Отговори
  • Мнения: 1 768
Добро утро момичета  Hug Пускам темичката за седмицата с надежда да е на късмет на всички!Пожелавам ви хубави емоции и успех!

Стискам палци за всички които имат нужда  Praynig Hug

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 21:07 от marinex

# 1
  • Мнения: 186
Добро утро! Първа в новата темичка. Темичката е супер, marinex! Благодаря за кафенцето и за палците, ще имам нужда от стиснати палци тази седмица.
Само виж после датата, 05.06 ако искаш да оправиш, не мисля че за някого ще е проблем и така да остане, но да не се чуди някой.
Успешна и усмихната седмица на всички!
Имате и моите палци, всички които се нуждаете от тях.
  bouquet Praynig Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро,момичета!
Маринекс,благодаря и за кафенцето и за темичката,както винаги и двете са чудесни Hug
Весела и успешна седмица на всички!

# 3
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро.
marinex хубаво заглавие  Grinning и мерси за кафенцето. Hug
Дано темата се изпълни с много положителни тестчета Praynig


# 4
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Кац за малко...
Маринекс,заради теб пък сега (т..е. заради моите последни писания) двойно трябва да се изчервя... hahaha   Embarassed Blush Crazy
Ники-Пики Hug Hug
Дойде време вече да си пожелаваме май прохладна седмичка ,а не топло време Wink

# 5
  • Мнения: 3 294
Ехо и от нас  Hug

Маринексче , страхотна темичка и кафенцето си го бива  Hug

# 6
  • Мнения: 1 146
Маринекс, мерси за темичката, чудесно заглавие!
Слънчева, усмихната и късметлийска седмица на всички.

# 7
  • Мнения: 2 343
Добро утро!
Маринекс, много поетично  Heart Eyes

До момите софиянки: къде близо до Плиска мога да купя амбалажна хартия, в пощата не я продават. Всички се разбягаха и ме оставиха да скучая  Rolling Eyes и започнаха да ми идват едни идеи  Thinking

# 8
  • Мнения: 4 589
Добро утро,

Маринекс страхотно заглавие, браво. Дано седмицата е изпълнена със слънчеви лъчи и много усмивки и позитивна енергия.

За тези, които не са видели малкото русо дяволче как маца ризта от вуйна си, ето я http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386399

Хубав ден.

# 9
  • Мнения: 1 146
Ах, че красива русокоска. Да расте все така засмяна, Ники!
Мира, огледай се за някоя книжарница, но не се сещам конкретно. Добре ли вървят нещата при теб?

# 10
  • Мнения: 2 343
Естрадиолът е нисък, може този месец да няма хубава Я. В сряда ще се разбере.

# 11
  • Мнения: 491
  Добро Утро в новата темичка  kaffeetrmker_2

  Мира ще има, вярвай Praynig
 
  Пожелавам ви хубава седмица и само положителни емоции Sunglasses
 

# 12
  • Мнения: 1 146
Мира, стискам палци   bouquet

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте и от мен!   bouquet

Маринексче, хубаво заглавие на темичката и вкусно кафенце..., нищо че съм от закъснелите  Laughing

Ники-Пики, малката Габи много ще си отива с моя племенник  Laughing И той е рус със сини очички, на леля златото ...  Grinning

Мира, не мога да ти помогна, sorry Wink

Пожелавам хубав и усмихната ден на всички!   bouquet

# 14
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Весела и слънчева седмица, изпълнена с много положителни тестове и новини!  bouquet
Ние утре отлитаме Mr. Green
Мимс, май много ти се е спало тая сутрин Laughing
Ники, много е готина, да ти е жива и здрава! Hug

# 15
  • Мнения: 1 156
МНог благодаря за подкрепата. С4упи ми се компа, та Ще се появявам по рядко и накратко , 4е пиШа от работа

Усмихната седмица на вси4ки девойки

# 16
  • София
  • Мнения: 406
Мира,до сряда има време и дано нещата се обърнат в положителна насока Praynig Hug

# 17
  • Мнения: 419
Хайде хоп и аз в новата тема  Peace Поздрвланеия за маринекс, много хубаво заглавие и кафенце! Hug
Мира, книжарница имаше, или  зад пощата на Плиска, или до Лавацата, или до базара на Плиска, или на улицата с трамвая, дето минава 20, там има много голяма, или пък на улицата дето е 345 - магазина, или до самия хотел ,блоковете, посока кръговото-4-ти км.   Иначе имам инфо и за още една, Grinning но тя е от другата страна, близо до сладкарницата.
Успех на всички, които са в процедура! Hug

# 18
  • Мнения: 236
Привет и от мен. Добре заварили в новата тема  Hug

Да си призная и аз помислих Габито за дъщеря на Ники-Пики.... нали още не съм много в час... Хайде от нашите уста в божите уши, както се казва...  Praynig

С риск да стана нахална ще напомня за въпроса си относно диспансеризирането на хора с ендокринологични проблеми. Моля, ако някой знае нещо по въпроса да ми пише.  Thinking

# 19
  • Мнения: 2 343
Може и да греша, но мисля че личния лекар диспансеризира. Един ден се рових в сайта на ЗК и попаднах на полагащи се прегледи и изследвания на диспансеризираните. Пълна подигравка, ако си с Хашимото си плащаш антителата   Sick

# 20
  • Мнения: 236
Мира, благодаря че се отзова толкова бързо. Моята лична лекарка всеки път с голям зор ми дава направления за гинеколог, пък за диспансеризиране и дума не е отваряла досега. Направо ми е мъка като стане време да се редя на безумни опашки и да й се моля после за направление. Вече почти съм се навила да я сменям.

# 21
  • Мнения: 1 768
Хахаххаха , някой ме усети спеше ми се сутринта , та две не виждах , но имах желание да пусна тема де smile3534
Днес ми е едно лигаво и весело цял ден , ще видим какво ще излезе накрая  Crazy
Мире , хей душичката ми , ама ти си ми съвсем близо.Да взема утре да мина с колата към 19:30 и да те водя с мен и кучо на разходка  Hug Някой пиеше витамин Е за естрадиола.Разрови се из старите теми ин витро/ икси пък ако го намериш може да споделиш. Hug

Геа , лек полет и като се прибереш се обади мило  Hug :hug
На всички хубава вечер и много гушки и цунки   love001  love001  love001



Хайде котенцата ми - НАПАДАЙТЕ нещо лекинко за десерт и разхлаждане  Laughing Laughing
 

# 22
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
marinex, дано настроението ти да е свързано с нещо дългоочаквано и хубаво. Мерси за почерпката.
Мира стискам палци за сряда.
На нас днес в офиса ни сменяваха дограмата и като се сетя направо не ми се ходи утре.
Хубава и успешна седмичка и дано да не е много гореща.

# 23
ето ме и мен след почивката  Mr. Green
имам си разлика и съм доволна от морето в Бодрум  Laughing, пак бих се върнала там. не съм ви чела, а снимки по-късно защото сме вече в ремонт и  #Crazy
пожелавам ви приятна седмица и на всички по много  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 3 246
Добър вечер, днес не успях да вляза, но все пак ще се запиша понеделнишки в телмичката  Hug
Мира Praynig
Ники, страхотна ти е племенницата Hug  и ризата си я бива Wink
Маринекс, страхотна е темичката, хм и ягоди с шампанско, малка романтична нотка във форума - наздраве Hug

# 25
  • Мнения: 2 343
Маринекс, чудесна идея, къде водиш кучо? Със систъра мислехме да се метнеме до центъра, но ще променим плановете.

# 26
  • Мнения: 1 768
Маринекс, чудесна идея, къде водиш кучо? Със систъра мислехме да се метнеме до центъра, но ще променим плановете.
Кучо ходи в градинката до КАТ  Laughing Малко много хубаво паркче , на близо има кафенце и от там можем да си вземем по един сок , а мъжо ще разхожда песа - ние ще бъбрим  Laughing

# 27
  • Мнения: 2 343
Радвам се, че ше се видим  Party

# 28
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Запис и от мен! Hug
Маринекс,много поетично заглавие!Браво! Hug
Ники,страхотна е племенницата ти!Пу,пу,колко мъжки сърца ще разбие  Whistling  Laughing .Да ви е жива и здрава!  bouquet
Мира,стискам палчета за сряда и за после де! Praynig Hug
Лека и успешна седмица на всички! Hug Hug Hug

# 29
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета! слагам кафето и ви пожелавам прекрасен, успешен ден!

# 30
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

да ви кажа честно хич не ми се работи. Искам да имам едно малко барче на някой остров, да правя коктейли и да се радвам на морската шир.....ех мечти, мечти.

Хубав и слънчев ден.

# 31
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен .Ужасно ми се спи smile3507 вземам си от кафенцето на Крюмелхен .Снощи около 1:30 малкия котан Девил падна от прозореца на спалнята ни , демек от третия етаж.Наложи се да проведем кратка спасителна операция .Котан леко си е наранил устата и малко си е ожулил едно краче , но иначе е добре.Лошото е , че на мен сега ми се спи , та чак нямам сили да гледам.
Мире ,най- добре да отложим разходката за утре - паркчето са го пръскали за бълхи и кърлежи - каза сега мъжов и не било добре днес да се ходи там  ooooh!
Ники , ако ще правиш такова барче , вземи ме с теб МОЛЯ ТЕЕЕЕЕЕЕЕЕ  Hug
Хубав ден момичета  Heart Eyes

# 32
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Здравейте,кукли Hug
Маринекс,тамън да напиша,че много ясно ,че ще ти се спи-снощи като те беше обзело веселяшкото настроение .. newsm68 А то гледай какво се случило на котаранчо Sad
Ники,пиши ме и мене на бара-ще отговарям за  културно-масовата дейност  bigdance2
Очаквам Гея да се обади,че е кацнала на бълг.земя.
Прегръщам виииииииии Hug

# 33
  • Мнения: 1 146
Маринекс, добре че котан не е пострадал сериозно. Нашата котана (на майка ми) децата от блока я хвърлиха от 5-ти или 6-ти етаж.  Спаси се милото, имаше една счупена костица на крачето, но се оправи бързо.
Направо завиждам за разходките с кучо, много е приятно.
Аз сутринта бях отново на фитнес, трябва да влизам във форма няма мърдане. Дори много добре ще ми дойде преди бременност да заякна малко, че после пак ще е почивка  Wink  Mr. Green Гладна кокошка, просо сънува ....
Ники, представям си те на островчето чудесно. Ммм, разкошни коктейли  Mr. Green
Още две седмици и три дни имам до моренцето  Party
Прекрасен ден на всички!

