Юли 2006 - Тема 84

  • 13 710
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • някъде
  • Мнения: 4 955
 Благодаря ви момичета Hug, но наистина е трудно да се вземе решение, защото е лесно да се вьрнеш в Бг, но е трудно да заминеш отново за чужбина. Rolling Eyes
 Аз затова казвам на мьжа да остане той още няколко месеца, така ако е безнадежно положението вьв Видин да има вариант да доидем отново, но той не е много сьгласен и не иска да сме разделени. Tired
Ние преди малко се вьрнахме от плаж с малчо, наигра се   Party
Ели, браво за кьщата, хубаво е да си имате нещо ваше, пьк ако ще и само две стаички да са Peace
Ронка, аз като мислехме име на Алекс предлагах на мьжа ми да се казва Виктор, Емил, Ивайло, Валентин или Владимир.За тези се сещам в момента. Thinking Каквото и да решите ще е най- хубавото за малкия нероден сладур Hug
Дю, много хубаво име сте измислили за бебчо Hug
Нан, нали щяхте вие да ни идвате на гости Grinning
Нан, Ронка какво е станало че се оплаквате от кьсмета си Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 314
Тя Ронка с М не ще,ама на мен най харесват с тази буква Манол и Мартин.Детенцето на много близкаприятелка се казва Самуил,казват му на галено Сами.Кажи поне 2-3 конкретни букви да мислим,че така с цялата азбука е доста трудно.
Дю:мерси за щъркелчето,името Константин е много хубаво.Ние си мислим за Жана,аз предлоих и Жюлияна или Жулияна,на свеки юлия и баща ми Желязко,ама той се дърпа и не иска нещо на майка си,Жана по му допадало.Хресва ми,че е кратко,падам си по кратките имена аз.

Последна редакция: пн, 08 юни 2009, 15:37 от arllina

# 17
  • Мнения: 1 341
Нан, да го покажа, но снимките не са най-хубави и нищо няма да се види като ги сканирам. Не се от 3Д ехограф.
Ако ще ходиш на гости на Дидка, побързайте, че току виж се върнали в Бг.
А при нас всеки е добре дошул. То място малко, но сърце голямо. Hug

Дю, хубаво име сте избрали. Peace Радвам се, че си добре. Сигурно е било от нещо което си хапнала вчера?! Thinking

За сега още ми харесват Адриан и Филип. Особено второто звучи много хубаво и тук. Ударението на 2-то "и".

Аз също харесвам кратки и звучни имена.
Арлина Жана е прекрасно име. Peace
За буква нямам предпочитания.

Ще му го мисля. То все за нещо трябва да се терзая. С количката ми приключи умуването, сега на дневен ред е това... Whistling

Ренито ми се губи. Бързо идвай да кажеш как сте с Гали.

# 18
  • Мнения: 314

С количката ми приключи умуването, сега на дневен ред е това... Whistling


Така ли?Че на какво се спря последно?Аз пак не съм разбрала ooooh!

# 19
  • Мнения: 433
Ронка,Филип е супер PeaceДа не говорим,че на френски звучи страхотно,а и е кралско име... SunglassesДавид много ми е еврейско...,а пък те са едни гадюхи... Mr. Green
Аз винаги съм искала ако имам дъщеря да я кръстя с католическо име,например Мария-Магдалена,Ана-Мария или нещо от този род...Ех,че се размечтах.......... Иначе много кофти ми звучи някакво изчанчено име и после фамилията чисто българска..В нашата ясла има един изчекнат Антонио ooooh!

# 20
  • Мнения: 1 240
А аз познавам дете Силвестър, ама с българска фамилия.  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 341

С количката ми приключи умуването, сега на дневен ред е това... Whistling


Така ли?Че на какво се спря последно?Аз пак не съм разбрала ooooh!
Джен Карера Про! Peace

Филип и на мен ми харесва. Да видим какво ще каже половинката по въпроса.

