Отговори
# 30
  • Мнения: 553
Добро утро!  Hug
Да ви разкажа аз какъв ми е търговец малкия. Вики и баща му са в детската стая, Андрей легнал на лежанката от дивана, на която придремвам през нощите /аз ги слушам на вратата/:

Вики: Тати стани. Това е леглото на мама. Тук спиме аз и мама.
Андрей: А аз къде да спя?   
В: Отатък.
А: Но аз искам при вас. 
В: Добре, ще ти купя едно легло и на теб и ще го сложим тук при нас.
А: Ама ти имаш ли пари?   
В: Миии, не.
А: А как ще ми го купиш?   
В: Емиии... ще ти пЛодам нещо!
А: Какво?       
В: Един Дракон! /и подава на баща си плюшен дракон/
А: Колко искаш за него?     
В: Сес /6/ 
А: Еее, ще ти дам две. Две не е ли повече от шест? 
В: МИ, не е. Искам сес, и ще ти дам пЛомоция един малък дракон!

# 31
  • София
  • Мнения: 2 437
Леле Мария направо място не мога да си намеря от яд като ти прочетох поста #Cussing out. Не оставяй нещата така - спукай ги от жалби и проверки. Как не ги е срам тези жени.
Много съм бясна после пак ще пиша. Hug

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Мони и нашите реакции бяха такива.Няма да описвам как се почувствах - едновременно объркана, ядосана, притеснена..
Вчера Николай говори с директорката.За късмет жената е невероятна и държи персонала си изкъсо.Останала е много учудена.Велизар е излязъл отново плачещ от групата и директорката го е разпитала пред баща му и пред една от лелите.Детето й е казало същото каквото и на нас.Сега до няколко дни ще имаме резултат, но ако всичко се потвърди госпожата изхвърча.И аз няма да се спра.Детето ми е станало неузнаваемо.Вечер сънува кошмари, плаче от най-малкото нещо и не може дълго да се успокои.Дано по-бързо всичко свърши, че ще лудна.

# 33
  • Мнения: 553
Мария, много съжалявам, че се налага да търпите всичко това!
Пожелавам ви от сърце скоро малчо да се успокои  Heart Eyes
Дано да успеете да махнете въпросното ''същество'' от градината!

# 34
Здравейте всички,
много, ама наистина много време не съм писала, хич не ми оставаше време. Сега съм доволна че мога да ви поздравя и да пожелая на всички хубаво,щастливо лято и прием в градините на всички кандидатстващи, на нас това ни е болна тема. Надявам се да мога да влизам по-често вече.Поздрави и хубав ден.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 067
Привет...

Ние сме добре. Сравнително.

Бяхме на зъболекар заради една точка на зъбчето, оказа се, че за сега не е кариес. Малката се държа геройски, ама и леля зъболекарак (тя направо кака си беше) беше много готина.

Имаме час за очен в Токуда. Криви и се едното оченце навън в  определени моменти, май ще слагаме очила. Дано е поправимо, ако някой има опит да сподели. Просто не мога да си представя как ще търпи очила, и дали няма да ги чупи често...

Записах и час за алерголог. При Мустаков -син. Все още сме с АД и искам да съм на 100 пцт сигурна, че не е от алергия, защото може и да си внушавам... продължавам у нас да избягвам кравешки чудесии, но на градината и дават айрян, мляко... др...  

Иначе толкова се радвах, че детенцето ми е здраво...а то какви други чудесии ни спохождат... Thinking

Мария...дано се справите с ясленския проблем.  Peace

Тали, много ми стана смешно... и Йоанка води такива интересни разговори понякога... същински бисери.  Hug

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 18:39 от Фъстъчка

# 36
  • София
  • Мнения: 2 437
Мария само така. Дано бързичко му преминат лошите изживявания на Велизар. Hug
Меги аз съм с прекрасни впечатления от очната на Митко - д-р Облашка във Вита. Опит с кривене на оченцето нямам, но с очилца мисля, че ще се коригира Hug
И да се похваля махнахме най-накрая памперса - свекърва ми беше една седмица в нас и го махна от раз. Резултат само един чифт напишкани гащи за това време, но е малко по-трудно с акането. Определено там се дебнем сериозно и даже веднъж се изака в гащите. Не иска да си го дава това ако и това е. Надявам се в яслата да не му сложат памперс, но аз няма  и да нося де.