# 34
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте, да попитам и тук - някоя от вас скоро правила ли е цветна снимка при д-р Персенска. Интересува ме цената дали се е променила или е тази която пише на сайта им?

# 35
  • Мнения: 3 246
здравейте и от мен Hug
Маринекс, милото коте, важното е че всичко е наред  Hug
Свраченце  Hug и да поздравиш Гея, ние ще я чакаме на наша земя, нали ни е градска, ама тя първо ще погостува там  Hug
ники, как да ти се работи в такова време  Hug

# 36
  • Мнения: 1 156
Здравейте мацки.Леле какви сте свежарки, а аз съм се вкиснала... Много ми е криво напоследък, по цял ден съм в офиса, някои хора Ще го намерят за супер, ама на мен ве4е ми се реве от простотии и вси4ко толкова мног ме дразни. 4акам да ни излязат изследванията от кариотипа/дано този път ни ги направят Praynig/ и да ходим другата седмица при специалистите. Сигурно за това съм се стегнала като пред скок с параШут...

Котйо пострадал, милия. Аз пък си имам псенце, И ми е много трудно когато е болна.. Тя ми е голяма утеха..

Моми4ета, дайте идея как се излиза от дуШевна криза,/умиШлено не казвам депресия/ ниЩо не ми се прави, единственото което искам е да си остана в куШШи, да си 4истя дома и да гледам едно миШле как расте, да го водя сутирн рано на плаж и такива ми ти работи. ПОлудявам ли или е пове4е от нормално..

Сори 4е скапах хубавото настроение...
Ще се пробвам да се усмихна

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте, мацки!   bouquet

Крюмелхен, благодаря за кафенцето!  Hug

Леле, Маринекс, милото коте ...  Hug Дано е добре! Praynig

Волей, чакаме си обещаните снимки! Няма да се измъкнеш, да знаеш!  Laughing

ГериПетрова, няма рецепта за излизане от душевна криза, просто момента трябва да си мине. Знам и аз съм се чувствала така, хич не ми се е ходело на работа, а исках само вкъщи да си стоя и никой да не ме закача. Но рано или късно всяка една от нас намира сили, ще ги намериш и ти!  Hug

Хубав ден на всички!   bouquet  bouquet  bouquet

# 38
  • Мнения: 1 146
Гери, както е казала Хариела - няма готови рецепти. Ти най-добре знаеш какво ти носи настроение и те зарежда. В това хубаво време препоръчвам разходки с приятелки/любимия и кучето след работа. Най-лошо е да се изолираш от околните, аз минах през такъв период. Това е период, който всеки е имал. Ако имаш любомо хоби, занимавай се с него. Щом те дразни офиса е време за отпуска  Sunglasses
Аз се почуваствах по-добре едва като преодолях нагласата, че тези проблеми са едва ли не наказание и че деца имат само "заслужилете хора" .. ей, такива глупости Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 406
Здравейте!
Маринекс,много лошо нещо се е случило с котан,дано скоро се оправи,за да сте спокойни и вие Hug
Волей,добре си си дошла Hug
Равалче,пиши два реда,моля се всичко при теб да е наред Praynig Hug

Ще ви помоля за малко палчета,че утре сутрин съм на преглед.Исками се всичко да е наред и ако няма бременност,причината за закъснението да не е притеснителна.Не искам да чакам още,защото края на месеца моето момче е на спермограма и сигурно ще правим инсеминация и съм се хванала като удавник за сламка на това.
Лек и слънчев ден!

# 40
  • Мнения: 3 246
bmanolova    Praynig  Praynig Praynig дао закъснението ти да е деветмесечно, стискам ти палци всичко да е наред  Peace

# 41
  • Мнения: 1 699
Здравейте мили приятелки  Hug Дано се препичате по плажовете  Hug
БМанолова ти знаеш колко много ще стискаме палци за да ни зарадваш  Hug

# 42
  • Мнения: 2 343
Манолова, стискам  Peace
Маринекс, добре, че са напръскали, защото бълхите и кърлежите са голяма напаст. До утре!

# 43
  • Мнения: 419
Чета, момичета-хубаво настроение се е заформило тука - ако всичките отидете на острова с коктейлите , се присъединявам към вас.  Simple Smile PeaceДнес ми е успешен ден, забелязала съм че като пусна сутрин кафето в седмичната ми е така Hug

# 44
  • Мнения: 961
Здравейте! Да се запиша и аз в новата тема, макар и с малко закъснение. При нас сега има много работа и едва успявам да стигна до компютъра. Аз утре заминавам за Пловдив да подавам документите за фонда.

Мира, стискам силно палци за утре, да се е оформила една хубава готова за оплождане Я   Praynig Praynig Praynig

# 45
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ей, Маринекс, много съжалявам за котарачето.Моята майка има една бяла персийска котана, която роди малки. Днес ме пита колежката дали може малко коте да падне от терасата, защото тя иска да си вземе коте ,но я е страх да не падне от терасата на 7-мия етаж. А и синът ми от два дена ми е надул главата за коте, ама ние имаме две кучета и незнам как ще стане работата. Ето малко фото на котарачетата:
http://media.snimka.bg/3285/012824483.jpg

Мира,  Манолова Praynig

# 46
  • Мнения: 236
Здравейте, мацки  Party

Reny31, аз ще ходя на ЦС сигурно другата седмица... сега чакам да ми дойде М и на първия чист ден казаха да отида  Shocked Не знам кой ще ми я прави - Персенска или Стаменов, но ще ти пиша каква е била цената.
bmanolova - стискам палци за прегледа утре, дано резултата е задоволителен за теб.

Момичета, имам един въпрос към вас - как склонявате мъжете си да дадат спермограма? Моят от миналата година съм го накарала да отиде и все си намира оправдание да не го направи...  #Cussing out Досега само веднъж сме правили и за нещастие беше доста лоша. Това ме обърква и обезоръжава още повече, тъй като е нещо върху което не мога да влияя. Те и мойте проблеми не са малко, но знам че ще направя каквото трябва да ги преодолея, но него няма как да го заставя... Дайте ми съвет, моля...  Praynig

# 47
  • Мнения: 1 156
Мира,Б.Манолова, стискам палци.


Маги, са пуШката #2gunfire
Майтап. И моя първата я направи след пов4е от година увеЩания. Сега само пита" КОга". МИлия...


Благодая за хубавите думи. А и след пари4ен бонус днес, нямаШе как да не ми се вдигне настроението...
Лека ве4ер на вси4ки

# 48
  • Мнения: 961
Аз моя го карах 3 години. Накрая поставих нещата ребром и той нямаше къде да отиде. Иначе прие много трудно резултатите - и при нас са много лоши. Трябваше му доста подкрепа и аз разбира се му я оказах. Но вече е убеден, че всичко ще се оправи и скоро ще гушкаме бебче. Въпрекли това избягва да говори на тази тема.

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 713


Пускам по едно студено и пенливо за разхлаждане ... Grinning

Има една мацка, голяма фенка на бирата, но тя нещо ми се губи от известно време... Майче, къде си ... Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 4 700
Само моят мъж ли ходи доброволно на спермограма?  Laughing Че даже се и бъzика. Като отидем в клиниката и ми вика "Еха, днес много мъже тука. Цяла рота чи.....и." И какво ли оЩе не.   ooooh!

# 51
  • Мнения: 961
Блазе ти Миле. Моят мъж едва ли ще каже нещо такова някога. Преди спермограма става много нервен и с него не може да се говори newsm78 Sick

# 52
  • Мнения: 236
Бреей, колко е хубаво че не било така само в нашето семейство... Не мога да разбера, защо е такъв проблем за тях спермограмата... Все пак им доставя удоволствие, а какво да кажем ние, дето нашите изследвания са свързани и с немалка болка (мисля си за ЦС, която ми предстои)...  ooooh! В редките случаи, когато говорим за това все едно стъпвам върху въглени... Нали и двамата искаме бебе, защо не правим тогава необходимото с еднакъв ентусиазъм.. Това ме побърква...  Thinking
Лека вечер, момичета.... и палава също ....  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 1 868
Здравейте мацки Laughing
Аз се бях позагубила малко, заради моите проблеми, но не можах дълго да се стърпя, много ми липсвате Hug
Сега нещата при мен са малко по добре, кистата се спука по малко не традиционен начин Joyс мъжо сме мотористи и аз като се ядосах с постоянните глупости около мен и викам на мъжо да пали мотора и дупка да не пропуска и голям майтап ви казвам, като ме сви коремчето и ме боля около час, на другата сутрин доки видя че от кистата няма и помен Joyи така поне от това се отървах Wink
Обаче имам проблем с лигавицата, цикъл ми дойде и си замина но не спира да ми прокапва по някоя капчица, а и док видя че не се е олющила до край, и не знам сега какво се случва.От 6 дни пия Глюкофаж и дали той може да е повлиял и аз не знам, но вече яко ми омръзна, искам малко спокойствие ама май няма да е в този живот ooooh!
Аз съм цял месец отпуска и гледам само екскурзийки да си организираме с мъжо поне да се разнообразяваме Grinning
bmanolova стискам палци Praynig
silvi ама страшно са сладки тези котенца, направо само за гушкане Grinning
Лека вечер на всички Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро!


