичам  Laughing

# 61
  • Мнения: 2 100
От време на време ми се случва, но когато не се чувствам добре или когато нямам работа за вършене (не може да бъде свършена без да го събудя)  Peace

# 62
  • Мнения: 108
Когато заспи гледам да си свърша къщната работа, че иначе няма начин - все на врата ми виси и не иска да се забавлява сама. А в редките случаи, когато реша да си поспя, докато аз се унеса - тя вече се е наспала и събудила  Mr. Green.

# 63
  • Мнения: 1 310
Когато беше по-мъничък го приспивах, като го люлеех на крака. Така и двамата удряхме по една дрямка. Wink
Сега рядко спи през деня, но когато легнем си го гушвам и ми е много хубаво да си поспинкам със сврачето. Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 043
Да, винаги, когато мога, дремвам и аз с него.

# 65
  • Мнения: 236
Напоследък все по-често ми се случва да преспя с детето. Може да е от бременността.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Аз не спя следобед с малкия,защото като се събудя после,се чувствам още по-изморена.
Гледам да свърша нещо в къщи,да изпера или да гледам някой филм.

# 67
  • Мнения: 2 011
Не, не спя , когато тя спи , все имам нещо да свърша и използвам този момент  Grinning.

Освен това надниквам и тук.Друго време нямам.

# 68
  • Мнения: 857
И аз не спя. Случва ми се доста рядко и после ми е много чоглаво като се събудя. Наспивам се нощем. През деня гледам тв, седя на компютъра, върша нещо из къщи.

# 69
  • Мнения: 280
Не, използвам времето малкия докато спи да свърша нещо в къщи, да приготвя  вечерята и да се поровя във форума Laughing

# 70
  • Мнения: 2 090
Oбожавам да си поспивам следобяд Blush.
За съжаление рядко се случва,обикновено когато едното дете спи,другото е будно и няма как Crazy
Ако спят и двамата обаче,и аз се хоризонтирам веднага Grinning.Другите неща мога да ги върша докато са будни децата,а това само докато и те спят.Възползвам се винаги Mr. Green.

# 71
  • Мнения: 2 149
Поспивам си с нея,само,ако съм станала рано Wink
Иначе не лягам,това са си моите свободни часа за деня и не ги преспивам Wink Но и не чистя в това време,правя си неща,които ми харесват,обичам за малко да съм сама със себе си.А често гледам и филм Wink

# 72
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Не, нямам време.
До скоро тогава пишехме домашните с баткото, имам да готвя, чистя, гладя...с една дума - домакинствам доката спи, защото като е буден сме навън.

Но за да не излъжа - и преди децата не съм спяла следобед - просто съм тип "чучулига" - на крак съм от 6 и 30 и рядко чувствам умора през деня.../обаче и заспивам към 22,30 Blush.../

# 73
  • Мнения: 245
Да, поспивам си, но не винаги, гледам все нещо да свърша през това време.

# 74
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Рядко ми остава време. Обикновено, като заспи, гледам да свърша нещо.

Общи условия

Активация на акаунт