С Дюкан и без да гладуваме ориенталски танци без шкембе ще танцуваме -

  • 26 530
  • 501
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 3 090
Да видим кой ще каже от нас двете първи "здравей, Варна!"
Да предупредите, ей! Варненки откога не са правили среща  newsm78 А нещо бяха обещали за национална дюканска среща  newsm78

# 91
  • Мнения: 899
Добро утро, момичета  Hug

Аз идвам да се отчета, че нещата тръгнаха нормално надолу. Като се претегля във вторник ще докладвам резултата, искам да се затвърди. Иначе започнах битката с увисналата кожа, целулит нямам почти, поне това. Мажа се, стръжа се, от вторник тръгвам на фитнес, скоро ще включа и плуване. Надявам се скоро да се чувствам достатъчно лека, за мога да започна и с бягане, но напоследък колената ме болят много - имам стари травми и все си мислех, че като отслабна, ще изчезне тази болка, но не би..

Инак тази нощ ще работя цялата, нали знаете, журналята много се вълнуват от избори, та трябва да се отразяват  Laughing .

krikri
, исках да те успокоя за холестерола - наистина стресът и генът играят много важна роля. Аз съм генетично предразположен и дори в най-слабите си години, като вегетарианка и без ядене на яйца (заради проблеми с жлъчката), пак имах висок. Майка ми, брат ми, баба ми, всички сме така. А сега с годините, колкото повече стрес ми се трупа, толкова по-зле става положението.

Като казах вегетараниец, да знаете как си мечтая пак да бъда. Намерих някакъв вариант за себе си и си признавам, че не консумирам много месо, но това е личен избор. Ако ви напиша по колко ям, ще решите, че гладувам, но слушам тялото си и не искам да го насилвам, количествата са ми напълно достатъчни. 

Megan79, не се притеснявай - кексчето с 3 лъжици трици можеш да си го ядеш цял ден или на един път, само ако е направено с повече лъжици си го разделяш. Аз си правя за 4 дни, че нямам време всеки път да тъкмя закуска.

Сега отивам да поспортувам, на фризьор и после на китайски. Хубав ден на всички!

# 92
  • Мнения: 45
Здрвавейте , момичета  Simple Smile !
Готвите ли се за срещичка ? Simple Smile
Аз още сега бих тръгнала, ама викам да почета малко преси това  ooooh!
Мименситка, Михи , мерси за сутрешната почерпка Simple Smile
Колкото до новата квартира, много съм доволна и нямам търпения да дойде щли , за да се преместя  Crazy
До скоро   bouquet

# 93
  • Мнения: 5
здравейте, уважаеми и многоуважаеми  Hug  Hug  Hug .... аз да ви се оплача(или похваля- въпрос на гледна точка  newsm78 ) кантарът ми нещо се е побъркал  #Crazy ! от няколко дни ме върти 63-63.5-64-63 и днес съм 63 утре 64. много депресиращо. а сантиметърът ми нещо също е полудял! измерих се за сефте преди 2 дни (нямах шивашки сантиметър в началото- за да знам дотук какво съм свалила в обиколки, но да речем,че започвам оттук начисто) и се измерих отново днес- ей така просто- и разликите са 1-3 см! навсякъде по един см минус, а на бедрата- -3см! . това ми се струва абсолютно нереално...какво ще кажете?

# 94
  • Мнения: 45
M5, това е нормално...Аз като слизах от 70 на 69, се въртях около 10 дена ту напред, ту назад, докато се нормализират нещата. Пък ако си пред МЦ си е в реда на нещата  Hug . Ще се стабилизираш скоро, само давай стриктно Simple Smile

# 95
  • Мнения: 5
не съм пред МЦ, а след...сега чаках големия минус, а то- зиг заг Simple Smile мисълта ми беше, че не е възможно за 2 дни по 1 см. минус, а на бедрата 3 ...по мои предишни наблюдения 2 см обиколки са= 1 кг минус.(бях свалила 6 кг и бях загубила 12 см. обиколки отвсякъде преди време)

# 96
  • София
  • Мнения: 462
Добро утро , момичета Simple Smile
Виждам минуси продължават да валят, браво.
Umbra , много ти се радвам, казАх ти че след 80 е лесно .

Аз съм се закотвила на 76 и дори в ПЗ не мърдам от тях, което е голяма радост.Преди в ПЗ до 2 кг стигах плюс.

М5 - възможно е това с обиколките.Пропуснала съм от колко време си на режима, но ако си в началото си изчистила застоялата вода от тъканите.Заради протеините и по-безсолното ядене.
Поне аз така си го обяснявам.И аз имах подобни резултати в началото.Което си е хубаво де, по-голям шанс да се разкара целулита Simple Smile

# 97
  • Мнения: 850
  Здравейте сладуранки ... пак сте изписали света .... аз вчера пак бях на плаж и вече много поизгоряхме и днес ще се отдам на сън и домашен фитнес  wash 1ironing hang newsm28 newsm79

  Благодаря на всички , които ми честитиха месечинката  много ГУШКИ И ЦЕЛУВКИ   newsm51  love001 newsm03

  ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ : ИЗВЪНРЕДНА СРЕЩА БУРГАС , ресторант Бялата къща /до евиния плаж/  на 09.06.2009год от 18.00 часа , каним Всички да се присъединят към нас  с усмивка и добро настроение !

 Запис при мен на лични , а сега се връщам да ви чета  Hug  Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 5
ами от 19.05 съм на Дюкан. целулит си имам- мажа го с Nivea - good bye cellulitte.  иначе съм страшно доволна от антицелулитния с охлаждащ ефект на Евелин (един зелен)- когато го ползвах сутрин и вечер, без да спортувам и да ограничавам сериозно яденето за 2 седмици бях минус 3 см. а сега като съм на дюкан и не знам дали изобщо има ефект кремчето на нивеа- ама мажа!   Flutter

# 99
  • Мнения: 5
и...да си задам глупавия въпрос дето ме мъчи... какво са месечинки? всички си честитите месечинки... дечица ли са? какво са?

# 100
  • София
  • Мнения: 462
и...да си задам глупавия въпрос дето ме мъчи... какво са месечинки? всички си честитите месечинки... дечица ли са? какво са?
  Joy

на 19.06 ще имаш месечинка.
И аз така се чудех в началото.

# 101
  • Мнения: 5
 newsm78 newsm78 newsm78 кажете ми деее...аааа един месец от началото на Дюкан! нали? нали Simple Smile! даааа Simple Smile нали?

Съжалявам, че го обърнах на чат...само исках да питам... млъквам вече...и за да има смисъл поста ми, кажете ми дали да не мина 4/3 за 2-3 седмици и после пак 5/5? (за да бъда на ПЗ в дните на екскурзията? дали това ще се отрази по някъкъв начин на режима? имам в предвид смяната на ритъма п/пз

Последна редакция: нд, 07 юни 2009, 11:46 от M5

# 102
  • Мнения: 0
месечинката е един месец на Дюкан Grinning

# 103
  • Пловдив
  • Мнения: 14 138
Момичета, много ви моля, това е тема във форум, не чат. Ако имате да добавите нещо си редактирайте постовете, а ако имате да провеждате лични диалози използвайте скайповете си.

# 104
  • Варна
  • Мнения: 618
Брей, докато се обърна сте изписали старата тема, че и нова сте заформили с прилично количество страници  Crazy Laughing
Днес съм последен ден от ударна фаза, да ме пита някои за какво ги направих 7 дни  Rolling Eyes, ама и днес ще го избутам и от утре вече 5/5 ще си правя. Нямам търпение да хапна зеленчук. Първите три дни ми беше трудно, болеше ме глава, но сега се чувствам отлично. След малко ще се изтегля да видя как са килцата, но на мерки съм се свила, жалко само, че не се усетих да се измеря. Утре ще го направя, за да виждам и в сантиметри какво се губи.
Мъжа ми и той е свалил 2 килограма.
Желая Ви лек ден, отивам да доизчета старата тема.
  bouquet Hug за всички Ви.

Общи условия

Активация на акаунт