Благодаря на всички за палчетата! HugЛек ден!

# 55
  • Мнения: 1 768
Добро утро момичета  Hug
БМанолова , благодаря за хубавото кафенце  Hug
Как сте милите ми , стискам палци тук аз и не пускам и за Мира , ревалчето и за всички в нужда Praynig Praynig Praynig
Котака е добре , беснее от ранни зори  Simple Smile гони Тото и има желание да му се яхне  Joy няма такова шоу.
Хубав ден на всички от  мен  Hug

# 56
  • Мнения: 4 589
Добро утро,

за спермограмата, никога не сме имали проблеми с моя мъж. Още в началото като тръгнахме по лекари, той си даваше, все едно отива сладолед да купи. И винаги много добре е приемал нещата, все пак сме с мъжки фактор и той го осъзнава това.

Я да сложа аз една карибска закуска, да не останеме гладни.

# 57
  • Мнения: 1 146
Здравейте, мацки!
Манолова, стискам много много силно палци нещата да се наредят по възможно най-добрия начин.
Мира, чакаме те и ти да се похвалиш с добри резултати!
Аз не се похвалих, че ходих в понеделник на преглед в клиника Щерев, много съм доволна, тъкмо хванахме един голям фоликул, тъкмо преди пукане. Лигавица на матката за първи път ми мериха - 12 мм, аз мисля, че е добре, но нямам опит Simple Smile
Любимият другия понеделник е на спермограма, отложихме я заради настинка с една седмица. Докторката е експедитивна и ни каза, че другата седмица набързо можем да си оформим документите за Фонда в зависимост от неговите резултати. Аз не знам дали вече ще се вредим, сигурно ще сме към 3000 номер ...
Моят младеж не се дърпа много много за спермограмите, може би първият път най-много. От юли го отложихме за септември, след отпуските, но тогава вече нямаше мърдане. Сега, след като излезнаха проблеми, вече изобщо не го прави на въпрос, сам си записва часовете. Иначе дори ми разправя какви филмчета пускат, хихи Просто знае, че не е единствен и че няма абсолютно нищо притеснително или "срамно" в това.
П.С. Мотонети, от сърце ме разсмя. Много екстремен начин сте намерили  Mr. Green Мога само да си представям какъв кеф е моторджийството.
Ники, благодаря за закуската, направо за шампиони! Simple Smile

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 10:11 от Alexiana

# 58
  • София
  • Мнения: 406
Маринекс,браво на котан,бързо е превъзмогнал злополуката Hug
Алексиана,успех Hug
Още веднъж много благодаря за стиснатите палци  bouquetПрегледа мина и категорично не съм бременна.По принцип имам поликистоза,но в момента е много тежка,досега не съм била чак така TiredИзписа ми Оргаметрил за предизвикване на цикъла,увеличи ми дозата на Метфогамата и ми изписа противозачатъчни,докато се разбере какво е положението при половинката.Дано поне малко се поизчисти.Взе ми секрет за микробиология и след 10 дни ще излезе резултата.Остава ми да си пия хаповете,да се моля за добра спермограма и живот и здраве може би края на лятото ще правим инсеминация.
Трябва да направя консултация с ендокринолог и се бях насочила към д-р Тодорова,но прочетох доста противоречиви мнения за нея.Можете ли да ми препоръчате освен нея и някой друг. Hug

# 59
  • Мнения: 1 868
Здравейте Grinning
Alexiana мъжо разправя, че щял да отваря частен кабинет hahaha
А на теб стискам палци изобщо да не стигате до никакви процедури а направо да сте застреляли това красиво фоликулче Praynig
мира, равалче стискам палци мацки Praynig
bmanolova съжалявам мила HugДано скоро нещата при теб се подредят по най добрия начин Praynig
Желая хубав ден на всички Hug

# 60
  • Мнения: 1 146
Мотонети  Hug Мъжът ти може да завърти бизнес, ама все мацки ще се въртят около него  Laughing
БМанолова, дано лятото е щастливо и "плодовито" за вас  Laughing
За моя любим купих днес хранителна добавка - извлек от Мака, растение, което вирее на височина над 4000 метра в Перу. Пише "билката е богата на калций, магнезий, цинк, желязо, фосфор, фитамини В1, В2, В12, С и Е, аминокиселини, комплексни въглехидрати". От древността се използа от лечителите в Перу, правела чудеса със спермогенезата - не знам до колко е вярно, разбира се, но прочетох за това в "Зачатие". Всеки решава сам, аз си мисля, че може да има положителен ефект, още повече, че половинката сега не пие други витамини и няма опасност от предозиране. Купих го от магазин на Лечител, имат информация за продукта на сайта си.

# 61
  • Мнения: 961
Здравейте! Аз чак сега се върнах от Пловдив. Умрях от жега, голям пек, но пък подадох документите в клиниката. Казаха ми че до края на седмицата ще ги изпратят и другата седмица да чакам обаждане от Фонда, за да ми съобщят входящия номер.
Мира, как мина прегледа?

# 62
  • Мнения: 3 294
Здравейте и от нас ,

Много стиснати палци за РавалPraynig Praynig

Силви , котачетата са страхотни  Heart Eyes

За спермограмата , мъжо никога не е правил под въпрос , даже не съм го карала да я прави , той сам си даваше материала без гък да каже , винаги е бил ок с това .  Peace

# 63
мацки, от работа и ремонт в къщи не мога да ви чета. Hug
пожелавам приятни летни и слънчени дни на всички. обещаните снимки от морето ще ги има при първа възможност. сега всичко ми е нанагорно, но поне днес за мен е празник - обадиха ми се от фонда и утре ще си взема заповедта. затова още сега ще почерпя
http://farm1.static.flickr.com/49/107260849_37da365d3b.jpg
а ето и обещаните снимки, ще има и още, но само за познавачи  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386314

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 16:39 от *volley*

# 64
  • Мнения: 3 294
volley браво , това са прекрасни новини , много се радвам да чуя че си одобрена , това ще е твоя опит  Hug

# 65
volley браво , това са прекрасни новини , много се радвам да чуя че си одобрена , това ще е твоя опит  Hug
силно се надявам и аз.   Praynig утре ще отида до клиниката за да се разбера с док, но мисля да е през септември опита.  Hug
пу-пу, малкия на аватара е страхотен, ще тичат по него мацки ясно е вече. Grinning

# 66
  • Мнения: 1 146
volley, супер новина, заслужава си черпенето, наздраве! Simple Smile Сигурна съм, че през септември ще сте много щастливи  Wink
П.С. Мацки, май само мен ме домързява да работя (пък и бързо работя!) и чета и пиша в темата  Joy

# 67
  • Мнения: 3 246
здравейте  и от мен, малко  след обедно  Hug
Волей, браво за новината,   Praynig Peace а снимките са страхотни
Мотонети Hug браво че се е спукала кистата, ама вярно много нетрадиционен начин си изпробвала, важното е дал резултат  Hug
Мира Равалче  Praynig
Бманолова  съжалявам Hug

# 68
  • Мнения: 2 343
Е2 е 300  newsm44 пак имам 2 Ф, 20 мм. и 16 мм. Петък сутрин е пункцията, тая вечер прегнила.

# 69
  • Мнения: 1 868
Мира много се радвам за добрия резултат, стискам палци и на краката да знаеш PraynigНасочвам всичкото си позитивно мислене към теб Hug
А аз направо вече изкукуригвам, не знам какво става, но май лигавицата по време на цикъла не се е олющила както трябва и сега непрекъснато прокапва, ама и расте, беше намаляла до 3мм сега е станала 7мм направо и аз не знам или трябва да пия витамин С или да почвам дуфастон да си предизвикам нов цикъл, ама второто хич не ми се ще, имам някакви надежди-говежди да имам ову този месец, но пък се тревожа дали ще е читава лигавицата за имплантиране ooooh!
Ох изплаках си мъката, ако някой може да ме посъветва нещо ще съм благодарна Sad
kali 7 Hug

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 18:19 от motoneti

# 70
  • Мнения: 236
nikolina-pikolina страхотна закуска си приготвила, жалко че чак сега я виждам и не можах да се възползвам навреме от нея...
Alexiana, ти при кой лекар си в Щерев? И още нещо - под Фонд, предполагам разбирате средствата отпуснати за инвитро процедури нали? Някой има ли представа за колко бройки става въпрос?
А пък Мотонети счупи на всички лекари дипломите с нейния метод за фолукуло-пукане  Laughing Искам и аз!!! Аз доста често имам същия проблем със зацапване преди или след цикъл, дори се чудя от кога да броя първи ден... От скоро разбрах, че това е сигнал за проблем с лигавицата.. и прогестерона вероятно... Скоро ще правя хормони и то ще си покаже...  #2gunfire

# 71
  • Мнения: 1 868
А пък Мотонети счупи на всички лекари дипломите с нейния метод за фолукуло-пукане  Laughing Искам и аз!!! Аз доста често имам същия проблем със зацапване преди или след цикъл, дори се чудя от кога да броя първи ден... От скоро разбрах, че това е сигнал за проблем с лигавицата.. и прогестерона вероятно... Скоро ще правя хормони и то ще си покаже...  #2gunfire

Мамка му ама кървенето се засилва SadВ понеделник лигавицата ми беше 7мм сега колко да е станала, че да започва ново кървене ooooh!
Направо ми изпуши Sad главата

# 72
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ей, Мотонети какво става с теб? Обади се на док и го питай. С хормоните как си, правихте ли скоро?
volley, браво за заповедта! Сега стискам палци за успех!
Аз днес бях на фестивал на дечица от домове. Всички пяха, танцуваха и рецитираха. Бяха много щастливи ,че имат празник и същевременно е толкова тъжно, че нямат мама и тате. Боже какъв е живота.

# 73
  • Мнения: 1 868
silvi ходих на доктор и ми препоръчват да пия дуфастон за да ми се увеличи лигавицата и да ми дойде пак цикъл или да пия ви С ама то се засилва и си става кървене а не само зацапване.Ще видим утре пак ще ходя да ме гледат на ехо да се види колко е пораснала лигавицата.
Аз миналия месец си обърках работата, защото на 58 ден решиха че ову няма да имам и ми дадоха да пия дуфастон при което на 5 ден от приема се видя че ми е поникнал фоликул 20мм и той всъщност беше станал на киста(тази дето се спука)и може би от там стана объркването просто си прецаках овуто и от там и самия цикъл.Ужасно ме е яд за всичко това, точно беше почнал да ми се нормализира цикъла Sad
Хормони пусках преди няколко месеца и бяха в норма но сега явно вече не са.
Е надух ви главите Tired но знам че ще ме разберете Sad
Дечицата сигурно са били много сладки, но наистина е ужасно тъжно, тука всички толкова се мъчим да имаме дечица, а други не желаят да се грижат за своите Cry

# 74
  • Мнения: 236
Не знам дали само така ми се струва на мен, понеже съм съсредоточена подсъзнателно на тази тема  baby_neutral, но..... навсякъде около мен е пълно с бременни  Shocked Има някакъв бейби-бум като че ли... днес всяка втора жена, която видях беше доста бременна... да не говорим, че и филмите по ТВ вчера и днес са все за бебета, мними бременности и тн. Направо имам чувството, че съм главната героиня в някакъв безумен психо-трилър  Sick Искам да се събудя и да разбера, че не е било истина всичко, което ми се случва  Praynig
Като капак на всичко, от една седмица с "мъжкия фактор"  Wink почти не си говорим, не питайте защо - и аз не разбрах  Sad Стискайте палци да се нормализират нещата, иначе ще откача тотално....

# 75
  • Мнения: 2 422

Има една мацка, голяма фенка на бирата, но тя нещо ми се губи от известно време... Майче, къде си ... Rolling Eyes

Тук съм Хариелче Hug Heart Eyes постоянно Ви чета и препрочитам ... радвам се и плача с вас ... просто не ми се пише.
Толкова много Ви обичам всичките Hug

# 76
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро!


Майче, Heart Eyes Hug Hug Hug
Мира,ще стискам палчета този да е твоя опит! Praynig Praynig Praynig
Волей,страхотна новина!Септември ще успееш,сигурна съм и живот и здраве другата година ще бъдеш пролетна мама! Hug

Мотонети,тъкмо мислех да ви питам същото за зацапванията...От месеци ми зацапва седмица,до 10 дни преди менструация едно такова отвратително тъмно кафяфо,биещо на черно и след лелката същата работа  ooooh! още седмица зацапвания.Вече забравих какво е това нормален цикъл  Tired ,ако е проблем с лигавицата то ще да е от кюретажите миналите години.Ще се ходи на лекар,не става така.

Манолова,съжалявам,но пък от сърце стискам палци инсеминацията да е твоят метод!!! Praynig Hug

МаджикГР,не е само при теб кошмара,на много момичета е до болка познато,аз и работя на такова място,че на ден им забравям бройката.Хем им се радвам,хем бих искала и аз да съм в тяхното положение   Rolling Eyes .

Елииии, Hug Hug Hug ,липсваш,да знаеш!
Гушки за всички!

# 77
  • Мнения: 1 768
Добро утро милите ми момиченца  Hug
Станало 9ч , а още няма кафе  Shocked
Хайде ще забъркам на бързо по едно  Wink

Мира , стискам палци мило  Praynig , май няма да те заведа на разходка с кучо , но сега имаш по- важни дела  Praynig Praynig Praynig
Майче , толкова се радвам да те видя , така ми се стопли душицата  Hug Heart Eyes
Стискам палци за всички в нужда  Praynig Praynig Praynig

# 78
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро!
Маринекс,Доре,благодаря за кафенцата Hug
Мира Praynig Praynig Praynig
Мотонети,не знам какво да ти кажа,пусни хормони да видиш как е положението Hug
Волей,много се радвам за теб и нека септември бъде твоя месец Hug
Лек и усмихнат ден!

# 79
  • Мнения: 1 699
Добро утро момичета.Виждам че обсъждате зацапвания.Та да кажа и аз.Винаги първия ден преди цикъл имам кафеникаво зацапване и след цикъл още 5 дни пак кафеникаво.На доста доктори съм го казвала и всеки ми е казвал че не е проблем-не че им вярвам но какво да направя като не ми предлагат друго.Нямаше да се оплаквам но след като сте зачекнали тази тема ще ви поплача отново.И секунда спокойствие не съм имала след ужасната цветна снимка  Confused То не беше зацапване не беше чудо  Cry Снимката ми беше на 29-от същия ден започна не зацапване а баш кървене си беше червено слузесто.Това продължи 4-5 дни някъде.И след това започна бледо кафяво зацапване и до днес  Shocked Бих каза че зацанва веднъж на ден даже май само сутрин като стана-бледо кафяво и понякога има малко като кървави нишки(извинявам се ама незнам как да го обясня) Притесних се тотално вече и преди зва дни си казах край отивам да дебна доктора и да го питам.Седнах си аз в коридорчето и той ме мерна и поклати глава въпросително  Mr. Green и аз му обясни в движение(понеже беше зает) и той даже не ме изчака да си изпея цялата песен(тъйкато аз като съм притеснена и задавам по 100 въпроса в минута) и само каза няма никакъв проблем Shocked и толкова.Е няма проблем ама то след няколко дни ще трябва да ми идва вече егати.Не вярвам да ме отпрати с тези думи дори и да има някаква вероятност за евентоален проблем но все пак се притеснявам.
Съжалявам , напоследък се включвам само с проблемите си  Confused
Прегръщам ви всички и желая късмет на всички  Hug Hug Hug

# 80
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Здравейте,кукли,какини Hug
Елси,чета,чета и досега се чудя как преди две години ми направиха цветната снимка.Докторката  нито ми говори за упойки,нито ме предупреди за някакви болкоуспокояващи(свещички от предната вечер и т.н.)..(правих ЦС в "Света София")Болката беше  от тия,дето се помнят,но се изтърпяват.След което ми прилоша малко,полегнах там за 10 минути-и си тръгнах.След това даже кървене нямах,а съвсем леко и кратко зацапване..
Сега като чета какво преживявате,направо настръхвам.Дали е въпрос на организъм,или на състоянието на органите..
Прегръщам много Би,Мотонети и Меджик!
Мире,Волей,стискам ти палчета,мило!
Късмет желая и на още едно човече,ама няма да кажа кое smile3534
Похвалих се на Маринекс и на Зюмбюл,че пих едно експресно кафенце с Гея.Предадох я на варненки  Peace
Майче Hug Hug Hug Пиши по-често,коте!
Силви,вие докъде стигнахте?Подадохте ли документи?
Хубав ден ви желая и доскоро!

# 81
  • Мнения: 1 768
Елси , и при мен кървенето беше здраво , даже първия и втория ден си беше като цикъл , после ме мацотеше още бая време , но спря и малко след това си имах нормален цикъл.Не се шашкай мило  Hug

# 82
  • Мнения: 491
 Добро Утро момичета Hug Hug
Elsi разбира се, че ще ни оплакваш нали затова сме тук, за да споделяме проблемите и да се подкрепяме, да в труден момент си, но след нощта идва ден нали и при теб ще потръгне, трябва да го преживееш това разочарование Hug аз съм с две прекъснати тръби и пак повярвах и нямам търпение да ме извикат да започваме, а вярвате ли ми че никога не бях изпадала в депресии и се чудех как всички все са в такова състояние, но и на мен ми се случи та ме държи вече половин година. А колкото да цикъла не си единствена, на мен ми се промени по този начин от 3 години, от обилен стана слаб и кафеникав и лекарите ме убеждават, че няма аномалия, а аз си се знам Sad
Лек и усмихнат ден от мен  Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 146
Здравейте, момичета   bouquet
Мира, супер резултати, много много се радвам  Grinning
Маджик, ходих при Мария Коновалова, ей така на късмет, казах при който има свободен час, не съм избирала. Много млада и симпатична, много внимателна, много обяснителна, показа ми всичко на ехографа - фоликул, лигавица, матка, обясни кое какво е. Много съм доволна, на 15-ти пак имам час. Предполагам обаче, че за процудери като инвитро/икси не участва, само в следенето евентурално. Иначе "Фонда" действително е новият фонд, по който се отпускат средства за инвитро процедури, след одобрение по документи.
Ние пък след като почнахме с изследванията, аз се успокоих тотално. По-тежко ми беше, когато не знаехме каква е причината и аз се измъчвах и мечтаех непрекъснато. Сега е по-различно, винаги съм гледала да съм максимално толерантна, въпреки че имаме доказано проблеми при половинката - за мен това е проблем на двамата, пък и хич не изключвам при мен да излезне нещо.
Елси, съжалявам за тези проблеми  Hug Аз правих хидротубация за проверка на проходимостта и почти не усетих болка. Вярвам, че всички трудности ще се увенчаят с много щастлив завършек!
Ставам обяснителна, обаче да се включа за бременните  Grinning Моята колежка в стаята, с която вече сме много близки е бременна в 7мия месец. С нея сме си споделяли, че правим опити и т.н. Е, тя забременя буквално от първия път, като дори я беше страх от това! Аз пък правя опити близо втора година. Най-мъчно ми стана като ми каза, веднага след теста още, просто мъчно за мен - виждаш как хората постигат от раз това, за което ти мечтаеш и се бориш. Плаках една вечер като магарица и го преживях! Оттам нататък само се радвам и я подкрепям, много неща знам от бременността на сестра ми. Дори тя е една от двете ми приятелки, които знаят, че имаме проблеми. Много й се радвам, говорим си за бебето всеки ден. Първо мислех, че ще ми е трудно, но сега настина не е!  Crazy

# 84
  • Мнения: 1 146
 Embarassed Уф, пак аз да досадя още малко. Нали казах, че ходя на фитнес, е хубаво, ама инструктурката не си поплюва. Мен пък вече ми става притеснено, ами ако има някакъв шанс, а пък аз се пресилвам  Tired Дали има проблем за "бебеправещи" (много смешна дума Simple Smile) да ходят на фитнес?