Ние отиваме в парка да храним патиците и да се вози на конче. Crazy

Моят племенник е Стивън Иванов! Важното според мен е на родителите да им харесва.

# 22
  • Мнения: 1 240
Приятни разходки и почивки на всички, аз отивам да взема Гергана от градина и да видим и ние къде ще се разхождаме.  Hug

# 23
  • Мнения: 314
Ние със Зоя пък току що сефтосахме за тази година басейна.Водата вече е като за нас,доста се е постоплила даже.Хареса и както винаги.Утре смятам да поплажувам.
Ронка,хубавка е количката,ама на мен ми е големичка.Ако имаше кой да ми я сгъва и разгъва и прибира в багажника по 2-3 пъти на ден ме устройва,ама.... Tired

# 24
# 25
  • Мнения: 708
Ох Рони сега се смях в една друга тема за имената жената измислила какви ли не варианти на женско име та накрая момченце. Тя моята история е същата. Валери трябваше да е Виктория. Просто си имах резрвен вариант за всеки случай и то взе ,че се наложи да го ползвам  Joy. А иначе много ми харесва името Павел ,на лала бонбона нали се казава Пиер-Павел., а имам си и любимо с "М" Максим ,но теб не те касае.  Когато сестра ми беше бременна се чудеше как да нарече детето си. Зет ми на всяка цена държеше да е на майка му Ганка. И сестра ми започна да изброява имена той все не се съгласяваше. Тогава взе телефонния указател и така сме се смяли на имена. Тя си избра Габриел ,когато го роди някаква в родилния дом и казала ,че момченца с женски имена се кръщавали само извънбрачните,тогава сестра ми и казла ,че бащата (зет ми) се казва Магдален и онази млъкнала. Моя Валери исках да го кръстя на майка ми Зинаида ,но не ми хареса никакво име тогава помолих майка ми да си хареса име и така ще знаем ,че тя го е кръстила и след много размисли всички стигнахме до консенсус с Виктория и Валери(на моя мъж Виктор му звучало грубо и не иска). Така ,че когато си харесаш някое име си го повтаряй и ,ако и на следващия ден ти хареса просто си го запиши и така до следващата идея. Лично на мен много ми харесват имена на бълг. царе. Калоян,Константин,Борис, Крум. Иначе за момиченце името ,което много ми харесва в Анжела една наша близка в Русия се кава така . Но стига съм филисоствала над имената ,аз ще помоля за оригинален подарък за сватба ,защото кръстника на Марти се жени скоро ,а ние скоро не сме ходили на сватба и не знам newsm78

# 26
# 27
  • Мнения: 314
Добро утро!
Ама айде стига с тез човечета де,напишете поне 2-3 реда.
От всички имена,които изброи Иси, Крум най-ми харесва. Wink С Г - Герасим.Една приятелка си кръсти така нейното.
За подарък,ми питайте ги,ако не то нали по принцип се подаряват,чаши,чинии,вилици или някаква техника.Има сега едни много готини уреди за готвене на пара,за около 100-тина лева.Или дигитална рамка за снимки,някакви нощни лампи,или ратанови настолни....зависи от какво имат нужда при обзавеждането.

# 28
  • Мнения: 433
Иска,и аз харесвам точно тези царски имена,а не някакви изчанчени "вносни" Mr. Green
Относно подаръцте за сватбата,точно вчера си говорих с един познат,който щеше да се жени,но за голям майтап се разтуриха нещата,тъй като тя иска голямаааааааа селска сватба,а той да отидат на сватбено пътешествие с тези луди,пари които ще тръшнат..И най-вече коментирахме за безумните подаръци от рода на  ooooh!стоте сервиза "Дуралекс",фритюрници и т.н. класики в жанра Mr. Green

# 29
  • Мнения: 314
АААААбезумни,безумни,ама кат нямаш една чиния да ти кажа много добре ми дойдоха тези 3 сервиза с чиний и 2 комплекта прибори дето ми ги подариха на сватбата.Единия е дуралекс,него почти не го ползвам Whistling Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт