като се срещнете с първата си любов..

  • 4 816
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм го виждала от години. Убедена съм, че би ми било приятно да го видя, той е изключително интелигентно същество и винаги ми е било приятно да си говорим. Виж за пеперудите...надали Laughing

# 16
  • Мнения: 411
години на ред ми трепваШе,видяхме се на среЩата 10 год от завърШването.танцувахме онзи танц който не бяхме танцували когато бях влиубена в него.след толкова години ми каза 4е никоя друга жена не го е оби4ала така както аз навремето и 4е съжалява 4е тогава се е подиграл с 4увствата ми.всеки си има семейство вси4ко беШе много приятелско.беШе от лоШите мом4ета навремето сега съЩо е в 4ужбина и искрено се надявам да е добър съпруг и баЩа.
нямам ниЩо против да го среЩна и да изпия едно кафе с него сега тази тръпка е из4езнала и ве4е отдавна не трептят пеперуди.

# 17
  • Мнения: 2 153
Аз до ден днешен се връщам с много топли чувства към ученическата си любов! Не съм го виждала от балната ни вечер и едва ли въобще е разбрал, че го харесвам! Много искам да го видя и съм сигурна, че пеперудите за които говори авторката ще се появят, поне при мен! Embarassed

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
..... едва ли въобще е разбрал, че го харесвам!

Моята първа любов беше несподелена и тайна- като го видя, в повечето случаи има пеперуди Heart Eyes

А като видя първото си гадже - има изненада и нещо ми преминава през гърдите, ама чак тръпка не бих го нарекла.

# 19
  • Мнения: 2 448
Ако става дума за най първата ми, тази от 1 клас, в момента живея на 100 м от него. И честно казано дори не го поглеждам като се срещнем случайно, защото ме плаши, от сладкото момченце от спомените ми не е останало нищо, изглежда с 10 години по стар от мен и съсипан.  Tired
А другата, първата консумирана, срещала съм го, но нищо не ми трепва,  явно и тогава трепетите ми не са били кой знае колко силни.   Thinking

# 20
  • Мнения: 4 292
Първата ми платонична любов не ми обръщаше никакво внимание. Бях на 10-11 години. 6-7 години по-късно нещата се обърнаха и не аз, а той беше влюбеният, нооо беше късно.  Mr. Green
А първата ми истинска любов не съм виждала от години. Малко след като се разделихме той замина за Холандия и от тогава не знам нищо за него.

# 21
  • на майната си
  • Мнения: 425
Първите детски ученически тръпки - не ги отразявам. С голямата си ученическа любов се засичаме много рядко и нищо не ми трепва, само спомените за онези безгрижни години. Виж с голямата ми любов и до сега ме е страх да се срещна Simple Smile.

# 22
  • Мнения: 1 897
Mакар и взаимна, моята първа ученическа любов си остана неосъществена.
Пеперуди няма, но остана едно топло и сърдечно приятелство.  Сега можем спокойно да говорим за всичко, дори за  онези неща, които някога нямахме куража да споделим един на друг. Веднъж дори  на шега се питахме как ли би се стекъл живота ни, ако нещата между нас се бяха получили навремето, макар да знаем, че така или иначе никога няма да разберем.
Всъщност има нещо много важно, което по неволя научих и то е, че човек не бива да се страхува и срамува от чувствата, които изпитва и че най-голямата грешка е да ги прикрива, защото тогава със сигурност ще останат несподелени.

# 23
  • Мнения: 2 133
Не си спомням за първата любов, даже и мимолетни споменчета не ми минават през акъла!Голяма л'бов съм имала чак на 18г., но нищо не ми трепва като се видим.Много се радвам, че го разкарах, защото беше със супер огромно самочувствие.И сега си е с такова, но без покрититие Laughing

# 24
  • Мнения: 251
Моята първа любов я виждам всяка сутрин щом отворя очи-съпруга ми luvbed!Той беше и остава моята любов!Пътищата ни се поразминаха тогава на 18 години, но Господ си знае работата и ни събра макар и след време Hug
Така че, не срещам първата си любов!Аз живея с Него и сме заедно постоянно!И след толкова време, да още има  трепети и пеперуди... а  и едно малко човече! family4

# 25
  • София
  • Мнения: 622
Виждала съм го- нищо не ми трепва  Crossing Arms В добри отношения сме и до там. Като ви чета явно не е било силно чувството още тогава, знам ли  Thinking

# 26
  • Мнения: 800
При нас 6 месеца след "виждането" се оженихме. Нещо, което не е довършено, идва времето и то става. Та пеперуди има още, дори и след двете хлапета. Всеки път когато го видя, без да очаквам - ги има перерудите, а и при него е същото (така ми е казвал). Ако е истинско чувството, то си оцелява през времето, ако можеш да го съхраниш и да се бориш за него - ще го изживееш.

# 27
  • Мнения: 4
случайно в градския парк преди година ,докато си разхождахме децата поговорихме си май повече за тях от колкото за нас

# 28
  • Мнения: 134
Последно го засякох преди 5-6 години може би. Разменихме си по едно безразлично "здравей" и всеки пое по пътя си. Не ми трепна нищо.  Laughing

# 29
  • Мнения: 2 622
Не става въпрос за първа любов.По случайност живеем в един блок с една стара незавършена любов.Как се чувствам ли?...Всеки път когато го срещна се поизпъчвам и гълтам корема Mr. GreenА често го срещам,контейнера за боклук е точно срещу техния вход,мъжът ми пък все така паркира колата,че се пада зад неговата.Изобщо,колкото се стремя да не го виждам винаги става така,че се срещаме.Обзема ме вълнение за части от секундата,поздравявам го с половин уста и после половината ден си мисля за него.Така е при мен,но това е защото отношенията ни останаха незавършени и висящи,много неща не се изказаха,като цяло връзката приключи преждевременно и насила.Затова ми пресъхва устата като го видя Wink

Общи условия

Активация на акаунт