# 85
  • Мнения: 50
Здравейте момичета,имам питане..защото съм притеснена
Който може да ми отговори.
Какво означава степбай режим...Д-Р АГО ми каза че трябва да ме подложи на такъв режим.

# 86
  • Мнения: 1 768
степ бай е стъпка по стъпка - може би е имал в предвид бавно и последователно

# 87
  • Мнения: 1 156
Здравейте мацки.
НА вси4ки стискам палци за вси4ко...ЕЙ ТАКА, ЗА ВСЕКИ СЛУ4АЙ.
Маги, когато на нас ни казаха за проблема, на другата сутрин слизам да купя вестник и среЩУ мен облеено едно списание със заглавие неЩо си там  и ...ИН ВИТРО. Направо ми се зави свят. · седмици след това пропадна  процедурата при моя близка. Цяла година ме преследват разни коШмари. Единствената ми приятелка тук забременя с 3 месе4ни опити и  в момента гордо разхожда едно симпати4но корем4е... да я схрускаШ, а отделно де Що имаШе познати ве4е си буткат коли4ките... И само аз се "моткам" по парковете с ку4е.... Ама така Ще е.
А за цветната снимка, при мен беШе мног болезнено, само дето никой не ме беШе предупредил 4е Щбе боли. Като капак не бях с колата ,а с мотора ми, та не можад да запаля поливн 4ас. И най готиното ми беШе ве4е у нас ,когато милото ме попита,"Ама то боли ли".Ииии.ИдеШе ми с парацлаките да го изям, ама нямах сили и да мърдам.После мина бързо.Бяха ми дали от болницата болкоуспокояваЩи, понадрусах се малко и се наспах.
Остават ми 3 дни до прегледа в понеделник. Ве4е официално сме влу4ени в процедурата , да видим какво Ще покаже ехографа, уж при мен неЩбата са наред, ама знае ли 4овек...
Да поработя малко днес ли....
Лек и усмихнат ден на вси4ки

# 88
  • Мнения: 3 246
Здравейте и от мен  Hug
Мотонети Hug
Елси, да ти кажа и мен много ме боля на тази ЦС, не съм го казвала тук за да не плаша тези, на които им предстои, но пък минава много бързо и  честно казано се преживява, зацапване имах, но мина, при мен имаше нещо друго - след ЦС, няколко цикъла бяха ужасно болезнени, само че през месец - единия ужасен, следващия - неусетно. Но май вече се нормализираха нещата.
Свраче, на мен ми бяха изписали тилкотил свещички, как бе мило нищо не са ти дали  Hug
Мира  Praynig Praynig Praynig
Дора Маринекс Силви  Hug
Мая, много ми липсваш, пращам ти една огромна прегръдка  Hug, липсва ми ведрото ти настроение, но ако си изпаднала в някоя ддупка по пътя, ще дойда да поразмахам метлата,  Hug

# 89
  • Мнения: 806
Здравейте и от мен милички Hug
тези дни съм доста заета на работа и едвам успявам да вляза за няколко минути във форума.
Исках да ви кажа,че в събота ходих на Ден на репродуктивного здраве тук в Бургас и се консултирах с д-р Владимиров.
Останах много доволна от вниманието и търпението което ми обърна.Каза ,че в моя случай по-скоро съм за АГ специалист и,че най-вероятно имам наследственост,защото и на майка ми и се е случвало ,а и на сестра ми.Каза ми също,че трябва да си направя цветна снимка,заради възпалението,което получих поради неизчистване след раждането и последвалия кюретаж ,зада се види състоянието на тръбите,че било опасно.
Затова и мен ме вълнува много цветната снимка,също и за сестра ми / в темата която пуснах за нея се коментира,че така се установява и каква е матката,дали може да е двурога или недоразвита/
geripetrowa, пожелавам ти успех в процедурата и с много скоро и ти с гордост да пъчиш своето коремче,като твоята приятелка Hug
bmanolova, съжалявам, за резултата от  прегледа, но от сърце ти желая следващия да е този,който мечтаеш да чуеш. Успех на инсеминацията,стискам палциииии Peace Hug Heart Eyes
Стискам палци и за всички,които имат нужда.
Прегръщам ви и хубав и усмихнат ден от мен Hug  bouquet Hug

# 90
  • Мнения: 4 700
Диме, това са добри новини. Поне zнаеШ от къде да zапочнеШ. Остава да си намериШ добър специалист. Чела съм, че в Бургас такива трудно се намират.  Rolling Eyes

# 91
  • Мнения: 419
Привет, момичета! Аз ще ви оставя за няколко дни  до другата седмица, че отиваме малко на почивка  Heart Eyes
Миле, ти как си , кога започваш стимулацията Thinking
На всички момичета , които са в процедура, успех! Hug

# 92
  • Мнения: 806
Миле,права си така е,затова се насочваме сега към Варна и ще видим как е.
Крюмелхен,многоооооооооо приятни моменти на почивката Heart Eyes,да си изкарате страхотно Grinning и после да разказваш Hug

# 93
  • Мнения: 4 700
Ами надявам се скоро да zапочна със стимулацията. Колкото повече наближава моментът, толкова повече ме хваЩа Шубето.  ooooh!
А при теб как вървят неЩата?

# 94
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Майче, да се връщаш тука и да пишеш, че ще дърпаме ушета Hug
Мда, тя Сврачето се похвали вместо мен - видяхме се, пихме по кафе, едни разбойници вдигнаха нагоре с краката Бургаския мол и ме предадоха на варненско Laughing
Миле, всичко ще е наред, душо Hug

# 95
  • Мнения: 4 589
Здрвейте мили ми другарчета,

гледам ЦС отново обсъждате. Моята я правих при д-р Владимиров, нямаше упойка, нямаше нищо. Отидох, леганх и псоле си тръгнах. Нямах нито болки, нито кървене, може би леко зацапване. Не знам защо при вас се е получило така, явно при всеки е различно.

Моя мъж за Каварна се готви и се чудя дали да ходя с него за 5 дни, малко да си почина. За лятна почивка още не сме мислили, че не знам какво става с фонда, бебепавенето. Освен да зарежа всичко и да се отдадем на море, купончета и коктейли и каквото сабя покаже.

Geia добре дошла на БГ почва, как е?

Я да сервирам по едно коктейлче следобедно да повдигнем настроението.

# 96
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Ники, какво да ти кажа - още не слязла и се скъсах от проблеми Confused Ако ходите на Каварна и минавате през Търново - звънни да се видим Hug

# 97
  • Мнения: 4 700
Гея, това с проблемите ми е мнооооого поzнато. Дано всичко да се нареди и да се отдадете на почивка.

Всички теzи проблеми, винаги, когато си ходих до БГ бяха една от причините zаради които се откаzах от гражданство. РеШих, че няма да си правя живота по тежък, отколкото е, само zа да угаждам на кусурите и да търпя настроенията на служителите иz раzните служби.  Twisted Evil

# 98
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Ами да ти кажа аз все повече се приближавам до отказ от паспорт Confused Да не мога да извадя егн на детето, е не смешно ами ... В службата в Германия ми дадоха акт за раждане за 5 минути Shocked тук ме мотаят да не казвам за колко време... Close

# 99
  • Мнения: 4 700
Радвай се, че актът е иzдаден в Германия. СпестяваШ на детето бъдеЩи проблеми.

Отивам аz, вече с немски паспорт, да си вадя копие от акт zа раждане в Пловдив. ЗаЩото естествено няма от къде другаде да го иzвадя. И служителката ми каzва "Ние не работим с чужденци."  Shocked  Shocked  Shocked Питам я аz като не работят с чужденци къде да го иzвадя аz, пък тя тогава вzе да мисли, умува, умува и накрая се светна (раzбира се след като zапочнах да креЩя), че германците няма как да ми иzдадат такъв документ, след като съм родена в БГ.  ooooh!

Въоръжи се с търпение и много нерви и не им се давай.  Wink

# 100
  • Мнения: 3 246
Гея добре дошла на наша земя, а кога ще се приземиш в Търново Hug
Ники  Hug хм грабвам едно коктейлче, добре ще ми дойде
Миле направо ме втрещи с тези паспорти Shocked , макар ме тук не бива от нищо да се учудвам  Hug

# 101
  • Мнения: 4 589
Гея, Мире вземете си по едно от моите коктейлчета и не се ядосвайте. То тази държава е някаква пълна обърквация.
И въпреки всичко аз си я обичам, ама то и аз не съм много в час, така че за мен е позволено.

Гея мила, ако ще ходя с мъжо до Каварна може и да се отбия през ВТ, зависи обаче как сме, колко хора, коли и т.н.