# 37
  • Мнения: 881
Мария Hugдано в най скоро време нещата се нормализират при вас и Велизар се успокои напълно Hug
Фъстъч ,аз също мисля че с очилца нещата ще се коригират,но дано не се и налага де.Целувки на Йоанка HugЩе чакам да пишеш и впечатления от Мустаков,че и ние сме май за него newsm78Но ми казаха че преди да навърши три години,няма да ни тества.
Ние също сме добре,малката беше пак болничка,стигнахме и до спешното,бяхме на урбазон и инхалации,но вече нещата се нормализираха,пу-пу.
Аз имам много работа в офиса,тече ни пълна ревизия на един безалкох.склад и ужаса е пълен.
Това е от нас за сега
Наде,где се губиш бе душицо newsm78

# 38
  • Мнения: 881
КЯЗИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ И МНОГО КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ!ВЕСЕЛ ПРАЗНИК!
И ТУК ДА ЧЕСТИТЯ РД НА СЛАДКИЯ БОБО НА СБЪДНАТИ МЕЧТИ!ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И МНОГО ПОСЛУШЕН!ЧЕСТИТО И НА МАМА!
МОНИ,БРАВО НА МИТАКА Peace

# 39
  • Мнения: 679
Кязи, честит рожден ден! Дълго младей, век поживей, много се смей и във всичко успей!
Честит Празник  bouquet

# 40
  • Мнения: 667
Привет и от мен!
 
Дени, страхотно заглавие, както винаги!

Кязи, честит рожден ден! Много да си щастлива, обичана, здрава и късметлия!

Мария, дано се оправи Зари бързо. Как е възможно така да го тормози тази жена, тя непрекъснато е сред  деца.
Вая никак не е нехална, направо е смешно да се каже подобно нещо за малко дете, нямам думи, както и за Ангелинка, и проблемите там.  Дано имаме късмет есента,  защото и Ради е приет на градина - точно пред нас.

Фъстъчка, нямаме опит с кривене на оченце, но съм чувала, че при закриване на едното око, се очаква да се оправи кривенето, свикват с очилца - не се притеснявай. Но дано не е такъв вашият случай и се окаже Йоанка без  проблеми - както при зъболекаря.

Рени, стискам палци!

# 41
  • Мнения: 289
Кязи, Честит Рожден ден! Щастие, обич и успехи ти желая!  bouquet
Дени, идейна както винаги! Hug
Фъстъчка, Ники е с предписани очила от година, но рядко ги носи /обикновено му е нужен пример - да речем, баща му/. Кривенето обаче значително намаля. В началото слагах на едното око лепенка, за да натоварва другото.
Рени,успех на изпитите! Peace
Все още нямаме успех с кандидатстванията в ДГ...но не съм изгубила надежда.  PraynigА на печелившите - честито! Grinning Но пък вече сме без памперс! Mr. Green Доживях! Crazy
Целувки!

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 10:50 от Весето s

# 42
  • до морето
  • Мнения: 2 277
 мисля си защо не пишат тези хора  Thinking, но след 10 дена проумявам, че имало нова тема  Crazy
 поздрави  Hug

# 43
  • Мнения: 3 034
мисля си защо не пишат тези хора  Thinking, но след 10 дена проумявам, че имало нова тема  Crazy
 поздрави  Hug

 Joy голяма си скица.
то в интерес на истината и в новата не се скъсват да пишат тези хора..... Sunglasses

# 44
  • Мнения: 1 328
Здравейте,

Ние пък сменяме педката. Цяла седмица се влача по разни лекари, доста ми писна. Новата ми поиска картона на Саши, който вече е в детската. С триста зора успях да измоля директорката да го взема, подписвах декларации и т.н.. Оказа се обаче, че в имунизационния календар, който ми даде старата педка и самия картон няма нито една дата на ваксини, които да съвпадат. Та от градината ме направиха на 2 стотинки, все едно аз съм виновна за нещо..  Старата педка няма да оплювам.. но пълна небрежност най-малкото за това.
Новата е много готина, млада, чете.. дори представете си - препоръча ми две ваксини и дори се обоснова защо точно те. Старата я питах преди 3 дни за някоя от тези - коя да сложим (говоря за преванар и пневмо 23 примерно) и тя вика - ами те са еднакви, само едната е по-евтина. Аз я питам ама как, Преванара е срещу 7 неща, а Пневмото срещу 23.. и тя - ами добре, провери си от коя искаш и ела да сложим.. Ноу комент дет' се вика..

Без памп сме от около 20 дена, от няколко поредни дни вече нямаме нито една нощна грешка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт