Ще гласувате ли?

  • 6 962
  • 245
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 25 892
А дали може като отида да гласувам, да сложа хиксче в квадратчето, този знак позволен ли е? Така и не разбрах кои знаци са позволени. Cry Sad

Поставянето на знак срещу предпочитания кандидат за евродепутат от листата може да става само един път върху бюлетината. Отбелязването трябва да става обаче със знаци, които да не разкриват тайната на вота, позволени са кръстче, хиксче или чавка.

# 181
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Сори  Embarassed

# 182
  • Мнения: 88
Според настоящата класация по колко от гребците ще се качат на големия кораб?

# 183
  • Мнения: 95
Я чакайте сега...слага ли се хиксче,човка,тикче или нещо от сорта или не се слага?

# 184
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 418
 Аз гласувах, за съжаление зелената лодка, на която съм фен не се класира, а за регионалното състезание не се знае дали ще стигне поради липса на спонсори.  Confused

# 185
  • Мнения: 4 916
Я чакайте сега...слага ли се хиксче,човка,тикче или нещо от сорта или не се слага?

Само ако искаш да посочиш някой от списъка на твоята партия(коалиция). Иначе може да пуснеш само листчето с партията, без хикс за отделната личност.



Аз гласувах, за съжаление зелената лодка, на която съм фен не се класира, а за регионалното състезание не се знае дали ще стигне поради липса на спонсори.  Confused


Сори за оффа, ама точно преди два месеца се разправяхме във форума какво трябва за една партия, за да оцелее. Само с ентусиазъм не става. Дано да намерят финансиране за националните избори, де.

# 186
  • Мнения: 5 370
За да не пускам поредната тема, да питам тук:

Мъжът ми държи да гласува на парламентарните, но предния ден пътуваме, какво вече писах някъде. Освен че трябва да се вземе удостоверение за гласуване на друго място, трябва ли да заявим КЪДЕ точно ще гласуваме?

# 187
  • Мнения: 4 916
За да не пускам поредната тема, да питам тук:

Мъжът ми държи да гласува на парламентарните, но предния ден пътуваме, какво вече писах някъде. Освен че трябва да се вземе удостоверение за гласуване на друго място, трябва ли да заявим КЪДЕ точно ще гласуваме?

Не. С удостоверението отиваш в която и да е секция и те дописват в края на списъка. А от списъка по местоживеене си зачеркната.

# 188
  • Мнения: 95
Я чакайте сега...слага ли се хиксче,човка,тикче или нещо от сорта или не се слага?

Само ако искаш да посочиш някой от списъка на твоята партия(коалиция). Иначе може да пуснеш само листчето с партията, без хикс за отделната личност.


Благодаря много...защото сутринта бях втората гласувала в Дружба и никой нищо такова не ми каза,макар,че попитах изрично..

# 189
  • Мнения: 5 370
Перфектно, Аргунче, благодаря.
Сега остава само да се отиде до общината.

# 190
  • Мнения: 4 916
... Благодаря много...защото сутринта бях втората гласувала в Дружба и никой нищо такова не ми каза,макар,че попитах изрично..


Защото не знаят. То и аз разбрах за тази възможност вчера следобед от форума.
 Hug

# 191
  • Мнения: 25 892

Благодаря много...защото сутринта бях втората гласувала в Дружба и никой нищо такова не ми каза,макар,че попитах изрично..

При нас също никой нищо не обясняваше. Аз не питах за знаците, защото знаех от медиите, но едва ли всички са чули. И изобщо, никой никакви инструкции не даваше, само зяпаха любопитно и изненадано, че някой под набор 23-ти е влязъл в стаята, та се наложи аз да питам кое къде и как...  Confused

# 192
  • Мнения: 4 785
Перфектно, Аргунче, благодаря.
Сега остава само да се отиде до общината.

Аз гласувах с такова удостоверение - щях да заминавам, но не заминах и си гласувах пак по местоживеене - просто ме дописаха под чертата и ми го взеха, а и попълних декларация, че няма да гласувам на друго място - върнаха ме от вкъщи, защото бяха забравили да ми я дадат да я попълня. То хубаво, че имам познати там, иначе как щяха да си берат последствията не знам?! Не, че мога да гласувам някъде другаде - уверението ми взеха, ама знам ли...

# 193
  • Мнения: 95

Благодаря много...защото сутринта бях втората гласувала в Дружба и никой нищо такова не ми каза,макар,че попитах изрично..

При нас също никой нищо не обясняваше. Аз не питах за знаците, защото знаех от медиите, но едва ли всички са чули. И изобщо, никой никакви инструкции не даваше, само зяпаха любопитно и изненадано, че някой под набор 23-ти е влязъл в стаята, та се наложи аз да питам кое къде и как...  Confused

Аз примерно не гледам тв,а и не съм единствената.И като го прочетох това за отбелязването си помислих,че съм пуснала невалидна бюлетинка  Confused А и на образците не беше указано,че може да се отбелязва..

# 194
  • Мнения: 2 401
Значи гледайки предварителните резултати.. Sick подозирам, че такива ще бъдат и на парламентарните. За първи път ми иде да емигрирам, честно.

Общи условия

Активация на акаунт