Добра шивачка в Пловдив

  • 3 469
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Здравейте,мадами,
ще ходя август на сватба и съм си харесала много една рокля,не е нищо сложно,но не знам къде да отида да ми я ушият,дайде идеи какво се прави в такива случаи  Laughing Модни ателиета ли,шивачки ли  ooooh!

# 1
  • София
  • Мнения: 240
Имам координатите на едно шивашко ателие в Пловдив, но им ползвах услугите преди близо 7 години, когато още живеех там, и изобщо не знам дали го има още  Laughing
Ших си тогава една рокля, останах доволна  Peace  
Не е модна къща, малко ателие, собственичката си е и главна шивачка, беше много разбрана
Пиша ти каквото има на визитката ако решиш, макар че телефона най-вероятно не е актуален..то и за адреса не е сигурно де, ама това имам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Веселина Михайлова, gsm: 0888 763 949
Пловдив, бул."6-ти септември" 53 /срещу ЕВРОКОМ/, ул."Кожухарска" 6  

Hug

# 2
  • Мнения: 1 290
Имам координатите на едно шивашко ателие в Пловдив, но им ползвах услугите преди близо 7 години, когато още живеех там, и изобщо не знам дали го има още  Laughing
Ших си тогава една рокля, останах доволна  Peace  
Не е модна къща, малко ателие, собственичката си е и главна шивачка, беше много разбрана
Пиша ти каквото има на визитката ако решиш, макар че телефона най-вероятно не е актуален..то и за адреса не е сигурно де, ама това имам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Веселина Михайлова, gsm: 0888 763 949
Пловдив, бул."6-ти септември" 53 /срещу ЕВРОКОМ/, ул."Кожухарска" 6  

Hug


Много ти благодаря   bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт