Аеро концепт инженеринг

  • 4 891
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Дано не се стреснат като им звънна Praynig
Хихи, дано.
А какъв е климатикът, само информативно питам?

BEKO.

Но много климатици, които претендират да са скъпи, са си чисти боклуци в лъскави опаковки.

All is made in China, bro....  Sunglasses

# 16
  • Мнения: 863
Вероятно нещо  евтинко Laughing Twisted Evil Simple Smile  bouquet
В случая не виждам каква е връзката с това дали е евтин климатика или не е newsm78...

# 17
  • Мнения: 1 919
rompecabezas  връзката е, че въпросната дама "глезлата" се яви частен защитник на фирмата...и искаше да обиди потребителката Кафе, че си е купила евтин климатик затова от фирмата не си давали зор.... Sick евтин, скъп за какъвто имаме възможност това купуване, важното е че всички ние сме клиенти и всяка фирма трябва да се отнася коректно независимо каква е стойността на покупката.
 

# 18
  • Мнения: 2 631
rompecabezas  връзката е, че въпросната дама "глезлата" се яви частен защитник на фирмата...и искаше да обиди потребителката Кафе, че си е купила евтин климатик затова от фирмата не си давали зор.... Sick евтин, скъп за какъвто имаме възможност това купуване, важното е че всички ние сме клиенти и всяка фирма трябва да се отнася коректно независимо каква е стойността на покупката.
 


  bouquet Hug

# 19
  • Мнения: 146
Хубаво щеше да е да има отговор от самата фирма защото така едностранно нищо не се разбира. Не че можем да бъдем богове за да съдим хората за техните постъпки, ама тук са спестени много неща около самият монтаж. Какви са били претенциите и изскванията от страна на kafe преди да започнат монтажа техниците за климатици.

# 20
  • Мнения: 2 631
Хубаво щеше да е да има отговор от самата фирма защото така едностранно нищо не се разбира. Не че можем да бъдем богове за да съдим хората за техните постъпки, ама тук са спестени много неща около самият монтаж. Какви са били претенциите и изскванията от страна на kafe преди да започнат монтажа техниците за климатици.



Какви претенции мога да имам? Да го поставят и той да работи...  Laughing
Но покрай монтажа се сдобих с няколко дупки в стените и с капещ климатик Simple Smile който се оказа с дефектна оригинална част... която накрая ми подмениха и да чукам на дърво, сега не капе  Praynig

# 21
  • Мнения: 863
rompecabezas  връзката е, че въпросната дама "глезлата" се яви частен защитник на фирмата...и искаше да обиди потребителката Кафе, че си е купила евтин климатик затова от фирмата не си давали зор.... Sick евтин, скъп за какъвто имаме възможност това купуване, важното е че всички ние сме клиенти и всяка фирма трябва да се отнася коректно независимо каква е стойността на покупката.
 

Именно това исках да кажа и аз с  мнението си Peace

# 22
  • Мнения: 868
А после друга потребителка пуснала тема колко е доволна от Аеро концепт инженеринг.Като гледам само тя си остава доволна от тази фирма. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 173
Днес са слагали климатик в работата на баща ми. Било само 1 момче, като му помагали татко и колегата му. Малко след като си тръгнал, климатикът прокапал Mr. Green. Та, се сетих за кафе. Фирмата не е същата, но май така се получава, к не е изчислен правилно ъгълът на вътрешното тяло, спрямо външното Thinking.

# 24
  • Мнения: 2 631
Днес са слагали климатик в работата на баща ми. Било само 1 момче, като му помагали татко и колегата му. Малко след като си тръгнал, климатикът прокапал Mr. Green. Та, се сетих за кафе. Фирмата не е същата, но май така се получава, к не е изчислен правилно ъгълът на вътрешното тяло, спрямо външното Thinking.

И на мен ми казаха така в началото...  Mr. Green
Но после се оказа спукано гофре.  Peace
Но това да изпратят само един човек си е чиста проба глупост!!!

# 25
  • Мнения: 5 173
Ама момчето работило само, май Thinking. Всъщност, не съм сигурна, понеже не съм говорила подробно с баща ми.

# 26
  • Мнения: 146
Тая тема май направо си плаче за модератор.

Яко оплюване нито дума за "Утре ще се обадя на фирмата и да им акажа какво съм написала за да може думите ми да вземат декиш"

Човек когато иска коректност от другите хора е хубаво да се замисли дали той самият е коректен.

На мен ми мирише че тия постинги са глупости и такъв монтаж няма и не само че няма такъв монтаж ами нищо чудно и такава фирма за климатици да няма.

# 27
  • Мнения: 146
Какви претенции мога да имам? Да го поставят и той да работи...  Laughing
Но покрай монтажа се сдобих с няколко дупки в стените и с капещ климатик Simple Smile който се оказа с дефектна оригинална част... която накрая ми подмениха и да чукам на дърво, сега не капе  Praynig

А този постинг не го видях- ама това също е голяма грешка в покупката на какво и да не само на климатици.

Като има дефектна оригинална част, защо не наплю този който ти продаде дефектен климатик. Или тази дефектна оригинална част са я произвели фирмата за монтаж.

Всеки човек който познава правата си знае че като му продадат нещо дефектно може да предяви правата си първо при търговеца и после в комисията за защита на потребителите. Това е нормална практика в България и всики я правят и е още един факт който ме кара че да мисля че май такъв монтаж няма!

Може и да бъркам в това което мисля в момента, но ако това е вярно проблема е изцяло в мацката дето си е купила климатик- най-лесно е да обвиниш най-близкия ако не знаеш какво да правиш.

Между другото това е казармен номер от времето на комунизма- като нещо се обърка намери някой да обвиниш за това и гледай другите да не разберат твоето невежество. По един или друг начин това мислене все още същестува и  днес като наследство.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 22:09 от dkolov

# 28
  • Мнения: 2 631
Тая тема май направо си плаче за модератор.

Яко оплюване нито дума за "Утре ще се обадя на фирмата и да им акажа какво съм написала за да може думите ми да вземат декиш"

Човек когато иска коректност от другите хора е хубаво да се замисли дали той самият е коректен.

На мен ми мирише че тия постинги са глупости и такъв монтаж няма и не само че няма такъв монтаж ами нищо чудно и такава фирма за климатици да няма.



 hahaha hahaha hahaha
Аз все едно не мога да си пия бирата като бял човек, ами ще се занимавам да пиша измислици - премислиците на Влади Въргала...
Явно обаче ти си някой от многото точкотрупковци в този форум, щом се хабиш да пишеш такива недомислици!  bowuu

А сега като чета последния ти пост, искам да те питам ти в сферата на търговията ли работиш, че вземаш такова отношение??

# 29
  • Мнения: 146
Не работя в сферата на търговията но ми се случва да посещавам търговията от време на време, т.е и аз съм човек и си купувам разни неща.

Та в тази джунгла се понаучих как да се оправям с търговци дето ми пробутват нещо от което не разбирам и накрая то се окаже с проблеми.

Общи условия

Активация на акаунт