Отговори
# 90
  • Мнения: 4 700
Диме, това са добри новини. Поне zнаеШ от къде да zапочнеШ. Остава да си намериШ добър специалист. Чела съм, че в Бургас такива трудно се намират.  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 419
Привет, момичета! Аз ще ви оставя за няколко дни  до другата седмица, че отиваме малко на почивка  Heart Eyes
Миле, ти как си , кога започваш стимулацията Thinking
На всички момичета , които са в процедура, успех! Hug

# 92
  • Мнения: 806
Миле,права си така е,затова се насочваме сега към Варна и ще видим как е.
Крюмелхен,многоооооооооо приятни моменти на почивката Heart Eyes,да си изкарате страхотно Grinning и после да разказваш Hug

# 93
  • Мнения: 4 700
Ами надявам се скоро да zапочна със стимулацията. Колкото повече наближава моментът, толкова повече ме хваЩа Шубето.  ooooh!
А при теб как вървят неЩата?

# 94
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 863
Майче, да се връщаш тука и да пишеш, че ще дърпаме ушета Hug
Мда, тя Сврачето се похвали вместо мен - видяхме се, пихме по кафе, едни разбойници вдигнаха нагоре с краката Бургаския мол и ме предадоха на варненско Laughing
Миле, всичко ще е наред, душо Hug

# 95
  • Мнения: 4 589
Здрвейте мили ми другарчета,

гледам ЦС отново обсъждате. Моята я правих при д-р Владимиров, нямаше упойка, нямаше нищо. Отидох, леганх и псоле си тръгнах. Нямах нито болки, нито кървене, може би леко зацапване. Не знам защо при вас се е получило така, явно при всеки е различно.

Моя мъж за Каварна се готви и се чудя дали да ходя с него за 5 дни, малко да си почина. За лятна почивка още не сме мислили, че не знам какво става с фонда, бебепавенето. Освен да зарежа всичко и да се отдадем на море, купончета и коктейли и каквото сабя покаже.

Geia добре дошла на БГ почва, как е?

Я да сервирам по едно коктейлче следобедно да повдигнем настроението.

# 96
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 863
Ники, какво да ти кажа - още не слязла и се скъсах от проблеми Confused Ако ходите на Каварна и минавате през Търново - звънни да се видим Hug

# 97
  • Мнения: 4 700
Гея, това с проблемите ми е мнооооого поzнато. Дано всичко да се нареди и да се отдадете на почивка.

Всички теzи проблеми, винаги, когато си ходих до БГ бяха една от причините zаради които се откаzах от гражданство. РеШих, че няма да си правя живота по тежък, отколкото е, само zа да угаждам на кусурите и да търпя настроенията на служителите иz раzните служби.  Twisted Evil

# 98
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 863
Ами да ти кажа аз все повече се приближавам до отказ от паспорт Confused Да не мога да извадя егн на детето, е не смешно ами ... В службата в Германия ми дадоха акт за раждане за 5 минути Shocked тук ме мотаят да не казвам за колко време... Close

# 99
  • Мнения: 4 700
Радвай се, че актът е иzдаден в Германия. СпестяваШ на детето бъдеЩи проблеми.

Отивам аz, вече с немски паспорт, да си вадя копие от акт zа раждане в Пловдив. ЗаЩото естествено няма от къде другаде да го иzвадя. И служителката ми каzва "Ние не работим с чужденци."  Shocked  Shocked  Shocked Питам я аz като не работят с чужденци къде да го иzвадя аz, пък тя тогава вzе да мисли, умува, умува и накрая се светна (раzбира се след като zапочнах да креЩя), че германците няма как да ми иzдадат такъв документ, след като съм родена в БГ.  ooooh!

Въоръжи се с търпение и много нерви и не им се давай.  Wink

# 100
  • Мнения: 3 246
Гея добре дошла на наша земя, а кога ще се приземиш в Търново Hug
Ники  Hug хм грабвам едно коктейлче, добре ще ми дойде
Миле направо ме втрещи с тези паспорти Shocked , макар ме тук не бива от нищо да се учудвам  Hug

# 101
  • Мнения: 4 589
Гея, Мире вземете си по едно от моите коктейлчета и не се ядосвайте. То тази държава е някаква пълна обърквация.
И въпреки всичко аз си я обичам, ама то и аз не съм много в час, така че за мен е позволено.

Гея мила, ако ще ходя с мъжо до Каварна може и да се отбия през ВТ, зависи обаче как сме, колко хора, коли и т.н.

Ако не, ще те чакам в София.   smile3525 smile3525

# 102
  • Мнения: 1 146
Ники, хайде в Каварна!  Grinning И ние ще ходим на Феста, преди това сме планували 3 - 4 дни палатка, просто невероятно много ми се ходи точно на палатка - 4 дни да се събуждам цъмбуркайки се в морето и да се разхождам само по гащи  Joy и да знам, че нямам абсолютно нищо за правене  Joy Е в случай, че няма други плажуващи, надявам се да няма много хора на това местенце.
Наши приятели също имат планове да идват в Каварна, тогава имам и ден-ден и се надявам да е хубаво Simple Smile
Това ми напомни, че трябва да отида за билети. Не знам и дали има свободни места в Каварна, ще потърся нещо.
П.С. Коктейлчета мечта, благодаря че се грижиш за нас в тези жеги!  Mr. Green

# 103
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 863
Абе луди хораработят в тея служби и това си е ooooh!
Кали, вероятно сега в събота към обяд се пренасяме натам.
Ники, ако има възможност, ще се радвам да се видим и по-рано Hug

# 104
  • София
  • Мнения: 406
Диме,хубаво е,че консултацията е била полезна и след намирането на специалист вярвам,че нещата ще се наредят Hug
Миле Praynig
Крюмелхен,приятна почивка Sunglasses
Гея,добре дошла в България Hug
Момичета посещавали ли сте д-р Начев и какво ви е мнението за него,защото си запазих си час при д-р Тодорова,но е чак за август.Докато чакам ми се иска да отида на още една консултация,но пък не съм съвсем сигурна,а и дали от две мнения няма съвсем да се объркам?Много объркващо съм го написала,но ще се радвам,ако някой сподели мнение Hug

Общи условия

Активация на акаунт