Неприятно течение по време на бременност

  • 17 707
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Нормалното влагалищно съдържимо няма такива разцветки. Ако е само по обилно без промяна в цвета, няма парене или сърбеж е нормално.
Взе ми думите от устата Wink
Харем стил честито.

# 16
  • Мнения: 9 441
 Имах течение през цялата бременност,но зелено никога не е било.Консултрай се с доктор незабавно.
Лека бременност ти желая.

# 17
  • Мнения: 1 354
Ами, според мен не трябва да чакаш до 20 обади се на лекаря си ако може по рано да те прегледа,ако не отиди на друг. Успех.

# 18
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Непременно отиди на доктор и да ти вземе микробиология.
Преди месец имах жълтеникаво зелено течение, взеха ми секрет, но микробиологията нищо не показа. Течението ми си появи за 1-2 дни и после нищо, преди около седмица ми се случи същото нещо и се чудя дали сега като отида на доктор пак да искам да ми пусне микробиология!?

# 19
  • Мнения: 97
При такава разцветка задължително и веднага лекар!

# 20
  • Мнения: 9 973
микробиология веднага!

# 21
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
При такава разцветка задължително и веднага лекар!
Абсолютно.

# 22
  • София
  • Мнения: 17 592
Смени си датата. Ако не може - търси друг лекар.

# 23
  • Мнения: 2 334
Ходи по скоро на лекар и задължително си направи микробиология.

# 24
  • Мнения: 2 013
Като се замисля имах течение почти през цялата бременност.Понякога по-обилно друг път слабо,но доктора ми казваше,че е нормално по време на бременност.

# 25
  • Мнения: 2
stuffinka, аз ползвах макмиррор глобулки, но не при бремнност а имах течение породено от бактерията garnerela, и лекарството по принцип се изписва само тогава, ако нямаш тази бактерия лекарството има много слабо действие.

# 26
  • Мнения: 998
И аз получих от няколко дена някакво течение Confused
Откъде се е явило нямам обяснение,вчера си взех изследванията
утре ще отида при лекарката ми ги види има ли нещо обезпокоително и ще се лекуваме ли.

Общи условия

Активация на акаунт