Споделете 109

  • 24 337
  • 752
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 212
Споделям, че последните няколко дни си общувам от близо с едно почти 2 годишно дяволче, като казвам дяволче, значи съвсем не преувеличавам, то иска всичко непозволено и всичко опасно за здравето и живота, всъщност то детето с право си иска - интересно му е, ама защо проклетите катерушки са такива, че абсурд да го оставиш само. От друга страна за всяко мое "не" то има собствено мнение, естествено различно. Всяка чужда топка, търкалце, количка и каквото и да е е по-интересна и безкрайно желана дори да има абсолютно същата. Всичко, което направят големите деца, което не е за него, се повтаря едно към едно, до последния детайл. А да не мислите, че шадраванът в градинката е сложен за украса на парка, съвсем не - шадравнът е сложен за да може децата да се разхлаждат в тези летни жеги, по възможност дори с кална вода, защото знаете калните бани са полезни....А и винаги се намира някоя и друга пръчка, с помощта, на която да разхладим и споделим калните бани и с околните и т.н... И това в рамките на няколко часа....но пък ако днес бях изпаднала в почти депрес мод, след гореописаното се прибрах уморена - хм малко, мръсна - от глава до пети, но сто процента презаредена и недепресирана  Laughing

# 661
  • Мнения: 7 133
Извън темата за селата (ех, че добре би било да живея някое такова при добра медицинска обгриженост и нормални комшии), да си споделя срещите през деня с лелки-откачалки.
№1 - набирам в подлеза при Румънското посолство по приспособленията за колички, които естествено не са предвидени да се ползват от колички. Зоря се поне да не си изтърся дребното, а някаква вежлива леля се сетила в най-подходящия момент да пита колко е часът? Изчака ме да се накатеря със зор и висяща попръжня на езика и пак ме подсеща, че не съм й казала. Откъде ли й хрумна, че точно аз съм любезното същество за нейните сърбежи? Даже часовник не нося. 
№2 - продължавам вече, почти забравила за първата случка (ти си вдигай щангите, аз няма да ти помогна, защото сега бързам да получа тежка информация за точното време), ме пресреща още едно мило създание с още по-изпълнима прозба. Извинете, бихте ли ми услужили с цигара. Ооооо, че да се беше сетила преди поне 33-4 години, когато пафках.
Какви ли калинки ще срещам, когато напече хубавата жега?

# 662
  • Мнения: 4 586
Много странна история. Белоградчишките скали си стояха там от милион години. Като че ли двама великани са играли шах, единият е видял, че няма накъде повече, и са прекратили играта. Или, е дошал друг великан, извикал ги е да ходят да се трепят и са забравили партията. Или, недай си Боже, са загинали.
В един момент обаче ги обявяват за чудесо на света и всичкото софе се стича да ги види. Чак в хотелите и кръчмите няма места. Сега софетата са два вида - видели и невидели Белоградчишките скали. След време обаче, всичкото софе ще е видяло Белоградчишките скали. Тогава ще се гледа, и ще се вижда, по някакъв начин кое софе колко пъти ги е видяло. Както отвреме навреме някой новак се сеща да пита и гледа броя на публикациите си. Или броя на нечии. Юзъри.

# 663
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Открих една дружка във фейсбука, която не бях чувала поне от 15 години. И, о, щастие, в началото на септември ще си идва в БГ за две седмици.
Ако успея и да си наредя времето така, че да се видим за ден-два, просто ще е повече от прекрасно.

Гледам за селото сте си говорили.
Много си обичам селото, селската идилия. Искам да ходя боса по тревата, искам да гоня пеперудите и да тичам на воля.
Да ям прясно откъснат домат, дъхав хляб и домашно сирене под лозата.

# 664
  • Мнения: 4 586
Най дъхавия хляб се получава от ирмик - вид брашно, амнайсто качество, малко преди типовото и триците. Ирмичената питка е жълта на цвят вътре, обаче такъв аромат няма никъде.
От това брашно дават малко на мелницата - от тон жито - за 6-7 хляба.

# 665
  • Мнения: 7 009
Искате ли да видите новата рокля, обувки и чанта  Blush Mr. Green

# 666
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Е, хубава работа, иска ли питане, Ео Grinning

# 667
  • Мнения: 7 009
Tака вижда ли се ?
цък

# 668
  • Мнения: 516
Вижда се някаква мацка, която определено не е Ео. Смени линка и дай, ако обичаш Ео - алтернативната мадама, която всички ние познаваме. Мерси!
отива ти да си мацка

# 669
  • Мнения: 274
...следват няколко страници лицемерие  Mr. Green Хаха. Майтап бе. ОК си.  Peace  Hug

# 670
  • Мнения: 2 196
Охо, Ео. Кукличка!
Да знаеш, харесва ми как се грижи ново ти гадже за теб. Laughing

# 671
  • Мнения: 212
Страхотни обувки ...
Абе мацката си е мацка, каквото и да си говорим Wink

# 672
  • Мнения: 516
Марадона, не се пъни. На теб никога не бих казала, че ти отива да си мацка.
Момичето изглежда добре. Аз не съм заинтересувана тя да ме харесва, а ти се държиш за пореден път като кретен.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Ау, оооу, ох, Ео...
Орисвам те от рокли да не се отървеш и предимно тях да носиш  Heart Eyes! Много ти ходят!

Споделям объркана и сложна семейна картинка в полу- положителен смисъл. Дано да е положителна до петък! Не се записвайте, защото вече се записахте за това палцестискане, само стискайте петък. Много искам да се харесат, както аз си го харесвам. Дано и дай Боже!
Иначе...спортувах! Много е хубаво да знаете! Бялото вино с порченца лайм и лед до велоергометъра, до лицевите, до коремните и гледано с такъв копнеж...сластен и забранен...Такава любов несподелена над половин час- изпотих се!
Вече му се наслаждавам на питието  Laughing...

# 674
  • Мнения: 274
Флор, не ме разбра. Изглежда наистина много добре. Ще си позволя само един съвет - Ео, замени черните чорапи с малко солариум, ако нямаш време за плаж. Обувките са с отворен връх и е по-добре да се вижда професионално оформения педикюр.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт