Нова седмица дойде и по две чертички ще донесе!!!/08.06-14.06/

  • 9 976
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Аз съм добре!Едно лятно настроение и спокойствие са ме налегнали!

Това да се чува  Peace!

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Аз съм добре!Едно лятно настроение и спокойствие са ме налегнали!

Това да се чува  Peace!
Иве,как върви бебеправенето?Кога си нечакаща?

# 272
  • София
  • Мнения: 1 197
здравейте, мацки Hug
непрекъснато ви воайорствам и сега реших да драсна някой ред!
me4ekle4e  Hug Hug Hug знам мило с какво се сблъскваш в момента! и ти и любимия ти. минахме през същото, не ми издържаха нервите и реших след 6 месец неуспешни опити да се хвърлим в дълбокото пък каквото има да става. не беше лесно, да убедя мъжчето и според мен не защото отхвърляше варианта проблема да е в него, а по скоро защото много го беше страх, че ще е там. а при мъжете тази мисъл е страшна!!! стигна се до '' аз ако не мога, трябва да си търсиш друг!'' глупавото ми и най - любимо мъжче Hug според мен е редно да разберат, че проблема не е в единия или другия а в двамата! защото за бебе трябват двама + мнооогооооо любов. дано скоро заговорите на един език, защото каквото и да ви предстои, както е казал един наш велик автор ''щом сме двама - страшно няма!!!'' желая ви много късмет и само хубави новини! с много любов и усмивки и право напред, защото там някъде ви чака ВАШАТА мечта Peace
пожелавам ви хубав, слънчев и много усмихнат ден и само ПОЛОЖИТЕЛНИ емоции Peace Praynig Hug

# 273
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Добро утро!
То няма никой ама аз да ви пожелая лек и изпълнен с усмивки ден  bouquet

# 274
  • Мнения: 609
аз съм тук Сливница - ние с теб сме вечното присъствие

# 275
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Ети аз не работя и затова много често рефрешвам Mr. Green Laughing Hug
Но след малко и аз изчезвам....с мъжо ще ходим при моите родители. Heart Eyes

# 276
  • Мнения: 609
аз работя, но не съм натоварена и имам време да пиша, иначе днес ще си почивам и сигурно ще ходим на плаж с мъжа ми и лапето.
целувки

# 277
  • по света и у нас
  • Мнения: 1 176
И аз съм тук! Hug Добро утро!



Ети,блазе ти  Crazy !Аз по късно съм на работа  Tired !

# 278
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Дора и в неделя ли си на работа? Tired Хайде,да ти мине работния ден без да го усетиш Grinning
Ети и аз ти завиждам за плажчето Crossing Arms Приятно прекарване Flutter

# 279
  • Мнения: 609
доре аз имам магазин за гръцки сладки и по принцип работя и в неделя, но реших да се дам почивка, че много емоции тази седмица.

иначе ми е все тая на плаж ли ще сме или нещо друго, само да не съм в магазина, че съм там по цял ден всеки ден и ми е писнало.

# 280
  • Мнения: 257
И аз съм тукааа Mr. Green Нещо гледам,че имате още лимит и рекох да ви посипя с малко прашец  Mr. Green
 Flowers Sunflower babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Sunflower

# 281
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И аз съм тукааа Mr. Green Нещо гледам,че имате още лимит и рекох да ви посипя с малко прашец  Mr. Green
 Flowers Sunflower babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Flowers Sunflower
Е как да не се нареди човек на прашеца Whistling

# 282
  • Мнения: 609
аиде и аз въпреки че пмс ми е в пълна сила и до 2-3 дни ще цъфна

# 283
  • Мнения: 219
Ети, мила, това, че имаш ПМС не значи абсолютно нищо  Hug Докато няма лелка има надеждаааа. Нали знаеш, аз 100% бях сигурна, че ще ми дойде, нищо необичайно не усещах. Стискам ти палци многооо  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
milly vanilly, какво стана с теб, миличка? или аз изпуснах нещо?

Прекрасен неделен ден!

# 284
  • Мнения: 609
Ралипо мерси за надеждата, но ми се струва, че този месец за малко изпуснахме ову, а и толкова ми е писнало всеки месец да се хващам за малки знаци, че ми е все тая, даже ще се радвам ако ми дойде, че купихме къща и ще имам много работа по нея.
с първата бременност само лежах и повръщах та ако е пак така няма да мога да си направя гнезденцето.
важното е, че съм спокойна, а каквото има да става ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт