Хотел Парадайз бей, Созопол

  • 11 790
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
не знам какво става,но аз вчера получих нова цена за апартамент-този път 80 лв. Mr. Greenзначи вече има три направени предложения за един и същ период-70,80,90лв/запитванията са направени от различни хора-от мен и кумовете/
освен това странно е,че за да се направи резервация искат изпращането на цялата сума с пощенски запис до пощенска кутия,не по банков път.мислех,че в 21 век големите хотели не процедират така. Shocked
много ви моля,тъй като хотелът ми харесва,но е много съмнително,ако някой знае,че такъв хотел има и нещата са коректни-нека сподели.
благодаря!

# 16
  • София
  • Мнения: 861
Вярно е много странно. Аз попитах за стая с 3 легла, казаха че има допълнително легло в двойната, цена 50лв.
После на съпруга ми казаха, че се доплаща 50% от редовното за допълнителното. Това добре, може аз да не съм попитала правилно. На него му казаха, че има и 10%  отсъпка Mr. Green за повече от 5 нощувки.
Първият път питах колко са големи стаите с мисълта да си нося кошара за малкия, жената по телефона ме увери, че стаите били много по-големи от стандиртните - около 35 кв. Когато съпруга ми попита за малкият ще искат ли нещо допълнително момчето, с което разговаря каза че щяло да бъде тясно за още едно легло  Thinking.
И капарото е 50%  - запис в пощенска кутия  Shocked.
Мноооого съмнително  Naughty

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 11:09 от vicks

# 17
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Asinka, от тази информеция ми настръхнаха косите Rolling Eyes!
А аз вече резервирам хотел близо до Харманите /не съм платила още, де/...
Много искам да отида това лято в Созопол.
Да питам - как така да няма никакъв плаж? - нали Харманите са огромни, отделно Централният плаж newsm78....или вече и самите плажове са завзети от строежи ooooh!....
П.П. Спомням си Созопол от преди 10 години...тогава бях там за последно.

не си ме разбрала - харманите са огромни, но все пак лимитирани, а Райският залив е доста по-широко понятие от Харманите.И останалата му част са скали и никакъв плаж.
Благодаря за отговора Grinning!
Направих си усилието да погледна картата и се ориентирах.... Peace
Колокото до начина на плащане и различните оферти, които сте получили newsm78...хич не ми се вижда нормална тази работа.
П.П. Явно в хотела като са видяли проява на интерес и бързичко са "коригирали" цените и условията #Cussing out...поне на мен така ми се струва.

# 18
  • Мнения: 111
Зомбайо, съгласна съм с теб!  Peace
Аз очаквах, като пусна тази тема и други да проявят интерес към хотела и от там да се опитат да вдигнат цените. На мен не са ми казали за никаква отстъпка, но пък като попитах за апартамент в началото на август и ми вдигнаха цената от 70 на 80 лв (преди това исках за края на юли). Става въпрос все за силния сезон, как така се вдигнаха цените  Thinking Както и да е, ние май ще се откажем от хотела  Peace Не заради цените, просто бях останала с впечатление че наблизо има удобен плаж, а се оказа че май не е така. Мисля още...

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 16:43 от *°•Роска•°*

# 19
  • русе
  • Мнения: 140
Вярно е много странно. Аз попитах за стая с 3 легла, казаха че има допълнително легло в двойната, цена 50лв.
После на съпруга ми казаха, че се доплаща 50% от редовното за допълнителното. Мноооого съмнително  Naughty

И на мен ми дадоха цена от 50лв за началото на юли /със зак./, но нищо не уточниха за допълнително легло, а аз изрично попитах за такова за детенцето! Иначе в сайта хотелът изглежда супер, ама дали е така newsm78

# 20
  • Мнения: 171
Определено този хотел е доста съмнителен smile3527Дано да им остане празен тази година smile3521Така другото лято,ако все още съществува ще им е за урок bashПожелавам хубаво време sun,много тен  Sunglassesи много усмивки Grinning през отпуската  grinning039

# 21
  • Мнения: 1
ами какво да ви кажа.първо  Stopзабравете за закуската!собствения плаж дето го пишат го нямат а като е готов той е незнам дали има 5 метра!до другия плаж се върви 10-12 мин. по надолнище,а като се прибираш пребит от плаж е нагорнище Grinning ние бяхме там 10 дни.платихме си капаро което беше 30% от стойността с пощенски запис,като ни казаха че е  със закуската(50лв двойна стая)и като отидохме на сутринта си поръчахме закуска(2 пържени филии,2 мекици които нямаха нищо общо с мекиците,1 кафе и кола)и  bowuu момичето ни каза 13.00 лв при което щях да припадна повярвайте ми.питахме защо и каза че вече бил друг управител и той казал от днес никакви закуски   Shocked Twisted Evil .в ресторанта  chef готвят ужасно,а цените са...картофи със сирене 4.50лв,кафе 2.50лв,наливна бира 4.00лв.....и т.н.иначе като обстановка хотела си е хубав ама този  #2gunfireуправител не го бива,голям измамник е!!!!!!ако искате може да се убедите сами!

# 22
  • Мнения: 171
ами какво да ви кажа.първо  Stopзабравете за закуската!собствения плаж дето го пишат го нямат а като е готов той е незнам дали има 5 метра!до другия плаж се върви 10-12 мин. по надолнище,а като се прибираш пребит от плаж е нагорнище Grinning ние бяхме там 10 дни.платихме си капаро което беше 30% от стойността с пощенски запис,като ни казаха че е  със закуската(50лв двойна стая)и като отидохме на сутринта си поръчахме закуска(2 пържени филии,2 мекици които нямаха нищо общо с мекиците,1 кафе и кола)и  bowuu момичето ни каза 13.00 лв при което щях да припадна повярвайте ми.питахме защо и каза че вече бил друг управител и той казал от днес никакви закуски   Shocked Twisted Evil .в ресторанта  chef готвят ужасно,а цените са...картофи със сирене 4.50лв,кафе 2.50лв,наливна бира 4.00лв.....и т.н.иначе като обстановка хотела си е хубав ама този  #2gunfireуправител не го бива,голям измамник е!!!!!!ако искате може да се убедите сами!
Здравей kris_84 bowuuМного съжасявам,че ваканцията ти е била "помрачена" от невероятен "рекет"  #Cussing outСпоред мен непременно трябва да се оплачеш  newsm29Не оставяй нещата така SickОплачи се на собственика на хотела #2gunfireТой едва ли е наясно, какво 4 *" обслужване" получават хората които им плащат заплатите [smilie=smile3527.gifНе оставяй нещата така!иначе нищо няма да се промени в нашата държава smile3512Всеки,който е недоволен от нещо трябва да отстоява правата си newsm18 така поне има шанс да се променят newsm80

# 23
  • София
  • Мнения: 1 603
kris_84, отврат, чак не мога да повярвам, че се случва при това огромно предлагане. Странно ми е тоя собственик на какво разчита - та нали другата година хотелът му ще остане съвсем празен... 
М/у др. аз просто бих си тръгнала - в Созопол има достатъчно други хотели.

# 24
  • Мнения: 573
Скоро посетих хотела,лично на мен много ми хареса.Двойна стая беше на цена  60 лв с вкл .закуска(имаш право да избираш 3 вида ) .Останах много приятно изненадана от обслужването в заведението към хотела(а гледката към плажа е изумителна просто),момичетата бяха вечно усмихнати ,държаха се приятелски към всички клиенти..........
Детския басейн беше чист,с топла вода(то остана и да не навъм беше 30 градуса),малкия се ''разложи от кеф'' Wink
Единственото нещо ,което ме издразни в ресторанта ,беше как за два дни смениха цената двойно на лаврака,доста голяма порция лаврак излизаше към 10-12 лв (това и във Варна почти го няма),след което управителя наредил да се вдиге цената.........българска работа.
Като цяло бих го препоръчала хотела ,мисля ,че няма да сгрешите ако го посетите.........

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте на всички.
Аз , съпруга ми и двете ни дечица решихме да посетим фестивала "Аполония" и за целта отседнахме във въпросния хотел.Препоръчан ни бе от приятели.Първото нещо,което ни направи впечатление бе безплатния паркинг.Посещавалите Созопол навярно знаят-на пръстите на едната ръка се броят хотелите със собствен паркинг.Мястото на самия комплекс е уникално,над самия Райски залив е.Апартамента ни излезе  70 лв. на вечер, като от терасата се виждаха  Слънчев бряг и Несебър.Безплатно имахме осигурена детска кошарка и безплатно ползвахме басейн и шезлонги.Ресторанта им е перфектен,няма такъв в околността,просто мястото има атмосфера ,както и  детски кът  Grinning до самите маси...хората са се постарали и се е получило.Поне на нас ни хареса.
и не мисля,че плажа е проблем .До Хармани е 2-3 минути с кола а до Каваци или Смокиня е 10 минути.
а и да не забравя-в хотела бяха Кирил Маричков и Васил Петров , а в заведението една от вечерите видяхме Дони.В тази връзка някак си нелепо е да се пише ,както чета по-горе ,че хотела е съмнителен.Не е ,даже категоризацията му стой на рецепцията,лично съм я видяла  3*  е .
е... това е от мен.
Поздрави на всички с пожелание за повече позитивизъм. Peace

# 26
  • Мнения: 1 844
хубаво е,че има доволни след посещението на хотела.
а това,че изглежда съмнителен-да,така е!не може да казват на всеки различна цена и да искат пари с пощенски запис-живеем в 21 век!

# 27
  • Мнения: 2 575
Здравейте на всички.
.Първото нещо,което ни направи впечатление бе безплатния паркинг.
Посещавалите Созопол навярно знаят-на пръстите на едната ръка се броят хотелите със собствен паркинг.Мястото на самия комплекс е уникално,над самия Райски залив е.
и не мисля,че плажа е проблем .До Хармани е 2-3 минути с кола а до Каваци или Смокиня е 10 минути.

добрееее, оставаше и паркинг да няма на поляната.........все пак няма НИЩО общо като местоположение със Созопол ( градът)

Е, който иска да ходи на плаж с кола вероятно няма проблеми, но не това е целта на повечето хора, нали?

# 28
  • Мнения: 3 070
Аз да подновя темата за отзиви от посетители 2009-та година..
Прави впечатление, че най-оронващото мнение по темата, както и най-положителното са писани от хора, които имат само по 1 коментар.. Ей това ми се струва съмнително вече..  newsm78

# 29

Общи условия

Активация на акаунт