В горещините ПАЗАРДЖИшкото дете се стяга за планина или море

  • 19 576
  • 300
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 497
Браво бе Ниниче ,и да не можеш да се сетиш кой е гушнал кукличката ти Crossing Arms
Не ме е срам, а? Mr. Green Hug

# 76
  • Мнения: 163
Браво бе Ниниче ,и да не можеш да се сетиш кой е гушнал кукличката ти Crossing Arms
Не ме е срам, а? Mr. Green Hug
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Joy Joy Joy Joy  bouquet

# 77
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета! Hug
Аз съм малко в болничен,паднах и си спуках прустите на десния крак!Сега трябва да почивам...а в рова време не ме свърта у нас!
Хубав ден  Hug !

# 78
  • Мнения: 2 214
ние мравките с райд за мравки ги тровим, днес ще проверя и за молци.

# 79
  • Мнения: 3 497
Пръска ли се? (сигурно, де Laughing) И къде мога да го намеря?

Дани Sad, да се оправяш бързо.....(то в това време грам не ми се излиза навън, ама децата откачат у нас)

# 80
  • София
  • Мнения: 1 511
Привет!
Соня,
как е малката убавица?

Лелеее,Тед,
този малкия ме разбива!  Joy Въобще ли не плаче като го водиш?
 Hug


Аз да кажа,че Тано вече е добре,обаааче от снощи и Жоро е с пъпки.  Mr. Green Доктора казал - Забавихте се,аз ви чаках още преди ден-два!   Ами това е пъпки и пак пъпки.

Даниелка,
какво прави та така се подреди? Бързо да се оправяш!  Hug

# 81
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Привет и от нас.Бяхме малко на село и днес си дойдохме.Поздрави и  Hug на всички.
Ето и малко снимчици:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=388229

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 19:04 от vancho1963

# 82
  • Мнения: 3 497
Привет и от нас.Бяхме малко на село и днес си дойдохме.Поздрави и  Hug на всички.
Ето и малко снимчици:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=388229

а паролка Crossing Arms Laughing

# 83
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Нинка сега вече не ти трябва парола,просто се се поомотах ooooh! и го отбелязах като личен вместо публичен.

# 84
  • Мнения: 2 336
Gwen изобщо не плаче, виж днес като го забрах се поразмрънка че го забирам а децата остават, но утре ще отида малко по-късно
Отива с мерак човека, но май не му стига яденето  Embarassed какво да правя като е ящен , гледал и в на другите деца чините след като си изяде неговата. Вече се опитва да се храни сам, но все още сме на викове и вика само тати си/основно/.
Ставам че звярът ме чака да яде  Grinning

# 85
  • Мнения: 3 497
Тед, Александра почти всеки път си иска допълнително Embarassed Laughing Даже предложих ако изискват да доплащаме допълнително за храната, че то с тия чорби поне в нашата градина , или пък 1 единствена филия за закуска ooooh! Joy

Ванчо е мноооооого сладък.... И милото как си цопа във водичката. Кое ви е селото, изглежда ми познато, ама май язовир има наблизо, или бъркам реката newsm78

# 86
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
Нинка селото се казва Мало Крушево общ.Хисар само на 2 км. от язовир Пясъчник а реката е на 200 м.от къщата на свекъритеми.Нашата къща пък е на 25-30 м.от реката.Селцето е малко има няма 160 човека но го бива-цари спокойствие от всякъде. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 3 497
Нинка селото се казва Мало Крушево общ.Хисар само на 2 км. от язовир Пясъчник а реката е на 200 м.от къщата на свекъритеми.Нашата къща пък е на 25-30 м.от реката.Селцето е малко има няма 160 човека но го бива-цари спокойствие от всякъде. Simple Smile

НЕблагородно ти завиждам Laughing  Всичко около Хисаря ми е слабост ooooh!  HugГоляма слабост

# 88
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
ха ха ха .Що така бе Нинка? Thinking

# 89
  • Мнения: 3 497
Ми не знам, обичам си го целия регион. Работих 3 дни в Хисарския ни офис в командировка , тогава открих Аугуста, а като пътуваме натам много обичам да гледам наоколо...има особен дух това място за мене

Общи условия

Активация на акаунт