Отговори
# 60
  • Мнения: 1 146
Мотонети  Hug Мъжът ти може да завърти бизнес, ама все мацки ще се въртят около него  Laughing
БМанолова, дано лятото е щастливо и "плодовито" за вас  Laughing
За моя любим купих днес хранителна добавка - извлек от Мака, растение, което вирее на височина над 4000 метра в Перу. Пише "билката е богата на калций, магнезий, цинк, желязо, фосфор, фитамини В1, В2, В12, С и Е, аминокиселини, комплексни въглехидрати". От древността се използа от лечителите в Перу, правела чудеса със спермогенезата - не знам до колко е вярно, разбира се, но прочетох за това в "Зачатие". Всеки решава сам, аз си мисля, че може да има положителен ефект, още повече, че половинката сега не пие други витамини и няма опасност от предозиране. Купих го от магазин на Лечител, имат информация за продукта на сайта си.

# 61
  • Мнения: 961
Здравейте! Аз чак сега се върнах от Пловдив. Умрях от жега, голям пек, но пък подадох документите в клиниката. Казаха ми че до края на седмицата ще ги изпратят и другата седмица да чакам обаждане от Фонда, за да ми съобщят входящия номер.
Мира, как мина прегледа?

# 62
  • Мнения: 3 294
Здравейте и от нас ,

Много стиснати палци за РавалPraynig Praynig

Силви , котачетата са страхотни  Heart Eyes

За спермограмата , мъжо никога не е правил под въпрос , даже не съм го карала да я прави , той сам си даваше материала без гък да каже , винаги е бил ок с това .  Peace

# 63
мацки, от работа и ремонт в къщи не мога да ви чета. Hug
пожелавам приятни летни и слънчени дни на всички. обещаните снимки от морето ще ги има при първа възможност. сега всичко ми е нанагорно, но поне днес за мен е празник - обадиха ми се от фонда и утре ще си взема заповедта. затова още сега ще почерпя
http://farm1.static.flickr.com/49/107260849_37da365d3b.jpg
а ето и обещаните снимки, ще има и още, но само за познавачи  Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386314

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 16:39 от *volley*

# 64
  • Мнения: 3 294
volley браво , това са прекрасни новини , много се радвам да чуя че си одобрена , това ще е твоя опит  Hug

# 65
volley браво , това са прекрасни новини , много се радвам да чуя че си одобрена , това ще е твоя опит  Hug
силно се надявам и аз.   Praynig утре ще отида до клиниката за да се разбера с док, но мисля да е през септември опита.  Hug
пу-пу, малкия на аватара е страхотен, ще тичат по него мацки ясно е вече. Grinning

# 66
  • Мнения: 1 146
volley, супер новина, заслужава си черпенето, наздраве! Simple Smile Сигурна съм, че през септември ще сте много щастливи  Wink
П.С. Мацки, май само мен ме домързява да работя (пък и бързо работя!) и чета и пиша в темата  Joy

# 67
  • Мнения: 3 246
здравейте  и от мен, малко  след обедно  Hug
Волей, браво за новината,   Praynig Peace а снимките са страхотни
Мотонети Hug браво че се е спукала кистата, ама вярно много нетрадиционен начин си изпробвала, важното е дал резултат  Hug
Мира Равалче  Praynig
Бманолова  съжалявам Hug

# 68
  • Мнения: 2 342
Е2 е 300  newsm44 пак имам 2 Ф, 20 мм. и 16 мм. Петък сутрин е пункцията, тая вечер прегнила.

# 69
  • Мнения: 1 868
Мира много се радвам за добрия резултат, стискам палци и на краката да знаеш PraynigНасочвам всичкото си позитивно мислене към теб Hug
А аз направо вече изкукуригвам, не знам какво става, но май лигавицата по време на цикъла не се е олющила както трябва и сега непрекъснато прокапва, ама и расте, беше намаляла до 3мм сега е станала 7мм направо и аз не знам или трябва да пия витамин С или да почвам дуфастон да си предизвикам нов цикъл, ама второто хич не ми се ще, имам някакви надежди-говежди да имам ову този месец, но пък се тревожа дали ще е читава лигавицата за имплантиране ooooh!
Ох изплаках си мъката, ако някой може да ме посъветва нещо ще съм благодарна Sad
kali 7 Hug

