Юли 2006 - Тема 84

  • 13 772
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 341


Каква операция на Деси ви гони бе? Те в петък отидоха на море. Операцията ще е след 10-тина дни Peace


Ми де да знам. Понеже ме мързи да чета назад. И като поптах някой ми отговори, че в петък щяла да бъде операцията.
Ама и ние сме едни...разбрали-недоразбрали...

Нан, па ти като си веща по въпроса, хвани ни светни, нидей са скатава. Wink

# 226
  • Мнения: 2 484
Ами тези циганки които го износват за пари и го продават,ужас Sad

Ето ти линк Рониhttp://bulgaria.actualno.com/news_246098.html  http://news.ibox.bg/news/id_883377008тук пише Диляна и Албена Тиция сигурно има грешка в имената не съм се ровила да чета сега от вас и от това че са познати на Тиц се заинтересувах,гледам такива неща да ги пропускам че е тъжно,но ако децата ще живеят по -добър живот ,какво лошо Confused

# 227
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099

Нан, па ти като си веща по въпроса, хвани ни светни, нидей са скатава. Wink
Ето де, святкам Grinning

# 228
  • София
  • Мнения: 309
Тиция-ужасна история,бях потресена колко хора участват в този кошмар-спомням си,че си помислих как спят вечер тези хора...а като ги познаваш е още по-кофти.Те с коя част от "далаверата" са участвали?
Ронка-значи малката е свикнала с цветнокожите-преди нали им викаше мумуни Simple Smile.Да не забравяме,че президента на Америка е цветнокож,трябва да сме по-отворени.Аз нямам проблем с това,защото като малка бях влюбена в Майкъл Джордан,постоянно гледах мачовете на НБА и знаех имената на всички баскетболисти.Баща ми беше в потрес и почуда как ги различавам и казваше:"Само да не ми доведеш някой негър! hahaha"
Ронка-за същия парк става въпрос-ние живеем до "Заимов",всеки ден сме там-тази гума дълго време я нямаше,близо 3 години това приспособление не се ползваше и сега ми е нещо ново Peace.
НАН-и аз искам малко сама,Влади ми е като втора кожа,понякога искам ей така-поне за час да остана САМА!
Иначе баааавно,но славно продължавам да се боря с ремонта в детската,всички са на работа и аз боядисвам,чистя,Влади само ми се пречка и така...
Весело изкарване на всички по моренцето! Hug

# 229
  • Мнения: 433
Албена е колежка на Диляна,но към настоящия момент е задържана и сестричката й,която е едва на 24 години.Все още обаче не й е повдигнато обвинение..Най-вероятно ,поне според като навържа това което знам,Диляна е организатор.Още като студентка беше любовница на дърт грък и оттам знае и гръцки и явно са започнали и бизнеса..Направо не ми се ходи в Добрич,че не знам как да се държа като срещна техните в блока.. ooooh! Брат ми развива теорията,че за децата е по-добре,имайки предвид ситуацията в нашите домове..Ок,ама тези хорица бездетни,които са изръсвани с толкова пари само и само да гушнат бебче..Много морални въпроси... Thinking
Лудият ми брат е научил Алекс,че циганите са лоши,а аз се опитвам от край време да го уча на ентическа толерантност ooooh!Замина ми възпитанието на кино.... #Crazy

# 230
  • Мнения: 845
Чести празник на всички бащи! С пожелание да са добри, да обичат половинките си и да намират повече време за децата си! Wink

# 231
  • Мнения: 845
Добро утро сънливки! Wink
Пожелавам ми лека и спорна седмица на работещите, а на тези от вас, които още сте щастливки да бъдете със своите слънчица в къщи - весели мигове и само приятни емоции с дечицата ви  Hug
Хайде на кафенцето:
Така съм се настроила вече ваканционно, че нямате на идея. Едвам ще устискам до Август. Толкова е далече...
Ще споделите ли какви подаръци ще купувате на малчовците. Аз съм в голяма дилема. Тротинетка или кола с дистанционно. Ще се радвам да дадете идеи, пък може и да си променя решението с нещо по-добро. Wink

# 232
  • Мнения: 1 341
Добро утро и от мен!

Ети, мерси за кафето, "ного кухо" както казва Ема. Или в превод-много вкусно. Laughing

