11 правила

  • 2 804
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 840
11. Мъжете, ще се съгласят, че горните неща са вярни, но жените ще твърдят, че това не се отнася за тях.
Съгласна съм с горните истини.
Аз съм мъж???!!! Shocked

# 16
  • Мнения: 552
11. Мъжете, ще се съгласят, че горните неща са вярни, но жените ще твърдят, че това не се отнася за тях.
Съгласна съм с горните истини.
Аз съм мъж???!!! Shocked
Желязна логика Mr. Green
И на мен са ми забавни.
Всъщност и аз съм съгласна с горните,но ако мъжът ми ме пита,ще отричам до гроб-не се отнасят за мен Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 840
Разбира се, въпреки истинността на тези правила, нека не забравяме, че същите могат да се пренапишат с адекватна валидност само с една смяна на съществителните имена жена и мъж.

С малки изключения и дребни уговорки.

# 18
  • Мнения: 6
Само да отбележа, че съм жена. Просто намерих правилата за забавни и реших да споделя с частта, която има чувство за хумор  Whistling

# 19
  • София
  • Мнения: 622
Забавни са  Joy Но много от тях са простими, защото си ни в вродено  Mr. Green За мъжете повече може да се напише  Laughing

# 20
  • Мнения: 593
Само да отбележа, че съм жена. Просто намерих правилата за забавни и реших да споделя с частта, която има чувство за хумор  Whistling

Ами да вземеш да го отбележиш и в профила си, за по-голяма яснота...   Wink Laughing

# 21
  • Мнения: 2 631
да, на мен са ми забавни и познати - това са сентенции, събирани из форума и писани от съфорумки.


Да бе, да....  Joy
(copy/paste)

Познати са ти, защото си жена  Peace
Вернички са си  Laughing

# 22
  • Мнения: 156
познати са ми точно от където съм написала.

# 23
  • Мнения: 34
Веднага изтривам от списъка си с контакти, познати осмелили си да ми пращат такива глупости по ел.път  Sick

Общи условия

Активация на акаунт