Профи Ди ?

  • 1 075
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 485
течението по принцип ми е от доооооста време ....
в габрово когато бях си ходила там гинеколоха ми каза че ми било .... оф как ми каза че забравих ... думата ми е на устата ама немога да се сетя .... демек че нема да се оправи ... това било от истинки гол кръст и т.н
сега първата  АГ в бургас където се бях записала при нея на консултации ми направи иследваме и ми предписа гиназол ... ако неса лъжа и в крайна сметка не ми каза какво ми е ... от упътването установих че са гъбички.и се беше оправило за около седмица ... но ето че пак тече.а тази АГ сега при която съм каза че нетрябва да с епритеснявам (въпреки че неми е правила изследвания)
сега се махам от нея (и по куп други причини) и като ида във варна при д-рГеоргиев ще искам незабавно да ми се направи изследване.

а между другото го попитах това за смрадликата  ,знам ли може да помага но все пак благодаря за инфото!

# 16
  • София
  • Мнения: 39 766
За течението - изследване.
Смрадликата основно се употребява за външни промивки. Това няма да излекува течението.
Както е написала Катя, билката е отровна. Не зная как би се отразила една вътрешна промивка със смрадлика. По нет-а пише, строго под лекарски контрол. Аз не бих рискувала.

# 17
  • Мнения: 485
определено и аз няма да рискувам преди да ме погледне док.  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт