Отговори
# 105
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Здравейте, момичета!  bouquet

Ооо, Гейче, добре дошла в БГ!  Hug Жалко че пристигането ти е започнало с проблеми, но пък иначе нямаше да усетиш, че си в БГ ...  Laughing

Ники, леле как ми се допи коктейлчееееее ....  Flutter

БМанолова, нищо не мога да ти кажа за д-р Начев.  Wink

# 106
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ами да ти кажа аз все повече се приближавам до отказ от паспорт Confused Да не мога да извадя егн на детето, е не смешно ами ... В службата в Германия ми дадоха акт за раждане за 5 минути Shocked тук ме мотаят да не казвам за колко време... Close
Е, не тия от общините в България са уникални просто.

# 107
  • Мнения: 1 768
Привет момичета , разгеле прибрах се днес .До преди малко бях на представяне на една марка в Хилтън и колкото и да бях уморена нямаше начин да не ида  Rolling Eyes
Геа , мила моя сладурка - добре си си дошла .Не късай нерви , че да не вдигнеш ТСХ -то.Гушкам те и се надявам да имаме шанс да се видим . Heart Eyes Hug
Гушвам всички поред и по същия начин стискам палци за късмет и успех на всички фронтове  Praynig Hug Heart Eyes Heart Eyes
Ники , забърсах един коктейл в движение  Laughing Heart Eyes

# 108
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 863
Леле, Мимс, добре че влязох да чета Embarassed Присети ме да си пия лекарствата, че аз все ги забравям Embarassed
Не знам, много ми е криво - искам да си остане детето ми българче, аз заради това до сега не се натисках за немски паспорт, ама така не се жвиее. Да чакам 3 седмици да ми дадат акт за раждане, после ще чакам още сума ти и време за паспорт. И ако го нямам това време, не мога да я изведа от страната. Ми то хубаво си седяхме в Германия, за какво ми беше да се връщам Crossing Arms
Хари, права си, така е. Това ми се случва всяка година на прибиране Confused

# 109
  • Мнения: 1 284
Добро утро Hug Hug Hug

Гея,добре дошла на родна земя HugСъжалявам за неприятностите ти още от пристигането,но това е то....мила родна картинка Wink
Добре дошли и на новите момичета,и по скоро марш към отчетни Naughty
Майче,липсваш ни мила Hug Hug Hug
Благодаря на скъп за мен човек,който ме върна тук,само четях до сега EmbarassedДържа ви под око,радвам се и плача с вас Heart EyesМного ви обичам всички Hug Hug HugГоляяяяяяяяма прегръдка Hug Hug Hug
Хубав ден момичета Hug

# 110
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Ели,най-сетне да се сетиш за нас Hug Hug Hug Липсваш ни,бе,човече Heart Eyes
Айде,че някои вече откриха летния сезон,а твоята биричка,дето ще я поръчам ще се стопли да те чака Wink
Днес ми е едно петъчно    nuts,без да има и грам причина за това.Предавам моето настроение на всички кукли!Гушшшш!
п.п.
Забравих и късметчетата

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 09:06 от сврачето

# 111
  • Мнения: 1 768
Добро утро  Laughing
Толкова ми се спи , че едвам гледам и с огромно удоволствие ще си пийна от кафенцето на Ели.Мило , радвам се да те видя и да те нагушкам от сърце  Hug Hug Hug
Сврачони , забранява ти се да говориш за плаж, бири, цаци и други подобни  Laughing
Пожелавам ви хубав ден от  мен  Hug

# 112
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
Добро утро,сладуранки! Hug

Ели, newsm68 newsm44 newsm68 ти се завърна! Heart EyesПо лесно е заедно,убедила съм се  Wink ,не в една дупка съм изпадала и аз.
Страхотно кафенце!От сега нататък те искам дежурна по столова за кафенцето и закуската  Mr. Green ,отсъствия не се приемат! Naughty Hug

Зъбче,Честит рожден ден!
Щастлив живот, прекрасна младост,
Желая ти навред успех!
Да срещаш трудностите с радост,
да бъдеш истински човек!



Цецитоо,къде изчезна пак на гости и забрави да се прибереш  Joy hahaha ?Как си?

Гушки и стиснати палчета за нуждаещите се!

# 113
  • Мнения: 1 768
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ЗЪБЧЕ!ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА , ОБИЧАНА И МНОГО ЩАСТЛИВА!ДА СИ ВСЕ ТАКА ЛЪЧЕЗАРНА И НЕКА ВСИЧКИТЕ ТИ МЕЧТИ СТАНАТ РЕАЛНОСТ!Обичам те и те гушкам !Благодаря ти за голямото добро което ми направи!

# 114
  • Мнения: 3 246
Зъбче честит рожден ден, да си жива и здрава и много щастлива

# 115
  • Мнения: 4 589
Добро утро и от мен,

И на мен много ми се спи, че тази буря беше ужасна. Моя мъж да ви кажа днес замина до морето, стана в 6ч и тръгна към Созопол. Та сега съм 3 дни ерген.......

Зъбче, мила честит рожден ден. Желая ти много щастие, любов и прекрасни мигове.

Хубав ден от мен.

# 116
  • Мнения: 3 698
Привет мили момичета  Hug,
искрено се надявам да ми простите, че нахлувам в темичката ви, но не ми се пуска нова тема и реших да попитам тук, ако случайно някой знае...
Не съм карала варицела и обмислям да ми поставят варивакс /против варицела, по принцип не се слага в Бг/..., интересува ме знае ли някой колко месеца след поставяне на ваксината не бива да се забременява.Предполагам мамите живеещи в чужбина може да знаят.Ще съм благодарна ако някой сподели .

На рожденничката - пожелавам здраве, щастие и сбъднати мечти bdbaloni!

Хубав ден на всички  bouquet!





# 117
  • Мнения: 1 146
Зъбче, честит рожден ден! Много здраве, щастие, късмет и успехи във всяко начинание!
Специално стиснати палци за Мира!  thumbsup
Хубав петъчен ден момичета, въпреки разразяващата се буря навън!

# 118
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро!
Ели,благодаря за кафенцето Hug
Зъбче,Честит рожден ден  bouquetБъди жива и здрава,много късмет и щастие.Весел празник! Hug
Мира Praynig
Лек и хубав ден на всички! Hug

# 119
  • Мнения: 806
Здравейте мили дами Hug
Честит ни петък и Свраче, мерси за положителното петъчно настроение, но мен нещо трудно ме хваща.
Вчера от 12 часа на обяд имам силни болки долу ниско в дясно, днес са доста по-слаби, но като тръгна да ходя пак се усеща и ме е страх да не е апандесит, та сега на обяд ще ходя на лекар Sad
                    bouquet  bouquet  bouquet Зъбче  bouquet  bouquet  bouquet :


Хубав ден милички Hug

Общи условия

Активация на акаунт