Тясна пералня, която се пълни с пране от горе?

  • 6 581
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 965
Аз планирам скоро да сменя пералнята си точно с такава, заради по-малкия обем (размери в пространството, а не обем като съдържание). Разликата е единствено в това - барабанът е нормален, но е завъртян на една страна.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
а предполагам знаете, че лагерът е най - уязвимото място на всяка пералня.

точно така е.
1 лагер, един проблем. 2бр. лагери, 2 проблема. Wink
Пък за Whirlpool или добро или нищо...  Confused

# 17
  • Мнения: 228
Елементарно: две опорни точки.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 896
Ние 5 години ползвахме такава на Whirlpool - без забележка, освен, че е доста шумна /при теб ако е в отделно помещение няма да те дразни този проблем/. За тези 5 год. не сме имали никакъв проблем, сменихме я, тъй като сега в новата къща сложихме вградена под кухненски плот, а старата отиде за майка ми, точно защото и трябваше по-тясна пералня.

# 19
  • Мнения: 2 641
А тясна сушилня дали има? Дали да пусна нова тема за мнения и пропоръки?

# 20
  • Мнения: 399
Аз се разделих с една такава пералня с горно зареждане и не съжалявам. Капака като седи отворен е много грозен, при нас събираше вода в уплътнението и то мухляса. Според мен, ако може по някакъв начин да махнете гипсокартона и по друг начин да изгладите стените, за да успееш събереш два стандартни уреда един върху друг /предполагам така сте го мислили преди/. Сушилня - по-тясна, аз не съм срещала.

# 21
  • Мнения: 8 999
Момичета, давайте по-бързо с мненията за перални с горно зареждане, че до следобяд днес трябва да взема решение!
Извинявам се на авторката, че й ползвам темата, но тя просто ме изпревари. Моето питане е спешно.

# 22
  • Мнения: 1 441
Ползвах 8 години пералня с горно зареждане на Whirlpool и се проклинам ежедневно (или поне всеки път, когато реша да пера), че послушах мъжа ми да я сменим с нова Super Silent на Ariston с нормално зареждане, но тясна 40 см. (super silent my ass  Sick)
Това е моето мнение!  Crossing Arms

# 23
  • София
  • Мнения: 2 896
Ползвах 8 години пералня с горно зареждане на Whirlpool и се проклинам ежедневно (или поне всеки път, когато реша да пера), че послушах мъжа ми да я сменим с нова Super Silent на Ariston с нормално зареждане, но тясна 40 см. (super silent my ass  Sick)
Това е моето мнение!  Crossing Arms

Аййй, точно обратното е при нас - ние скоро взехме такава Super Silent, но стандартна ширина като за пълно вграждане /58 см/, и наистина никак не е шумна, най-вече в сравнение с предната - Whirlpool с горно зареждане.

# 24
  • Мнения: 1 441
Старата Whirlpool като беше нова сме ходили с мъжа ми до нея да я слушаме дали работи. Разбира се, като остаря се раздрънка - това беше и един от факторите да си купим нова пералня. Новата пералня я затваряме зад две врати, за да не се чува нощем когато я пускам да пере (особено като пълни вода)  ooooh!. Имам чувството, че модела нещо не е съвсем изпипан. На приятели стандартната Аристон е също тиха (поне те така твърдят).

# 25
  • Мнения: 1 369
Имам Индезит с горно зареждане от около 5 години, не е мръднал. А, всъщност помпата му сдаде багажа, но е било преди края на гаранцията и за ден-два я смениха. Експлоатирам го безмилостно, пренасян е поне 3 пъти, не са се скапвали уплътнения, намирам горното зареждане за много удобно, ако трябва да го сменя пак с горно зареждане ще си взема  Peace

П.П. Сетих се още едно предимство  Crazy при скапването на помпата спокойно си отворих капака, извадих си прането, водата доколкото можеше, а останалото "източих" през филтъра, т.е. се разминах с наводнението, което пералня с предно зареждане би причинила  Laughing

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 12:58 от Другата в мен

# 26
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Ами и аз да си кажа, макар да съм писала в други теми. Ползвах 5г Уърпул с горно зареждане. Еми, няма такъв боклук: шумна, неудобна, не пере добре, понякога не изплакваше добре.  ooooh! Радвам се, че се оттървах от нея. Незнам за другите с горно зареждане, дано са по-добри все пак, а за място пести да, ама само откъм ширина, иначе е по-висока.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
П.П. Сетих се още едно предимство  Crazy при скапването на помпата спокойно си отворих капака, извадих си прането, водата доколкото можеше, а останалото "източих" през филтъра, т.е. се разминах с наводнението, което пералня с предно зареждане би причинила  Laughing

няма никакво предимство, ако си запознат с елементарната физика, примерно.

# 28
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета, давайте по-бързо с мненията за перални с горно зареждане, че до следобяд днес трябва да взема решение!
Извинявам се на авторката, че й ползвам темата, но тя просто ме изпревари. Моето питане е спешно.

ако е за тази ти давам разрешение...  Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 2 896
Момичета, давайте по-бързо с мненията за перални с горно зареждане, че до следобяд днес трябва да взема решение!
Извинявам се на авторката, че й ползвам темата, но тя просто ме изпревари. Моето питане е спешно.

ако е за тази ти давам разрешение...  Peace

ако даваш и парите за нея и аз искам такава  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт