Гърция- 21

  • 31 552
  • 305
  •   1
Отговори
# 15
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Hakiba, Ето един сайт от мен на английски е, пишеш Каламата и излизат 12 хотела.

# 16
  • Мнения: 1 312
Hakiba, Ето един сайт от мен на английски е, пишеш Каламата и излизат 12 хотела.
Благодаря ти.
Ориентирах се общо взето, първоначално въобще не забелязах,че има опция за смяна на езика Blush и в посочените от veselinap Hug
Мерси отново.  bouquet

# 17
  • Мнения: 395
Пиши ми ако искаш на лични да ти дам координатите на една фирма, щях за малко да пусна сайта тука, но се сетих, че може да го таксуват като реклама.....
Това е фирмата, в която работех в Гърция, знам, че в офиса им в Солун имат момиче, което говори бг, ако пък говориш Английски попитай направо да говориш с г-жа Меликокис и кажи от мое име, че си ми позната. Аз се казвам Михаела Сидера. Знам, че имат и офиси в София, но не познавам никого от тукашния офис.....Надявам се да ти помогнат. 

# 18
  • Мнения: 1 567
Аз се казвам Михаела Сидера.

Извинявай за личния въпрос, но майка ти политемигрантка ли е? Ако е, моля те отговори ми на лични...Благодаря ти предварително... Hug

# 19
  • Мнения: 83
Да питам, някой да е пътувал или да знае какви документи трябва за лек автомобил с български регистрационни номера, за да влезе в Гърция.
Звънях на Промахона и ми казаха, че искали адия киклофорияс, асфалия и документ, че колата е минала технически преглед. Българската застраховка стигала, нямало нужда от зелена карта.

# 20
  • Мнения: 1 312
Да питам, някой да е пътувал или да знае какви документи трябва за лек автомобил с български регистрационни номера, за да влезе в Гърция.
Звънях на Промахона и ми казаха, че искали адия киклофорияс, асфалия и документ, че колата е минала технически преглед. Българската застраховка стигала, нямало нужда от зелена карта.
Абсолютно никакви документи не са ни искали за колата освен талона и талона с гражданската отговорност.

Пиши ми ако искаш на лични да ти дам координатите на една фирма, щях за малко да пусна сайта тука, но се сетих, че може да го таксуват като реклама.....
Това е фирмата, в която работех в Гърция, знам, че в офиса им в Солун имат момиче, което говори бг, ако пък говориш Английски попитай направо да говориш с г-жа Меликокис и кажи от мое име, че си ми позната. Аз се казвам Михаела Сидера. Знам, че имат и офиси в София, но не познавам никого от тукашния офис.....Надявам се да ти помогнат. 

Благодаря ти, но още нямам ясното кога точно ще пътувам.
Утре ще знам подробности и ако имам нужда ще се възползвам от помощта ти. Hug

# 21
  • Мнения: 146
Искам да се похваля че днес гласувах. Няма предварителни записвания. Само лична карта искат и попълваш 2 декларации, за това че не гласуваш и на друго място.
Прави ми впечатление, че Iou се изгуби нещо напоследък. Дали е добре това мило момиче? Имаше и някакви лични проблеми по Коледа...

# 22
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз също се чудех къде изчезна Iou, но виждам че вчера е влизала във форума. Да се надяваме, че всичко е наред.
По повод на изборите, тези гърци вечно наопаки на Европа, май на всякъде са спечелили десните, а тук левите Wink ( шегувам се, да не се обиди някой сега).

# 23
  • Мнения: 1 567
Аз също се чудех къде изчезна Iou, но виждам че вчера е влизала във форума. Да се надяваме, че всичко е наред.
По повод на изборите, тези гърци вечно наопаки на Европа, май на всякъде са спечелили десните, а тук левите Wink ( шегувам се, да не се обиди някой сега).

Ти пък  bowuu... за толкова години не си ли ги разбрала  hahaha hahaha hahaha hahaha
Отидох гласувах (по обяд, когато всички отмарят) и после капнахме в една готина таверничка, обаче  Whistling Whistling Whistling попрекалих малко с рецината, та гладенето остава за днес... Party Party Party Party

Момичета, работен ден ли е за вас или за съпрузите ви, днес?
Аз съм на работа и си бачкаме нормално... Twisted Evil Mr. Green

# 24
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
veselinap, мъжът ми е на работа, но той нали сам си е шеф, пък както знаеш в строителството работят предимно албанци, та ми се размина и на мен почивният ден. Вчера пък беше в избирателна комисия, излезе в 5.30 и се прибра в 20.30 Crazy.

# 25
  • Мнения: 2 149
В частния сектор нямат почивка,и моя мъж работи.
Почнаха жегите,сложила съм малката в басейна на терасата,аз се наливам с фрапета и вода и си мечтая за деня,в който ще се разхлаждам с морска вода

# 26
  • Мнения: 83
И за мен, и за мъж ми е почивен ден.  По принцип офисите не работят, магазините работят днес.

# 27
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
mery_79, твоята мома не спи ли по това време? Ние се изнасяме към Халкидики другата седмица и откриваме сезона.

# 28
  • Мнения: 2 924
Тук днес нищо не работи, града е замрял още от събота.
Мъжът ми не работи ,че е държавен служител-сладка работа и така лелеяна тук, в Гърция. Simple Smile
Обаче на плаж не ходим- даже под заплаха на оръжие:)
Пазим се за старини- да сме все така здрави и хубави:))

# 29
  • Мнения: 1 567
Момичета, имам въпрос към вас. Синът ми догодина завършва ликио. И какъвто е мързел, не го виждам студент тук.  Crossing Arms
Искам да го пратя в София - МА.
Но... доух слух..България е глобена със солен суми, заради таксите, които изисква от граждани-членки на ЕС. И по този повод МА е обявила, че чуждестранните студенти, ще държат кандидат студенстки изпити, на общо основанием, както българските...
Знаете ли нещо? Чухте ли нещо подобно?

В сайта на МА, нищо подобно не се казва. Казва се само, че чуждестранните студенти с двойно гражданство, едното от които е на страна, членка на ЕС, държат изпити по биология и химия, като българите... 

Общи условия

Активация на акаунт