Ако не, ще те чакам в София.   smile3525 smile3525

# 102
  • Мнения: 1 146
Ники, хайде в Каварна!  Grinning И ние ще ходим на Феста, преди това сме планували 3 - 4 дни палатка, просто невероятно много ми се ходи точно на палатка - 4 дни да се събуждам цъмбуркайки се в морето и да се разхождам само по гащи  Joy и да знам, че нямам абсолютно нищо за правене  Joy Е в случай, че няма други плажуващи, надявам се да няма много хора на това местенце.
Наши приятели също имат планове да идват в Каварна, тогава имам и ден-ден и се надявам да е хубаво Simple Smile
Това ми напомни, че трябва да отида за билети. Не знам и дали има свободни места в Каварна, ще потърся нещо.
П.С. Коктейлчета мечта, благодаря че се грижиш за нас в тези жеги!  Mr. Green

# 103
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Абе луди хораработят в тея служби и това си е ooooh!
Кали, вероятно сега в събота към обяд се пренасяме натам.
Ники, ако има възможност, ще се радвам да се видим и по-рано Hug

# 104
  • София
  • Мнения: 406
Диме,хубаво е,че консултацията е била полезна и след намирането на специалист вярвам,че нещата ще се наредят Hug
Миле Praynig
Крюмелхен,приятна почивка Sunglasses
Гея,добре дошла в България Hug
Момичета посещавали ли сте д-р Начев и какво ви е мнението за него,защото си запазих си час при д-р Тодорова,но е чак за август.Докато чакам ми се иска да отида на още една консултация,но пък не съм съвсем сигурна,а и дали от две мнения няма съвсем да се объркам?Много объркващо съм го написала,но ще се радвам,ако някой сподели мнение Hug

# 105
  • Sofia
  • Мнения: 1 713
Здравейте, момичета!  bouquet

Ооо, Гейче, добре дошла в БГ!  Hug Жалко че пристигането ти е започнало с проблеми, но пък иначе нямаше да усетиш, че си в БГ ...  Laughing

Ники, леле как ми се допи коктейлчееееее ....  Flutter

БМанолова, нищо не мога да ти кажа за д-р Начев.  Wink

# 106
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ами да ти кажа аз все повече се приближавам до отказ от паспорт Confused Да не мога да извадя егн на детето, е не смешно ами ... В службата в Германия ми дадоха акт за раждане за 5 минути Shocked тук ме мотаят да не казвам за колко време... Close
Е, не тия от общините в България са уникални просто.

# 107
  • Мнения: 1 768
Привет момичета , разгеле прибрах се днес .До преди малко бях на представяне на една марка в Хилтън и колкото и да бях уморена нямаше начин да не ида  Rolling Eyes
Геа , мила моя сладурка - добре си си дошла .Не късай нерви , че да не вдигнеш ТСХ -то.Гушкам те и се надявам да имаме шанс да се видим . Heart Eyes Hug
Гушвам всички поред и по същия начин стискам палци за късмет и успех на всички фронтове  Praynig Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ники , забърсах един коктейл в движение  Laughing Heart Eyes

# 108
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 756
Леле, Мимс, добре че влязох да чета Embarassed Присети ме да си пия лекарствата, че аз все ги забравям Embarassed
Не знам, много ми е криво - искам да си остане детето ми българче, аз заради това до сега не се натисках за немски паспорт, ама така не се жвиее. Да чакам 3 седмици да ми дадат акт за раждане, после ще чакам още сума ти и време за паспорт. И ако го нямам това време, не мога да я изведа от страната. Ми то хубаво си седяхме в Германия, за какво ми беше да се връщам Crossing Arms
Хари, права си, така е. Това ми се случва всяка година на прибиране Confused

# 109
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug

Гея,добре дошла на родна земя HugСъжалявам за неприятностите ти още от пристигането,но това е то....мила родна картинка Wink
Добре дошли и на новите момичета,и по скоро марш към отчетни Naughty
Майче,липсваш ни мила Hug Hug Hug
Благодаря на скъп за мен човек,който ме върна тук,само четях до сега EmbarassedДържа ви под око,радвам се и плача с вас Heart EyesМного ви обичам всички Hug Hug HugГоляяяяяяяяма прегръдка Hug Hug Hug
Хубав ден момичета Hug

# 110
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ели,най-сетне да се сетиш за нас Hug Hug Hug Липсваш ни,бе,човече Heart Eyes
Айде,че някои вече откриха летния сезон,а твоята биричка,дето ще я поръчам ще се стопли да те чака Wink
Днес ми е едно петъчно    nuts,без да има и грам причина за това.Предавам моето настроение на всички кукли!Гушшшш!
п.п.
Забравих и късметчетата

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 09:06 от сврачето

# 111
  • Мнения: 1 768
Добро утро  Laughing
Толкова ми се спи , че едвам гледам и с огромно удоволствие ще си пийна от кафенцето на Ели.Мило , радвам се да те видя и да те нагушкам от сърце  Hug Hug Hug
Сврачони , забранява ти се да говориш за плаж, бири, цаци и други подобни  Laughing
Пожелавам ви хубав ден от  мен  Hug

# 112
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,сладуранки! Hug

Ели, newsm68 newsm44 newsm68 ти се завърна! Heart EyesПо лесно е заедно,убедила съм се  Wink ,не в една дупка съм изпадала и аз.
Страхотно кафенце!От сега нататък те искам дежурна по столова за кафенцето и закуската  Mr. Green ,отсъствия не се приемат! Naughty Hug

Зъбче,Честит рожден ден!
Щастлив живот, прекрасна младост,
Желая ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост,
да бъдеш истински човек!



Цецитоо,къде изчезна пак на гости и забрави да се прибереш  Joy hahaha ?Как си?

Гушки и стиснати палчета за нуждаещите се!

# 113
  • Мнения: 1 768
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЗЪБЧЕ!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА , ОБИЧАНА И МНОГО ЩАСТЛИВА!ДА СИ ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНА И НЕКА ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ СТАНАТ РЕАЛНОСТ!Обичам те и те гушкам !Благодаря ти за голямото добро което ми направи!

# 114
  • Мнения: 3 246
Зъбче честит рожден ден, да си жива и здрава и много щастлива

# 115
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

И на мен много ми се спи, че тази буря беше ужасна. Моя мъж да ви кажа днес замина до морето, стана в 6ч и тръгна към Созопол. Та сега съм 3 дни ерген.......

Зъбче, мила честит рожден ден. Желая ти много щастие, любов и прекрасни мигове.

Хубав ден от мен.

# 116
  • Мнения: 3 698
Привет мили момичета  Hug,
искрено се надявам да ми простите, че нахлувам в темичката ви, но не ми се пуска нова тема и реших да попитам тук, ако случайно някой знае...
Не съм карала варицела и обмислям да ми поставят варивакс /против варицела, по принцип не се слага в Бг/..., интересува ме знае ли някой колко месеца след поставяне на ваксината не бива да се забременява.Предполагам мамите живеещи в чужбина може да знаят.Ще съм благодарна ако някой сподели .

На рожденничката - пожелавам здраве, щастие и сбъднати мечти bdbaloni!

Хубав ден на всички  bouquet!





# 117
  • Мнения: 1 146
Зъбче, честит рожден ден! Много здраве, щастие, късмет и успехи във всяко начинание!
Специално стиснати палци за Мира!  thumbsup
Хубав петъчен ден момичета, въпреки разразяващата се буря навън!

# 118
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро!
Ели,благодаря за кафенцето Hug
Зъбче,Честит рожден ден  bouquetБъди жива и здрава,много късмет и щастие.Весел празник! Hug
Мира Praynig
Лек и хубав ден на всички! Hug

# 119
  • Мнения: 806
Здравейте мили дами Hug
Честит ни петък и Свраче, мерси за положителното петъчно настроение, но мен нещо трудно ме хваща.
Вчера от 12 часа на обяд имам силни болки долу ниско в дясно, днес са доста по-слаби, но като тръгна да ходя пак се усеща и ме е страх да не е апандесит, та сега на обяд ще ходя на лекар Sad
                    bouquet  bouquet  bouquet Зъбче  bouquet  bouquet  bouquet :


Хубав ден милички Hug

# 120
  • Мнения: 3 246
Диме, дано всичко е наред  Praynig Praynig Praynig
Мира стискам палци  Praynig Praynig Praynig
Елгедел Hug

# 121
  • Мнения: 1 156
Дубрутру, дами
Радвам се 4е има хора с петъ4но настроение, на мен ми е петъ4но,. заШШото утре съм полвин ден на работа и после заминаваме с половинката при приятелско семейство... Да съ4етаем полезното с приятното, поправка на колата с къпане в басейн/море. ПОзнайте кой Ще кисне във водата.. В родината буря, а тук Ще изпукаме от жега... Средиземноморие, какво дасе рпави, Ще си го траем като сме се заселили тук.


А моето посеЩение в клиниката се отложи за неопределен период. Все оЩе нямаме резултати от генети4ните изследвания, а без тях е безмислено да се ходи. Колко се 4ака в БГ за резултат от такива изследвания, тк уж 2 /3 седмици, но май пове4е Ще отнесем... Така болно ми стана, това ние финалната отсе4ка, но ето 4е и това трябва да изминем. Пък може да е всяко зло за добро...

Усмихнат уикенд на вси4ки и стиснати палци .

# 122
  • Мнения: 1 156
На рождени4ката 4естито
С годините да ставаШ все по красива, все по усмихната и все по Щастлива   
bouquet

# 123
  • Мнения: 1 699
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Зъбче честит рожден ден мила пожелавам ти много здраве късмет и винаги пълна къща с детски смехове  Hug
Мира  Praynig
Равалче къде си мила  Hug
Ще ви гушна по-късно всички до една че сега имам ужасно главоболие и ще изпусна някой Hug
Хубав ден ви желая  Hug

# 124
  • София
  • Мнения: 2 908
Честит Рожден Ден Зъбче!  bouquet
Бъди здрава,щастлива и много обичана. Hug

# 125
  • Мнения: 806
Кали Hug.
Аз се отказах/поне за сега/ да ходя на лекар,болката понамаля и сега е доста слаба,на моменти не я усещам но на моменти- да.
Ще изчакам,предполгам че може да е и настинка,защото в офиса бюрото ми е на течение,незнам.....

# 126
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит Рожден Ден Зъбче!   bouquet

# 127
  • Мнения: 1 868
Здравейте мацки Grinning
Честит Рожден Ден Зъбче   bouquet  bouquet  bouquet
Dime бързо да се оправяш Praynig
geripetrowa приятно изкарване на уикенда Peace
Мира стискам всичките си палци за теб Praynig

# 128
  • Мнения: 1 284
Честит рожден ден Зъбче!Бъди щастлива и много обичана!

Свраче,искам си биричката студена Crossing Arms
Мира,стискам палци мила Praynig Praynig Praynig

# 129
  • Мнения: 4 589
elgedel аз ще те почерпя биричка, ей така петъшно, да ни е сладка глътката.

# 130
  • Мнения: 2 343
Имам 2 наглед хубави Я, довечера ще питам дали наисина са хубави. Вече се прибрах, хубаво е да си у дома. Поспах по пътя и сега ми е мързеливо, а съпружеското тяло иска вечеря  Sick

Ели,  Hug

Благодаря на всички за подкрепата!  Hug

Зъбче, желая ти много щастливи дни!

# 131
  • Мнения: 491
nbirthday ЗЪБЧЕnbirthday
Мира браво сега си почивай и никаква вечеря,  да си купи нещо готово Wink
Hug HugЕли колко хубаво, че пак си сред нас, лисваше на всички да знаеш Naughty
Ники мерси за биричката, аз ще сложа мезето  Wink
                    

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 17:59 от Zumbul

# 132
  • Мнения: 1 284
Ники,златна си,веднага си грабвам едничка,и от мезенцето ще си взема напук на килограмите Grinning
След малко изчезвам с приятелка на истинска биричка Wink
Мира дано да са хубави Praynig Praynig PraynigА на съпружието му забъркай едно омлетче и то става за ядене Wink

# 133
  • Мнения: 961
Зъбче, честит рожден ден!




Браво Мира. Стискам силно палци всичко да е ок.  Praynig Praynig Praynig

# 134
  • Мнения: 3 453
Мира,
много молитви за две бъдещи ембриончета! Praynig Hug

# 135
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Я,как се вдигнало настроението!Само така ,кукли Hug
Диме,може ли болката да ти е от овулация?Аз така я усещам моята-наболява ме вляво или вдясно.
Мира Praynig
Гери,Кали,хубаво изкарване    car003
Аз пък бира не пия,ама от бързане да не ме предредите, направо се покапах  с картофките на Зюмбюлче Joy

# 136
  • Мнения: 2 343
Едната Я е хубава, другата не. Утре ще ми се обадят дали се е оплодила  Praynig

# 137
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мира,  Praynig

# 138
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Мира дано всичко да е наред с успешно оплождане  Praynig

# 139
  • Мнения: 1 768
Ейййй хали такива, всичко сте омели без мен  Heart Eyes До преди малко го работих , минах през KFC и на бързо спретнах вечерята.Рекох и с малко от бирата на Ники , да полея вечерята ама НЕ нема и тва е  Laughing
Миренце , Praynig Praynig Praynig
Хайде малко палчета за мен утре  Blush

# 140
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
МАринекс - и за теб и за теб има палчета - Успех мила

# 141
  • Мнения: 4 700
Привет мили момичета  Hug,
интересува ме знае ли някой колко месеца след поставяне на ваксината не бива да се забременява.


Аz си поставях ваксина против варицела, но не zнам дали точно така се каzва. Мненията бяха противоречиви, каzваха ми от 1 до 3 месеца да се паzя. Е, аz иzчаках 3 месеца преди първата инсеминация и когато я правихме лекарят ми zнаеШе кога е сложена. Значи най дълго 3 месеца се чака.


Зъбче, честит рождеб ден. Много zдраве и Щастие ти желая на теб и цялото ти семейство.   bouquet

МиреPraynig

# 142
  • Мнения: 236
Леле девойки, какво ме направихте  Shocked два дена не съм ви чела и сега едвам наваксах...
Маринекс и аз преди час бях в КФС за бърза вечеря, може да сме се видели ...
Мира - успех ти желая и стискам палци да повлечеш крак  Praynig
Не мога да ви опиша колко се радвам, че се оказахте от моята кръвна група... - отбор моторджийки и рокерки  Peace И аз две години поред ходя на Каварна на феста... тази ще пропуснем юлския, но август пак сме там  Twisted Evil
Днес ми е втори ден от МЦ, за протокола... в понеделник ще си пусна хормоните, а в петък си записах час за ЦС при Стаменов. Тъпото е, че няма как да съм сигурна дали точно това ще ми е първия "Чист" ден, но да видим... Вече съм психически подготвена, че ще боли, така че нямам търпение да минава и заминава, пък дано има смисъл от това...
Дано да успея да убедя мъжа ми да си направи спермограмата тази седмица, че в петъка да имаме пълен комплект изследвания...
Вземам си бележка и ще ви чета по-редовно занапред... кой да предположи колко сте продуктивни...

# 143
  • Мнения: 3 698
Миле, много ти благодаря за информацията   bouquet
Сигурно ще пише в листовката, но аз исках психически да се подготвя колко ще се чака и да си знам преди да я купим.
Още веднъж благодаря  Hug

# 144
  • Мнения: 236
Пак аз... докато не съм забравила да кажа... някой питаше за цаната на ЦС при Стаменов/ Персенска... Днес ми казаха че струва 120 лв.
А дали резултатите от снимката стават веднага, т.е. направо да си запиша час за да ги коментираме, как смятате?

# 145
  • Мнения: 1 768
Добро утро котета  Hug
MagicGR , резултата от ЦС го имаш веднага . От спермограмата , ако е пусната сутринта , резултатите ще са готови след 14:30ч. Успех мила , а на твоя му набий малко канчето .Обясни му , че от едно лъсване на бастунчето никой мъж не е умрял , а ти се подлагаш на болезнени манипулации.Все пак ако е много срамежлив или стеснителен , можете да занесете материал от вкъщи.Само мини през клиниката за едно стерилно контейнерче и гледай от момента на даване на материала ,  до момента на занасянето му в клиниката да е минало не повече от час и да е на топличко. Praynig Praynig Ако си ходила в KFC в Младост може да сме се видяли  Laughing еййй там много бързо готвя вечерите  Joy

Хайде кафето днес е от мен  Laughing Хубав ден и приятна почивка на почиващите , а някои ще ходим пак да го работим  ooooh!

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 07:35 от marinex

# 146
  • Мнения: 1 284
Първа за кафенце WinkМаринекс,благодаря ти мила  HugМного стиснати палци имаш за днес Praynig Praynig Praynig
Мира дано се е оплодила Praynig Praynig Praynig
Хубав ден момичета Hug

# 147
  • Мнения: 2 343
Добро утро! Пипнала съм гадния вирус от сестра ми. Събудих се с болезнено гърло и мускулни болки  ooooh!, ей това само ми липсваше  Tired

# 148
  • Мнения: 1 156
Добро утро. девойки
Леле, какво хубаво кафенце, тъкмо 6те ми разлепи 04ите. И аз 6те го работя днес...
4ета колко бързо излизат резултатите от изследванията в БГ. Тук за всяко не6то се 4ака минимум 10 дни, направо може6 да полудее6. За резултата от ЦС 4аках 3 седмици , до като администрацията ги обработи... Мислех 4е съм претръпнала, ама  не съм. Но поне ни6то не пла6а6. 4е тук само скенера и ЦС струват към 1 800 евро... Дали може6 да ги даде6 ей така ,от днес за утре....
Лек ден ви желая моми4ета и усмихнат уикенд.
И оплодени Я....Стскам палци
newsm51 за вси4ки

# 149
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Маринекс,днес стискам палчета за теб,мило Peace (ама как си препълнила чашката с кафенцето Wink)
Мира,вирусчето ще мине и ще замине.Не се притеснявай!Другото е по-важно! Praynig Praynig
geripetrowa,виж как се получава.. ooooh! За едни неща се чака много в чужбина,а за други-тук..

# 150
  • Мнения: 1 146
Мира, не се предавай, не му се давай на вируса! Почвай всякакви бабини илачи, които знаеш - лимони, грейпфрит, разтривка, аз не знам много... И мен ме мори гърло от няколко дена, но не му се давам, чакам да ми мине!
Как са ембриончетата?
Да си излея мъката и аз  Cry Cry Cry Все си мисля, че ние сме от двойките, които добре се справят с проблема, но сега се чувствам като най-злата жена на света, не знам имам ли някакво право или не. Въпросът е там, че аз много вярвам в природосъобразния начин на живот като алтернативно лечение или като допълнение на конвенционалното лечение. Тялото е като саморегулираща се система, която може да се намести, когато й се даде възможност. Истината е, че вчера му "начуках канчето" на моя младеж как трябва да почне да спортува и колко добре може да му се отрази това - аз го вярвам. Не казвам, че ще има ефект. Казвам, че може да пробва - нищо няма да му стане, допълнителният тонус и сила не са се отразили зле на никого. Дори грам да не му помогне за "мъжкия фактор" (ама че израз  Joy) със сигурност ще се чувства по-добре. Ама няма кой да ме разбере  Sad  Confused  Аз съм последния човек, който мога да нарека "спортна натура" обаче заседналия начин на живот, разбирайте работа по 8 часа на ден пред компютър направо ме убива.

