Какво ни липсва?

  • 2 064
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 587
никаде не мога да намеря царевично нишесте(поне в Била,Т-маркет,СБА-магазин и кварталните магазинчета няма)  ooooh!

В нашия провинциален град в Билла, СВА и 4-те най-близки до нас квартални магазинчета има.

Аз в София,в близост да кварталите Свобода и Надежда не открих  newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 1 832
аз мисля, че горе-долу обслужването е добро в българските супермаркети, доста разнообразни стоки има, ако трябват "специализирани", си има магазини за тях. Друг въпрос е, че специализираните магазини не са толкова много /като изключим тези за кафе/.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 197
никаде не мога да намеря царевично нишесте(поне в Била,Т-маркет,СБА-магазин и кварталните магазинчета няма)  ooooh!

В нашия провинциален град в Билла, СВА и 4-те най-близки до нас квартални магазинчета има.

Аз в София,в близост да кварталите Свобода и Надежда не открих  newsm78
Виждам, че си от Своге. Има в Нови Искър в супермаркет МАРИО.



# 18
  • Мнения: 132
липсва ни качество на продуктите
липсва контрол върху персонала-те вечно нищо не знаят и неразбират(ммай някой го беше казал вече)
липсва чистота в магазините-вечно мърлят с някакви мръсни парцали, работят с мръсни престилки.
и май все неща от този тип,а не толкова храни

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Аз пазаря от Кауфланд. Намирам каквото ми трябва по отношение на разнообразието на храната. Може би , наистина прясната риба е честия ми проблем, но си има и спец. места за нея, така, че не е проблем Hug

Общи условия

Активация на акаунт