Аз питам какъв подарък иска. Еми на моята й дай само кучета, кучета и пак кучета. Само кучета и Ягодов Сладкиш гледа.
От нас иска Голямо и черно куче, от баба си голямо бяло куче. А от вчера от нас вече иска мнооого големи кучета и чак загребва с ръце. Crazy Та мисля да й удовлетворим желанието и да и купим по едно черно и едно бяло куче и това е.
С кухнята която й подарихме за НГ, чааак сега започна да играе-6м. по-късно. ooooh! Пак е нещо де, има светлина в тунела, че все пак не са купувани, за да събират прах. Та мисълта ми беше, че няма да изпадам в много и излишни вещи. Naughty

Принцес още спи, ама всяка сутрин такова кухане му удря, че не е истина. Ми като спи отвита, как няма да киха. Чувал летен така и не й купих, та сега сутрините си имам кихащо човече, което ходи и обяснява, че е болно и да й дам мед. Crazy

След малко я будя и излизаме на разходка докато е хладно, защото като гл3едам как в 7:30 е напекло слънцето, не ми се мисли за по-късно.

Ели, мерси за мат'риала. Peace

Хубав ден! Hug

# 233
  • София
  • Мнения: 309
Ети-в много свежо настроение си Grinning-зарази ме!
За РД отдавна решихме да е колело.Вие имате ли?Както казва Рони за всичко си има време.Ние му купихме два пъти кола с дистанционно и двата пъти разглоби дистанционното да види какво има вътре Crazy.Гледам в парка по-големи деца/и татковци/ се радват на тези коли Peace.
Ронка-Влади спи отвит от бебе,никакви чувалчета,чаршафчета и одеалца не понася.И досега така-просто го обличам по-добре-все още спи с тънка,но дълга пижамка и чорапки.Не се е случвало да киха или да се сополиви.
Тук е ужасно времето-духа и вали дъжд.
Тиция-аз пък съм на мнение,че няма нищо хубаво в цялата тази работа-ама някакви хора искали да си купят дете,защото много им се искало-какво ме интересува-колко домове има-да кандидатстват и да си осиновят!Като порастне това дете какво ще му кажат:Ние те купихме от една бедна българска циганка и те прекарахме през границата "на черно",айде няма нужда от такива "добри" хора.Има си домове със сираци,има жени,които износват бебета регламентирано.Бебетата не са стока за покупко-продажба-не оправдавам никого в случая.
Айде пак отивам да чистя...

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 09:45 от didito.

# 234
  • Мнения: 1 341
Дидито, ти поне можеш да го облечеш хубаво.
И аз се опитвам да я облека, но снощи сама се е събляка и е останала по потник и гащички, хубаво че поне чорапите е оставила. Та тя си спи голааа, а вечерите от няколко дни са си хладни.

Имам и една питанка.
Ема от известно време не желае да говори с никой! Ако някой й каже нещо, тя започва да ръмжи насреща му. Confused
Само с броени хора контактува, демек им отгоравя.
Аз мисля, че се прави на интересна, срамува се и просто не й се говори. А това от нейна страна е защитна реакция да не я тормозят.
Та питам се аз, да се притеснявам ли за това й държание? newsm78
Майка ми и баща ми много наливат масло в огъня. Едва ли не аз не я уча да се държи човешки, че не й говоря и т.н., което разбира се не е така. Говоря й че не е хобаво да порави така и т.н., но резултат нулев. Confused
Според мен и кучето й влияе. Като се разлая животното на терасата Ема търчи след него и започва и тя да лае. Mr. Green
На мен ми е забавна и не ме тревожи, няма да стане индианче, още повече, че й предстои да ходи на градина, а тям едва ли има лаещи деца. Joy

Та така, това са моите терзания на дневен ред.
Искам да чуя обективно мнение! Peace

Сега излизаме, пак по инстанции се оказа, че трябва да ходим...Писна мииииии! Close

# 235
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Ронка, аз си мисля, че може да е нещо като протест срещу различните езици. Явно усеща, че вкъщи се говори един език, в парка - друг и това е нейният начин да изрази негодувание от това объркване. Ако е това, ще мине Peace

Вчера Даяна с баба й излизали на разходка. Минали покрай някакъв кон, който тъкмо бил свършил голямата работа и наоколо се носел аромат, така да се каже. Дая изцепила: "Бабо, тук много мирише. Да не съм се насрала?" Joy Joy Joy

# 236
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Леле момичета ще ме уморите Laughing

Не са ме оперирали бре,нощес се прибрахме от Варна,безумно уморени и до преди малко спахме.Трябва да отида след 10-ина дни на преглед и тогава ще решават какво да ме правят.Иначе операцията ми е успешна,само,че,има едно,но..... в следствие на кръвоизлива са се получили сраствания и имам контрактура,т.е. невъзможност да се раздвижи ставата.Вариант номер едно сгъват,сгъват ми крака под упойка и ако няма проблеми се раздвижвам за отрицателно време,вариант втори,не успяват да го сгънат и режат срастванията с артроскопски,демек операция по-лека от предната.ама ще видим какво ще измъдрят.