# 151
  • Мнения: 236
Добро утро и от мен, момичета... Как е настроението днес?  Hug

Маринекс, много мило да ми поднесеш кафенцето в леглото....  Laughing Вчера бях на КФС на Стамболийски, но ще се радвам ако си ми комшийка от Младост, може и на живо да пием по кафе някой път...  bowuu

Мира, дано вирусът който си пипнала да е от оня дето минава за 9 месеца и се характеризира с висок градус на емоции и доживотна майчина треска  Praynig

Алексиана, напълно те подкрепям  Peace И аз съм на това мнение, обаче моя е голям инат - не мога да го пречупя за нищо... а пуши по повече от 1 кутия цигари на ден (ако не са и 2  #Cussing out) и си пада чревоугодник, за спорт го няма никакъв.. добре че работата му е в движение поне... аз също съм "закотвена" в офиса по цял ден, но гледам да ходя на спорт от време на време, пък за яденето не съм претенциозна и затова се случва да ям и нездравословни храни... Би било добре наистина да започнем и двамата да живеем по-здравословно, но не виждам как ще стане...  newsm78

# 152
мацки  Hug Hug Hug ви всичките и ви пожелавам лек и слънчев ден. ние захващаме по строителните магазини  Outta Joint и след това започваме с майсторите. утре ни чакат тапети и други такива приятни неща  Mr. Green и така.
не съм много активна, но то с парцали в ръце е така  Joy
както казват хората: хубавичко ще им стане на тези  hahaha, само, че не знам кога.
приятна почивка и усмивки от мен.  Heart Eyes

# 153
  • Мнения: 491
 Добро Утро, днес съм в слънчево настроение, макар слънцето да е тука има тука няма, ама се приготвям ще ходя на Гринуич на Р.Д. на приятелка Sunglasses
Маринексче супер кафенце си направила аз продължавам да ти стискам палчета Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Мира наблягай на чайовете с мед и лимон, за да си здрава за трансфера  Praynig
Алексиана и аз съм го разбрала спорта ни дава здраве и красота, но все време няма или просто се оправдаваме с това newsm78
*volley* давай смело с ремонта, после ще се кефиш thumbsup
Пожелавам ви хубав уикенд изпълнен с много приятни емоции Grinning

# 154
  • Мнения: 2 343
Я се е оплодила  Cry не мога да повярвам.

# 155
  • Мнения: 1 156
Хе, аз пък си мислех 4е съм само аз от врякаЩите за по здравословен живот. Ами не можах да се преборя с пуШенето , свинското и подпирането на дивана и това си е. Добре поне 4е наистина в работата му има много движение, та поне там изкарва малко пара. А и наднрменото тегло при нас е фактор, но явно е неЩо наследсвено, те цялата рода са огромни/ спрямо моите размер де, ина4е може и да са си нормални/ .
Аз до преди 2 мес. спортувах, сега гледам да се зареждам със слънце неделите на плаж,а просто отивам там. лягам и заспивам. после поне 3 дни живота ми е по лесен.
свра4е, важното е 4е неЩата се движат. Пък и нали хубавите неЩа ставали бавно.

Ама хи4 не ми се работи днес зна4и...пак Щбе си откарам цял  ден във форума...

# 156
  • Мнения: 1 156
Мира, стискам палци
Успех, мила...

# 157
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Здравейте, девойки - бях и аз на работа до 15.00 часа. Уж нямаше да се преуморявам че ми е 6ти ден след ЕТ и още се пазя, уж на бюро бях, но толкова много задачи се бяха струпали че сега съм като парцал - направо нямам сили да ям още - първо реших да заредя малко от форумските емоции  Hug
Я се е оплодила  Cry не мога да повярвам.
Мире, а нещастната физиономийка за какво е .... грешка на клавишите предполагам   bouquet

# 158
  • Мнения: 2 343
Xlora, пази се Naughty Да си призная, поревах си като ми се обадиха, че има оплождане  Blush

# 159
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Мира, каква е тая тъжна физиономийка. Я се е оплодила сега  Praynig за едно хубаво бебе.
Днес се видяхме със сестра ми. Ходихме при нашите и гушках бебо. Леле ,колко е хубаво, дори аз го приспах. Страхотно е. Синът ми вика "мамо, ама така ли трябва човек да се занимава постоянно с бебе?" , казва ,че било досадно, а според мен малко ревнува, че постоянно бях с бебчо.

# 160
  • Мнения: 4 700
Мире, това са били сълzи от Щастие. Айде успокой се сега и след 8 месеца да ни покаzваШ снимки на Я.  Hug

# 161
  • Мнения: 236
А дали някой може да ми препоръча андролог в София, където да завлеча (със сила) мъжа ми  #Crazy

# 162
  • Мнения: 4 700
Доктор Кацаров. Координати zа съжаление не мога да ти дам, но има много иzписано zа него. Погледни в темата zа мъжки стерилитет.

# 163
  • Мнения: 1 768
Хайде добър вечер от мен .Разгеле прибрах се и даже вечерях - мъжов правил вкуснотии Simple Smile
Миренце , браво милото ми , това е хубава новинка .Продължаваме с палците до финала след има няма 8-9 месеца  Praynig Praynig Praynig Laughing
Милите ми да ви благодаря за палците , резултатите не са много добри , но не са и на 100% лоши.Така де,  какво ни остава освен да се радваме и на малкото  Heart Eyes

# 164
  • Мнения: 1 868
Здравейте мацорки Laughing
Мира много се радвам, продължавам да стискам палци, вярвам че твоето щастие ще дойде скоро Praynig
marinex Hugвсеки ден като се радваме на нещо малко сигурна съм ще стигнем и до голямото щастие PeaceДнес поне съм позитивно настроена Wink
silvi желая ти много скоро да гушкаш твоето бебче Hug
Ох да ви кажа и аз малко се оглеждам в по здравословния начин на живот, но нещо ми е трудно, често прегрешавам, но ако се постарая може би ще свикна.Дано  Wink
Лека вечер на всички  Hug

# 165
  • Мнения: 236
мира, честито! ти вече си постигнала две трети от пожеланието - намерила си щастието, успя да го постигнеш... от тук нататък стискам с все сила палци да успееш да го задържиш!  Hug
Нека в най-скоро време тази тема се опразни и всички да пишем в отчетни.... Амин!  Praynig

# 166
  • Мнения: 1 768
Добро утро момичета  Laughing
Сервирам кафето с пожелание за хубав и приятен неделен ден  Hug

# 167
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug
Маринекс,благодаря за кафенцето Hug
Мира,късмет момиче.И никакви сълзи повече NaughtyПиши кога ще е трансфера,стискам палци и се моля това да е твоето бебче Praynig Praynig Praynig
Хубав ден момичета Hug Hug Hug

# 168
  • Мнения: 236
Хайде и от мен едно кафенце:



Искаше ми се да съм първа, ама вас не може да ви мине човек, затова сега ще трябва да предозираме с кофеина... Маринекс, мерси и твоето кафенце си го бива... Hug

Някой случайно да знае защо ЦС се прави точно на първия чист ден? Подозирам, че може да ми свърши Ц преди петък, а си записах час за тогава... дали ще е проблем да отида на втори или трети чист ден, примерно? Или да се обаждам да ми променят часа, как мислите?

# 169
  • Мнения: 1 868
Добро утро мацки Grinning
MagicGR не мисля че ще е проблем Peace
Желая хубав неделен ден на всички и само хубави новини да се леят предстоящата седмица  Praynig Hug

# 170
  • Мнения: 2 343
MagicGR, важното е ЦС да се направи преди О, мисля че четох някъде, че се прави до 10 ден на МЦ.

# 171
  • Мнения: 236
О, аз изобщо нямам проблем с О - такава просто липсва! В  този смисъл, когато и да отида все мога да си я направя ЦС... Доза черен хумор, за разнообразие, от мен...  Crazy
Благодаря за мненията, успокоихте ме.

Сетих се още нещо, навсякъде тук чета че преди ЦС свещичките, които си слагате са Тилкотил. А на мен ми предписаха Профенид, на основата на кетопрофена. В предписанията пише, че са за артрит, ревматизъм, артрози, лумбаго и прочие.... Само на мен ли ми се струва странно това?   newsm78   Моля, ако някой също е ползвал Профенид за обезболяване преди ЦС, да пише....

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 10:51 от MagicGR

# 172
  • Мнения: 2 343
Да се похваля, ще има трансфер утре  Party.

# 173
  • Мнения: 4 700
Ей това са чудесни новини. Стискам мнооооого силно палци. Дай Боже след две седмици да повлечеШ крак.  Praynig

# 174
  • Мнения: 491
Здравейте момичета, не мога да се събудя тази сутрин, а и тези кафенца добре ми дойдоха Wink
Мира значи утре ще е трансфера, продължавай да вярваш и после много да си почиваш Hug
Ели колко ти се радвам, че си тук  Hug

# 175
  • Мнения: 1 284
Мира,стискам всички палци за успешен финал Praynig Praynig Praynig
Зюмбюлче Heart Eyes
MagicGR аз съм ползвала тези свещички,но след операция за болки.Вълшебни са.Много бързо действат.Питай колко време преди ЦС да си сложиш свещичка.Аз си слагах когато започне болката,но това е различно.

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 14:26 от elgedel

# 176
  • Мнения: 961
Мира стискам силно палци.  Praynig Praynig Praynig

# 177
  • Мнения: 2 343
MagicGR, на ме ми предписаха Профенид след пункцията ако имам болки. Не съм ги ползвала.

# 178
  • София
  • Мнения: 406
Мира,много силно ще се моля за теб Praynig Praynig Praynig Hug

Общи условия

Активация на акаунт