Първи клас - в 20 ОУ или 41 ОУ???

  • 12 137
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
Моето момиче - голямото, беше предния випуск при г-жа Стойкова, с която беше от 1ви до 4ти ...

100% съм съгласна и покрепям мнението!
 Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 47
*silvia* дъщеря ми е в математическа паралелка.
dtra, математика и английски или математика и немски език?

# 17
  • София
  • Мнения: 47
искам да благодаря на всички, които споделиха мнения по темата. аз вече взех окончателното си решение - оставаме си в 41 ОУ, след всичко казано тук и след личната ми среща вчера с началната учителка на френската паралелка в 20то, която не ми направи добро впечатление, дори напротив. успех на всички!

# 18
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
*silvia* дъщеря ми е в математическа паралелка.
dtra, математика и английски или математика и немски език?


извинявай за забавянето!

математика и английски

# 19
И моето дете беше в 41 ОУ до миналата година и съм много доволналДо 4 клас беше в клласа на Янковара после класна му беше Хаджова по английски език.И двете бяха великолепни.Просто големи сърца.Но имайте предвид,че летвата е висока и здраво се учи.Вярно,после децата се влязоха на хубави места след 7 клас,но си беше и зор до тогава

# 20
  • Мнения: 75
Момичета,
поздравявам всички за избора на 41 во ОУ
Аз самата завърших това училище,познавам всички учители, които споменавате, има и още много,които определено държат нивото на образование. Някои от тях познавам още като "прохождащи" в системата. Чаракчиева, която споменахте бе на 22-23 год. когато бях при нея 1ви клас, Даскалова беше при нея на стаж десетина год. по-късно, Хаджова беше учител по руски по мое време, след това успешно и безупречно преподава английски. Заради тези учители аз самата реши да стана учител, и станах!!!Много са готини, вече сме приятели, за съжаление аз все още не работя, но непрекъснато контактувам с тях!
Повярвайте, няма да съжалявате за избора!!! Peace Аз самата нямам никакви колебания за децата ми, когато дойде време за училище - 41 во ще е!
Успех на всички малчугани Hug

# 21
  • София
  • Мнения: 171

И аз смятам, че г-жа Даскалова е страхотен преподавател!

Общи условия

Активация на акаунт