Раздвояване и нерешителност?!

  • 2 520
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Ще попитам& Случва ли ви се да се раздвоявате,  да сте нерешителни при взимане на решение ?!

Това приоритет на зодия Близнаци ли е или е често срещано при жените???

Единят "близнак" мисли, че едното решение е правилно, но другият дърпа конците точно на обратно и решение няма...

Това раздвоение на личноста ли е или какво?! newsm78
не е арздвоение на личността, а характер. не съм сигурна дали е по-скоро положителна или отрицателна. полезна черта би било ако се колебаеш и разсъждаваш кое е по-правилното решение. ако просто те е страх от взимането на решение, е отрицателна. при мен колебания почти не съществуват, имам много бърза и реалистична преценка. имам познати, които са доста колебливи и на моменти малко ме учудват. 

# 16
  • Мнения: 2 111
Аз изобщо не вярвам в зодии и смятам, че не определят характера на човек и особено действието в определени ситуации. Аз съм изключително склонна да поемам риск. На последната работа преди да започна ми правиха никакъв психологически тест, резултатите от който сочеха, че нуждата ми от сигурност е 0 %, т.е. обичам риска. Whistling

За протокола - зодия лъв съм.

# 17
  • Мнения: 950
Да се успокоя ,че не съм само аз  с този проблем   Tired   мислех си че е заради зодията ми   Rolling Eyes   /везни съм /  ,но като гледам то направо май е заразно щом е при повечето зодии

# 18
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Да се успокоя ,че не съм само аз  с този проблем   Tired   мислех си че е заради зодията ми   Rolling Eyes   /везни съм /  ,но като гледам то направо май е заразно щом е при повечето зодии

Колебливостта на Везните се корени
в стремежа им към хармония. Това е
разкошна зодия  Laughing

# 19
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
...
Колебливостта на Везните се корени
в стремежа им към хармония. Това е
разкошна зодия  Laughing

Тъй, тъй... Laughing
И аз все това разправям на мъж ми. Mr. Green
Таз мисъл направо плаче да си я сложа в подписа. Laughing

# 20
  • Мнения: 3 425
Защо ми се струва,че не е  от зодията  newsm78

Аз съм Риби и в мен винаги говорят 2 гласа  Peace единият е сякаш по-разумен,а другия по-сантиментален....сякаш разум и сърце се борят в някои важни ситуации....вземам решение според това,което не ме кара да се бунтувам вътрешно и на момента...обикновено гледам да е това,което наранява другите по-малко....не се самообвинявам за взето решение,то е ясно,че каквото и да избера има плюс и минус....гледам и да си нося отговорност после  Peace

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 239
Таз мисъл направо плаче да си я сложа в подписа. Laughing

 LaughingПредоставям ти авторските права безвъзмездно Joy

# 22
  • Мнения: 54
Раздвояване има, когато ТО иска нещо да предприеме, а АЗ-ът казва, че начинанието е обречено на неуспех.

# 23
  • Мнения: 24
Просто не знам какво да ти отговоря  newsm78

# 24
  • Мнения: 1 897
Не е от зодията това с колебанието и раздвояването, да знаеш.   Wink

# 25
  • Мнения: 280
Аз съм винаги в някакво колебание... Много е гадно. Как пък един път нямах конкретно и категорично мнение по даден въпрос  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт