Не знам какво да мисля!

  • 1 945
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 568
Късмет! Дано я изловите овулацията още този месец!  Peace

# 16
  • Мнения: 1 740
hiki_miki   Успех и дано скоро се похвалиш с EFP

# 17
  • Мнения: 41
Здравейте момичете,
толкова съм щастлива, днес за първи път видях двете чертички и то на два теста Simple Smile бях сигурна че ще ги видя, знам ли защо..... мисля днес да направя и един кръвен тест за всеки случай, въпреки че утре чакам лелката... не е рано нали?

Желая успех на всички бебправещи Simple Smile

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
hiki_miki за кръвен не е рано,тихичко честито.

# 19
  • Мнения: 568
hiki_miki, честито!   bouquet Не е рано за кръвен тест, но не виждам смисъл да го правиш, при условие, че два уринарни вече са ти дали положителен резултат... Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!  Flutter

# 20
  • София
  • Мнения: 5 255


hiki_miki : Много хубаво. Тихичко честито и безпроблемни 9 месеца  Hug   bouquet
От кръвния ще си 100% сигурна какво става!

# 21
  • Мнения: 41
Мисля за кръвен, защото бяха малко по - бледи чертичките от контролната и за да съм 100% сигурна. Просто днес на знам къде съм и какво да правя от радост, чудя се как да съобщя новината на бъдещия татко Simple Smile
А и да ви питам момичета, може би е обсъждано 100 пъти, но една две седмици след теста се ходи на лекар, нали?

# 22
  • Мнения: 568
А и да ви питам момичета, може би е обсъждано 100 пъти, но една две седмици след теста се ходи на лекар, нали?

Мда! Изчакай около седмица да стане закъснението и тогава отиди, много е вероятно да видиш плодното сакче и точката в него. След 15-20 дневно закъснение вече ще се види ембриончето и тупкащото в него сърчице  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 740
hiki_miki каква хубава новина.
Тихичко честити и от мен.
За теста вече са ти казали.

# 24
  • Мнения: 9 439
hiki_miki честито мила! Hug

# 25
  • Мнения: 41
Благодаря Ви на всички, толкова е хубаво да има с кога да споделиш...
А нали заради суеверия новината не трябва да се съобщава на близки и познати.... добре че сте вие!

Успех желая на всички момичета!

# 26
  • Мнения: 3 695
hiki_miki честито и от мен, лека бременност  Hug

Общи условия

Активация на акаунт