Отговори
# 285
  • Мнения: 3 718
Благодаря за слънчевите поздрави, прекрасна ви е девойката  Grinning
Целувки на Аля от Алю  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 498
Дженд, прекранса ви е принцесата! Страхотна красавица и каква коса!!! Благородно завидях!

Изабелка, Габи е тоооооооолкова пораснала! Нашата презокеанска принцеса Simple Smile Вчера отново се сетихме за вас - устроихме си варнЯнаска среща и Даро и Марти седнаха заедно в количката, като близнета....Сетих се как ги помислиха за 4 знаци, когато бяхме в МОЛА заедно с вас!

Добре дошли на новите мами  Hug

# 287
  • у дома...
  • Мнения: 3 099
Добро утро, момичета!

Бързам да почерпя виртуално за 3-тия рожден ден на Ангелина!

 newsm59





Обещавам тия дни да ви пусна и снимки от празника на малката фурия!  Grinning

# 288
# 289
  • Мнения: 2 274
   bouquet Надееееееее, да ти е жива и здрава Ангелинка, все такава забавна хитрушанка и скоро да я направите кака  Wink   bouquet!

# 290
  • Мнения: 3 718
Здрава, силна и красива да ви е Ангелинката, много весели игри и подаръци и пожелаваме  Hug

# 291
  • Мнения: 2 249
моми4ета-коки4ета,нещо влизането в скаип не ми се отдава- Crazy-много ми забва компа като го пусна-има нужда от преинсталация,но не можем цяло лято да се псрем в къщи та да го занеса....та аз да си попитам-кога ще е срещата? и има ли ве4е оферти за място?нещо ми се върти от последния път в 4ата,4е мина щеше да организира,но ако не й се занимава втора година подред-мога да се заема Peace
мога също да пусна и 2-3 оферти,щото покрай една друга среща,която организирам преслушах доста хотели,но да не се меся след като не съм в 4ас до къде е стигнала подготовката..
последно семейно бяхме на едно 4удно място,но за съжелени е до Варна и ням да е удобно за пове4ето-прекрасно е оба4е за пролетна среща   Peace
http://www.bulgaria-ecotour.com/_bg/legend.htm
ина4е ние вси4ки сме добре-растем и малки и големи Wink(вземете ми пуснете на ли4ни как сте във фейсбук да ви намеря-имам само ивето и мариянка и вени- та да се "виждаме" по снимки поне Hug)
целувки и прегръдки от нас за вас Hug

опс за малко да пропусна-4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЛАДКАТА АНГЕЛИНКА!!!ДА Е ЗДРАВА,МНОГО ПОСЛУШНА И ДА РАЗДВА МАМА И ТАТИ!!!А ТЕ ДА НЕ ЗАБРАВЯТ ДА Й КУПЯТ ВСИ4КИ ПОДАРЪЦИ,КОИТО СИ Е ПОРЪ4АЛА Mr. Green

 в този ред на мисли-вие как смятате да празнувате рожденните дни на децата тази година?Ния т сега всеки ден си сменя желанията за подаръци( то не 4е остана нещо некупено Crazy)

# 292
  • Мнения: 881

ЧЕСТИТ 3-ТИ РОЖДЕН ДЕН НА АНГЕЛИНКА!ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО И ЖЕЛАЕМ ОТ СЪРЦЕ!
НАДЕ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,МИЛА!МНОГО ДА Е ЗДРАВА И ВСЕ ТАКА ПОСЛУШНА МАЛКАТА КРАСАВИЦА!

# 293
  • Мнения: 3 034
 newsm59ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НАЙ-БЪРЗАЩОТО НОЕМВРИЙЧЕ !!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА АНГЕЛИНА, ДА РАСТЕ ВСЕ ТАКА УСМИХНАТА БЪРБОРИНА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ !!! newsm51

# 294
  • до морето
  • Мнения: 2 332
  cook честита рожденичка и от нас, да ви е жива и здрава и много послушна !!!

# 295
  • Мнения: 679
Почна сееее!
Честит трети рожден ден на Ангелинка! Пожелавам щастливо детство! Нека расте здрава и много усмихната!
Наде, и на теб честит празник!

Аз отдавна не съм писала тук, но долу-горе следя темата. Сашко е първа група в ОДЗ-то където беше и на ясла. Определено в градината повече му харесва, сутрин не плаче изобщо, няма никакъв проблем, само да е здрав  Praynig
Иначе тази есен трябваше да сме новодомци, но се позакучиха нещата с апартамента и засега оставаме в Студентски град, поне за зимата. А на пролет с нови трепети ... дано се похваля.
Ами май е това от нас.
Здраве на вас и дечицата  Hug

# 296
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Наде, честит празник да ти е жива и здрава порастналата мома, да слушка много и да расте радостна и засмяна!!! happy bd

# 297
  • Мнения: 758
 newsm51Честит рожден ден на порасналото момиче Ангелина! newsm59

Да е жива и здрава и много безгрижно детство! Да са живи и здрави всички покрай нея, за да й се радват!

# 298
  • Мнения: 198
bdbaloni
baloni Да е жива и здрава малката сладка Ани !!! baloni
Много усмивки, щастие и радост   !!!

# 299
  • Мнения: 3 216
Честит трети рожден на Ангелинка! Да расте здрава, умна и послушна!

newsm59

Общи условия

Активация на акаунт