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 18:19 от motoneti

# 70
  • Мнения: 236
nikolina-pikolina страхотна закуска си приготвила, жалко че чак сега я виждам и не можах да се възползвам навреме от нея...
Alexiana, ти при кой лекар си в Щерев? И още нещо - под Фонд, предполагам разбирате средствата отпуснати за инвитро процедури нали? Някой има ли представа за колко бройки става въпрос?
А пък Мотонети счупи на всички лекари дипломите с нейния метод за фолукуло-пукане  Laughing Искам и аз!!! Аз доста често имам същия проблем със зацапване преди или след цикъл, дори се чудя от кога да броя първи ден... От скоро разбрах, че това е сигнал за проблем с лигавицата.. и прогестерона вероятно... Скоро ще правя хормони и то ще си покаже...  #2gunfire

# 71
  • Мнения: 1 868
А пък Мотонети счупи на всички лекари дипломите с нейния метод за фолукуло-пукане  Laughing Искам и аз!!! Аз доста често имам същия проблем със зацапване преди или след цикъл, дори се чудя от кога да броя първи ден... От скоро разбрах, че това е сигнал за проблем с лигавицата.. и прогестерона вероятно... Скоро ще правя хормони и то ще си покаже...  #2gunfire

Мамка му ама кървенето се засилва SadВ понеделник лигавицата ми беше 7мм сега колко да е станала, че да започва ново кървене ooooh!
Направо ми изпуши Sad главата

# 72
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Ей, Мотонети какво става с теб? Обади се на док и го питай. С хормоните как си, правихте ли скоро?
volley, браво за заповедта! Сега стискам палци за успех!
Аз днес бях на фестивал на дечица от домове. Всички пяха, танцуваха и рецитираха. Бяха много щастливи ,че имат празник и същевременно е толкова тъжно, че нямат мама и тате. Боже какъв е живота.

# 73
  • Мнения: 1 868
silvi ходих на доктор и ми препоръчват да пия дуфастон за да ми се увеличи лигавицата и да ми дойде пак цикъл или да пия ви С ама то се засилва и си става кървене а не само зацапване.Ще видим утре пак ще ходя да ме гледат на ехо да се види колко е пораснала лигавицата.
Аз миналия месец си обърках работата, защото на 58 ден решиха че ову няма да имам и ми дадоха да пия дуфастон при което на 5 ден от приема се видя че ми е поникнал фоликул 20мм и той всъщност беше станал на киста(тази дето се спука)и може би от там стана объркването просто си прецаках овуто и от там и самия цикъл.Ужасно ме е яд за всичко това, точно беше почнал да ми се нормализира цикъла Sad
Хормони пусках преди няколко месеца и бяха в норма но сега явно вече не са.
Е надух ви главите Tired но знам че ще ме разберете Sad
Дечицата сигурно са били много сладки, но наистина е ужасно тъжно, тука всички толкова се мъчим да имаме дечица, а други не желаят да се грижат за своите Cry

# 74
  • Мнения: 236
Не знам дали само така ми се струва на мен, понеже съм съсредоточена подсъзнателно на тази тема  baby_neutral, но..... навсякъде около мен е пълно с бременни  Shocked Има някакъв бейби-бум като че ли... днес всяка втора жена, която видях беше доста бременна... да не говорим, че и филмите по ТВ вчера и днес са все за бебета, мними бременности и тн. Направо имам чувството, че съм главната героиня в някакъв безумен психо-трилър  Sick Искам да се събудя и да разбера, че не е било истина всичко, което ми се случва  Praynig
Като капак на всичко, от една седмица с "мъжкия фактор"  Wink почти не си говорим, не питайте защо - и аз не разбрах  Sad Стискайте палци да се нормализират нещата, иначе ще откача тотално....

Общи условия

Активация на акаунт