LaRedoute.fr - Всичко за поръчката или намаленията започват на 24.06!

  • 31 981
  • 486
  •   1
Отговори
# 15
  • близо до морето
  • Мнения: 85
А когато е намалено нещо да кажем с 30% по време на намаленията може ли да го намалят още при условие че е от аубанците? А тези центови цени имат ли точен час когато ги пускат или когато те решат?

# 16
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Алекс благодаря за новата тема   bouquet
Не знам как е при вас, но при мен в акаунта ми стават странни неща.
- При 5-6 артикула в кошницата си поисках да вляза в Suivre mes ... и след това кошницата ми беше празна.
- От офиса ако вляза в сайта ми показва празна кошница, а тя не е и ако сложа артикул после от домашния компютър този артикул не е в кошницата.
...

И при мен е така от известно време. Използвам Мозила отскоро и оттогава са и проблемите. Незнам дали това има някаква връзка.

# 17
  • Мнения: 1 178
А когато е намалено нещо да кажем с 30% по време на намаленията може ли да го намалят още при условие че е от аубанците? А тези центови цени имат ли точен час когато ги пускат или когато те решат?

Ами пускат ги като "грешат"  Wink  Joy

# 18
  • Мнения: 112
  bouquet и на мен ще са ми първи намаления

# 19
  • Мнения: 339
хоп и аз да следя и да набелязвам за намаленията Hug

# 20
  • Мнения: 1 187
От кога ги чакам намаленията.. smile3508 На последните големи не си взех нищо,всичко беше за мъжо и децата(даже не бях родила още).Но сега ще пазарувам предимно за мен!  Sunglasses

# 21
  • Мнения: 46
В старата тема никой не уважи молбата ми. Дано в новата тема не е така.

Молба за дамско оразмеряване. Г - 108, Т - 100, Х - 134.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 685
А когато е намалено нещо да кажем с 30% по време на намаленията може ли да го намалят още при условие че е от аубанците? А тези центови цени имат ли точен час когато ги пускат или когато те решат?
Ами пускат ги като "грешат"  Wink  Joy
обикновенно в 3 през ноща.....така че седиш и чакаш  Peace .....майтапя се Simple Smile центовите цени бяха една грешка-намалиха с 90 % вече намалените на 90 % и тряеше няколко часа.....но като цяло истината е че никой незнае каква ще е политиката на намаленията тази година.....като цяло мен ми е странно че са толкова рано,обикновенно средата на юли,но добре дошли......моля се само да не се появят в един момент много работливи съфорумки,които нямат време да четат,става много изнервящо,само да се пита,но.....не очаквам и да е кой знае колко по-различно от друг път.
Алекс да вади фасула,а Духи-Пухи (която ми липсва тук) кристалната топка......

Сори за спама  Embarassed

Алекс   bouquet страхотна темичка......а за магазините-без коментар....ако бяха толкова свясни,нямаше да сме Ларедутки Simple Smile за жалост  Rolling Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 2 296
Момичета,не бързайте да се "записвате" за намаленията!!!
До тогава има още 3 теми,спокойно,а и тогава,както и сега темата е винаги в първите редове на първа страница.

Моля отново Брадата,ако ме прочете ,да сподели кой е другият сайт с големите размери... Praynig  Hug

Също така ,благодарности на Алекс за търпението и труда!   bouquet  Hug

rochi,в рембурса ти излиза негърката,защото от последния ваучер са минали 3 месеца...без значение,че не си го получила.  Peace

angelina.bgknewsm65   202uu

# 24
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Теорията и практиката на ларедутските намаления се състои в следното: правиш си 3 кафеварки кафе, закотвяш се пред компа , пъдиш всички от вкъши и започваш да дебнеш. Като ходиш на работа се караш с колегите, които те карат да свършиш нещо, несвързано с компютър и Интернет. След около месец се оказваш с ошушкана/и кредитна/и карта/и, куп чаршафи, пет купа дрехи , повечето от които не са пристигнали , и липса на ясни спомени какво си поръчала. Мъж ти не ти говори, децата не те познават, на работа те гледат странно, а темата във форума се състои в повтарящи се през два постинги  "Пратката ми закъснява! Какво да правя????"

# 25
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
понеже съм нова и реших да питам няколко неща
относно намаленията това отнася ли се за техниката и обувките??
и още един въпрос искам да си поръчам от тази хлебопекарна за която се говори в предишните постове както и прахосмукачката за 8 евро как става това с референтни кодове ли   
и последен въпрос имам една регистрация в ла редут  мога ли да си направя още една и да плащам с вече регистрираната карта?на името на картодържателя ли да бъде?   newsm78 #Crazy #Crazy

# 26
  • Мнения: 2 495
Като заговорихте за намаления,чакайте и аз да ви питам за нещо, понеже ще ми е за сефте Mr. Green-стана ми ясно, че по време на намаленията пратките закъсняват, в най-лошия случай със месеци.Вие като пазарувате тогава съобразявате ли се с това, а именно-примерно поръчвате по-голям размер(за децата да речем), или купувате неща, които ще се носят друг сезон...или пазарувате за "сега"? newsm78

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Теорията и практиката на ларедутските намаления се състои в следното: правиш си 3 кафеварки кафе, закотвяш се пред компа , пъдиш всички от вкъши и започваш да дебнеш. Като ходиш на работа се караш с колегите, които те карат да свършиш нещо, несвързано с компютър и Интернет. След около месец се оказваш с ошушкана/и кредитна/и карта/и, куп чаршафи, пет купа дрехи , повечето от които не са пристигнали , и липса на ясни спомени какво си поръчала. Мъж ти не ти говори, децата не те познават, на работа те гледат странно, а темата във форума се състои в повтарящи се през два постинги  "Пратката ми закъснява! Какво да правя????"

 Joy
Много точно!  Peace

Аз пък от сега сънувам центови цени  Mr. Green

Сънувай, сънувай! Най-вероятно само със сънищата ще си останем!  Rolling Eyes



Духи и ВечеПетя ми се губят, хм...

# 28
  • Мнения: 46
В старата тема никой не уважи молбата ми. Дано в новата тема не е така.

Молба за дамско оразмеряване. Г - 108, Т - 100, Х - 134.

Всъщност да се поправя Х-124. Явно не мога да смятам.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Това с мистериозното изчезване на артикули от кошницата при мен се появи малко след зимните намаления, още 2-3 момичета имаха същия проблем тогава, друг не чух да се оплаче.
Ползвам Сафари и Мозила и на двата положението е еднакво, не искам да ви казавм като тръгна да пускам поръчка какво дебнене е къде са ми артикулите и колко е изнервящо.
Относно намаленията миналата година пак си бяха края на юни, няма нищо странно.
А центовите цени не бяха няколко часа, а цял ден, просто нещата по обясними причини свършваха бързо, но те пък съвпаднаха със закриването на няколко ларедутски магазина, та с две думи не се точете повече на такива цени, вероятно няма да има.
Аз съм още зарината с неща от тогава, които вероятно никога няма и да сложа.

Общи условия

Активация на акаунт