Черен молив

  • 3 407
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 809
И на мен ми се иска някои ако може и клипче да покаже как се слага молива, и аз нещо не успявам.
Аааа има моливи с гумичка точно - аз имах един Шанел, беше точно с гумичка накрая, не с апликатор  Peace

# 16
  • Мнения: 90
И на мен ми се иска някои ако може и клипче да покаже как се слага молива, и аз нещо не успявам.
Аааа има моливи с гумичка точно - аз имах един Шанел, беше точно с гумичка накрая, не с апликатор  Peace
възможно е, но ми се струва, че и те са със същото предназначение.
http://www.chanel.com/fb/um.php?la=en-gb&lo=gb&re=chanel … /chanel/chanel-um
ето тук има филмче на Chanel където може да се види ефекта на въпросната гума/апликатор.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 809
Точно това е молива  Peace Тази гумичка изтрива обаче част от цвета, а с апликаторите незнам дали става по-блед  Embarassed

# 18
  • Мнения: 3 641
Мисля,че гумичката се ползва за "опушен грим"

# 19
  • Мнения: 2 414
Аз имам молив с гумичка на Диор,но не става за нищо. Sick

# 20
  • Мнения: 428
meggle, с апликатор също може да се коригира колко тъмен и наситен да бъде черния цвят.
violet@, наистина моливът на IMPALA е доста сполучлив. Някак по-мазен е и се нанася изключително леко. Прави хубава, тъмна линия от раз. Разбира се, марките, които са посочили момичетата са много добри, все известни имена, но пък не всеки може да си ги позволи. Затова предложих този молив, като едно добро съотношение между качество и цена.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 809
С удоволствие ще пробвам този на Impala - на мен Шанел не ми допадна, по-твърд е молива, а ми се искаше да пробвам нещо по-мазно. По принцип по-мек ли трябва да е молива, за да се нанася по-лесно? На мен не ми се иска да става тъмна и дебела линия, но това предполагам зависи от начина на слагане  newsm78
Calathea на Буржоа или на Impala и каква е цената на 2-я? И откъде мога да го намеря

# 22
  • Мнения: 141
L'oreal infallible- супер е, стои, докато не го махнеш специално, нанася се много лесно, има такова като гумичка, която изтрива където си сгрешил и си има и вградена остилка  Wink

не знам тук обаче дали го има, защото си го взех от ибей  Rolling Eyes
това, което казваш че е като гумичка не е ли апликатор, с който да се разнася молива, а не гума. защото аз поне за вариант с гума не съм чувала. виж с такъв апликатор накрая имат вече много марки.  Thinking

на мен ми върши идеално работа като гумичка... и реших, че е гумичка  Rolling Eyes  на английски е smudger, не знам как се превежда буквално, защото smudge е петно, мърсотия, зацапано... нещо от сорта, може би зацапвател  Laughing а тая работа, която се прави с апликатор, си я правя със сенки

# 23
  • Мнения: 428
meggle, моливът на Impala се намира много лесно. Има го във всяка парфюмерия, разбира се няма да го откриеш в тези, в които се продава само висок клас козметика. Цената му е около 2-3 лв. Моливът е мек и мазен и това прави нанасянето му изключително лесно. Дебелината на линията зависи изцяло от теб, лесно се контролира. Обаче прави тъмна линия, ако не искаш да е така, тогава май трябва да избереш по-сух молив.
Веднага си признавам, че не съм ползвала моливите на Буржоа и не мога да те посъветвам кой от двата да предпочетеш. Но предвид цената на Impala, мисля, че няма да сбъркаш, ако си вземеш и двата.  Simple Smile
missminimess, ти си голяма сладурана!  Hug Да, наистина, гумичката се ползва за 'опушен' грим. Със сиво-черни сенки също става сполучливо, съгласна съм.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 809
Calathea благодаря   bouquet Веднага щом пробвам ще пиша отзиви или ще задавам въпроси. Сетих се и още нещо да те питам -има ли значение това, че имам много големи очи, а цвета им е много тъмно кафяв, почти черни, това има ли значение колко и как да поставя молива?

# 25
  • Мнения: 428
Не, сладурка, цветът на очите няма значение. Щом имаш големи очи, действай смело. Проблем са малките очи, защото тогава има вероятност оптически окото да изглежда още по-малко.
Добре е да се съобразяваме с формата на окото обаче и ефекта, който искаме да постигнем.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 809
Там е работата - моето око е толкова голямо, че почти не ми се вижда нищо от клепача, трябва да ходя със затворени очи, за да се вижда какви сенки съм сложила  Joy

# 27
  • Мнения: 127
И аз съм доволна от Impala,ползвам го от години,но не черния,а има един тъмно сив.Аз също съм с черни очи,и имам чувството,че черния молив ме състарява малко Simple Smile Един малък трик от мен:винаги си слагам на горния клепач малко пудра,преди да нанеса молива,защото особено лятото,като се изпоти лицето,молива ми се размазва.И също както са споделили момичетата по-горе,го разнасям леко с апликатор за сенки Peace

# 28
  • Мнения: 177
Използвам черен молив ежедневно,дори без спирала за очи.Слагам задължително и на двата клепача,но не от вътрешната страна,защото ми дразни очите.Понякога слагам цяла непрекъсната линия,понякога от външния ъгъл до средата на клепачите,а може и от външната страна черен молив,а от вътрешната-бял.Разнесено с апликатор за да няма рязка граница,става много интересно.

# 29
  • Мнения: 2 897
Използвам черен молив ежедневно,дори без спирала за очи.Слагам задължително и на двата клепача,но не от вътрешната страна,защото ми дразни очите.Понякога слагам цяла непрекъсната линия,понякога от външния ъгъл до средата на клепачите,а може и от външната страна черен молив,а от вътрешната-бял.Разнесено с апликатор за да няма рязка граница,става много интересно.

И аз по същия начин. Изключение прави лятото, когато предпочитам очната линия и я нанасям от външния ъгъл до средата на клепача.
Ползвам моливите на Буржоа, от тях съм най-доволна.

Общи условия

Активация на акаунт