Ронка,мисля,че няма от какво да се притесняваш.Децата ни навлизат в ужасната тригодишна възраст,ще се срамуват,ще се правят на интересни пред хората и ще се инатят ужасно.Цвети или е отвратително досадна и не можем да вземем думата от нея или пък се срамува толкова много,че не можеш да изкараш и звук от устата ѝ.За това как решава,че изведнъж трябва да изпищи,просто ей така изобщо няма да коментирам.Спрях да обръщам внимание и вече не си мисля,че кой знае какво е станало с детето,просто си крещи.

За РД-то,нищо няма да купувам,вариант номер едно правя торта и в тесен семеен кръг духа свещичките,после я водим където ѝ душа иска,вариант номер две отиваме на Бяла,племенника нали е там и са голяма любов,леля ѝ прави тортата,децата си играят на плажа и това е,на другия ден се прибираме.Нещо нямам нерви за гости,партита и т.н и е малко съмнително дали детето ще изпита удоволствие от цялата лудница ,която ще се заформи newsm78
Имаме си играчки,сигурно ще получи още,дрехи също си има,важно е преживяването,то ще се запомни.

Ще сваля малко снимки,напоследък все са от телефона Embarassed и ще пусна тук да я видите как кара колело.

И СНИМКИТЕ!

Последна редакция: пн, 22 юни 2009, 14:22 от Пиги®

# 237
  • Мнения: 1 341
Деси, аз те оперирах, оправих...изписах... ooooh!

Надявам се, че всичко ще приключи до сгъването под упойка! Praynig

Цветето е голям сладкиш! Много да я нацелуваш от нас с Емата! Heart Eyes

Ние се разходихме по задачки, закачки. Ема вече спинка, след малко и аз отивам в леглото.... Tired

# 238
  • Мнения: 1 298
Ние се завърнахме ,ето снимки от кръщенето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=380626

Снимки и от Св.Влас http://www.snimka.bg/album.php?album_id=234607&pid=13075224
Забравихме си фотото,та снимахме с телефоните  ooooh!

Ронка аз написах че в петък,ама толкова съм разбрала  ooooh!

# 239
  • Мнения: 314
Ние още се борим със сополите и кашлицата ConfusedНе спират тези сополи и са едни гъсти и жълти ooooh!Какво е това чудоооо.Водих я днес при педи и изписа Оспамокс,та сега сме на антибиотик.Дано ги умори,че иначе ще минаваме на друг.Това и е втория антибиотик,който ще пие откакто се е родила.Ама то бива вируси в тези градини,ама чак толкова по това време на годината не очаквах де.А мен така ме е треснал пак хормона,всичко ме дразни,а Зоя вече едвам я издържам,как ще се гледаме още няколко днииии ooooh!Ама и тя сега една крива,днес щях да я набия на улицата,мънка,не иска да върви за ръка,а идват коли.Не ще да се качва на тротоара,направо е ужасна.Нали уж 3-те години били хубав период,Пиги пък обратното казва newsm78Поне така пише по книгите де.
Рени,Пиги:много хубави снимки,децата са много сладки Heart Eyes

За РД то нищо не съм мислила,ама хич и не ми се празнува де.Най-много да събера няколко хлапета и да се почерпим с една торта.Рода не искам,две години с роднини празнуване ми стигат. Crossing ArmsМисля да и купим колело,като бабите дадат парички.Пък когато се научи да го кара,тогава.Тротнетката така си и стои в антрето,няма особен интерес към нея.От други играчки не виждам смисъл и без това не си играе с играчки,а с какви ли не други предмети,акто бъркалки за коктейли/голяма ценност/,карти за игра,стотинки....и най-вече гледаме фимчета.На нови дискове най-много ще се зарадва,особенно на Ягодов сладкиш,сега и при нас е хит от известно време ,като при Ронка.
Никой не пише тези дни в темата...къде зачезнахте всички newsm78

Общи условия

Активация на акаунт