Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 439
ЧЕСТИТА РАДОСТ ОЛЯ!!! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ МАЛКИЯТ ТОМА!!!  bouquet  bouquet  bouquet

Рени нищо не се знае докато не излезнат резултатите. Ако не догодина пак Peace
Бела чудесна новина честита нова работа на мъжа ти Hug

А тази морска снимка е сууууупер.

П.С. Ети как е положението при вас? Много се радвам за теб Hug

# 61
  • Мнения: 1 064
Оля, да ви е жив и здрав малкия Тома!
Да бъде спящо и много усмихнато бебе, а кака Кати да е мамина отмяна!
Целувки!


# 62
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Оля да е жив и здрав малкия Тома, да те радва и слушка мама и кака .....понякога и тати! Бъдете много щастливи с новият член на семейството!

# 63
  • Мнения: 3 034
 stork-boyОЛЯ, ДА ВИ Е ЖИВ И ЗДРАВ ТОМА ! ДА РАСТЕ ЩАСТЛИВ И УСМИХНАТ КАТО КАКА ! newsm04
А НА ТЕБ ПОЖЕЛАВАМ БЪРЗО И ЛЕКО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СИЛИ ЗА МНОГО ИГРИ !
smile3525

# 64
  • Мнения: 301
Оля, да е здрав и да расте щастлив бебока . .това е прекрасна новина  Hug   bouquet

# 65
  • Мнения: 3 718
Честито бебче на Оля, пожелавам ти здраво и щасливо бебе и безметежно майчинство  Hug

# 66
  • Мнения: 679
Честит син на Оля! Да расте здрав и силен Тома! Да са живи и здрави цялото семейство!    bouquet

# 67
  • Мнения: 210
Честит син на Оля  bouquet!С пожелания Тома да е здрав,щастлив и с голям късмет в живота!
Аз не съм писала отдавна,ама ви чета.Поли е записана на ясла,но не ходи редовно,защото след като ходи 3 дни и е болна.Просто  в нашата ясла пускат и болни дечица,остави това,но и не извеждат дечицата навън в това хубаво време е направо ужас да държиш децата вътре.Памперса го махнахме отдавна.Поли много говори,пее песнички и прави безброй белички.Иначе в яслата и е много интересно,има си приятелчета и гадже даже Simple Smile.От септември сме приети на детска градина,дано там не боледуваме толкова често.
hrrisss,чудесна морска снимка Hug.
Бела,честита нова работа на половинката ти Peace.

# 68
  • Мнения: 1 328
ОЛЯ, честита ти рожбичка Simple Smile
Много здраве и да те слушкат и двамата ти пожелавам Simple Smile  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 198
Оля, честит ти син !!! Да е жив и здрав, да расте умен и красив  !!! Hug  bouquet Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 1 067
Охо, ново бебе!!!

Честито Оля, да ти е жив и здрав малкия момък!!!

Момичета, аз да се оплача... ходихме в Токуда на очен, но са казали за очето на Йоанка че и трябва операция и има страбизъм... Малка била още, като направи 3 пак да ходим. Сега ще търся второ мнение, за да съм наясно. Струва ми се твърде крайно това с операцията...

Веси, вие при кой сте ходили на преглед за очето?
 

# 71
  • София
  • Мнения: 2 439
Меги как така операция? Каква е тази диагноза? Дано не се стига до там Praynig
Аз мога да ти препоръчам д-р Облашка във Вита. Много мил и най-вече чудесен лекар. Ако искаш отиди и при нея за консултация. Стискам палци да се оправи очето и без интервенции.

# 72
  • Мнения: 2 673
мила Оля, честита втора рожба! да е жив и здрав Тома! поздрав за цялото ви семейство!

ФЪСТИЧ, горещо ти препоръчвам офталмолозите на Медицинска академия, приятелка има проблем с очите на едногодишния си  син и е доволна от тамошните докита! за Токуда не съм чела добри неща..рових в нета заради нея..

Ние се върнахме от море. Изкарахме чудесно, връщам се на работа. Дани е голям палавник за нищо не ме слуша и е страшно разглезен. Половината доходи ни отиват за играчки, които троши на секундата, вниманието не му се задържа ни минута върху тях. Не знам и при вас ли е така ама съм се видяла в чудо Thinking

ега имам време да се върна назад и да ви почета
ЦУн!

сетих се да добавя, че преди морето ..нали бях на един остров в Гърция..Аууууууууу, ау ау! Острова чудесен  - Закинтос..Хотела и той - петзвезден мамата си трака..и ..дотам.ХОтела ни беше в една пустош, та се налагаше да взимаме кола под наем, за да идем до морето. Да,  курортите и столицата - Закинтос са добри, но от хотелското обслужване съм меко казана отвратена. В последния ден ми дойде сметка от мини бар БЕЗ ДА СЪМ ГО ДОКОСВАла, само бях разместила вътре нещата за да сложа моя БЪЛГАРСКА вода..Крещейки излезе някакъв, може би управител и твърдеше че аз съм консумирала и ТРЯБВА да платя. МАЛЕ МИЛА като ми кипна лайното...\пък и от закуската ми прекъсна екскурзоводката, щото "имало проблем"\ върнах се в ресторанта, където не келнери, а пазачи ни обслужваха ..с един замах им "отсервирах" прилежно подредените прибори и те се разпиляха на пода, върнах се на рецепция отворих чантата също крещейки смачках една банкнота, хвърлих я в лицето на рецепционистката не забравих да "поздравя" с едно тлъсто "шибаняк" администратора и победоносно напуснах хотела..Приятелка ме догони с парите..били ми ги върнали. С ДВЕ ДУМИ ГОРЕЩО ВИ ПРЕПОРЪЧВАМ да не ПОСЕЩАВАТЕ ТАЗИ СТРАНА, защото нито е с по-красива природа то нашата, нито са по-добри хората еле па персонала.
Държаха се много нелюбезно с цялата ни група, макар че с нищо не сме нарушавали реда в хотела. 


Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 18:50 от Кari

# 73
  • София
  • Мнения: 1 067
Мерси ви...

за сега съм в изчаквателна позиция. Днес чух за клиника във Варна, където препоръчват упражнения за очите (при нас проблема е че единия мускул на дясното око е по-силен от другия), мисля, че искам там да се прегледаме първо и поне да пробваме.

Аз мисля че упражненията чудеса правят. Аз самата съм правила по Норбеков и определено свалих малко диоптър. Ама ще видим в нашия случай дали действат.



# 74
  • Мнения: 498
Добре дошъл на малкия Тома!

Нека животът му е изпълнен с щастие, здраве и успехи за радост на мама, татко и кака Кати!




Оля, бързо възстановяване миличка и много папкане и пампи от бебчо  Hug


Бела, много се радвам за вас и вашето прекрасно семейство! Прати снимки и дано се чуем скоро. Ние в хубавото време сме навън де...Лина сега е при баба си и се връщат с татко си чак в 19.30 и тепърва излизаме.

Фъстъч, клиниката във Варна е добра, да. Казва се Свети Никола и е в центъра на Варна. Наистина - консултирай се с доста хора преди да решиш за операция. Нямам опит и не мога да дам съвет...Дано намерите правилното решение!

Ние открихме сезона на морето, но после малко покашляхме и подсмърчахме, затова този уикенд пропуснахме.

Някой да знае Злати къде се изгуби?   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт