ОНЛАЙН ПАРФЮМЕРИЯ www.parfumi-shop.eu - ИЗМАМНИЦИ

  • 10 523
  • 34
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 6
Здравейте,

Искам само да ви предупредя да не купувате парфюми от този сайт.
Преди малко ми донесоха ето този "марков парфюм" : http://perfumery-bg.com/product_info.php?cPath=21_44&product … 647fc3236ea7308be

 #2gunfire #Cussing out #2gunfire
Нито е марков, нито е парфюм. Мирише на комарин, а капачката е залепена с нещо като секундно лепило. 
Но и аз имам грешка, че бях достатъчно наивна да си помисля, че за 35 лева ще ми доставят "марков парфюм".
Внимавайте и вие, за да не ви измямат!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 802
За тези цени при 90,100 мл какво очакваш?

# 2
  • Мнения: 2 196
Кофти случка, но предвид цените, лесно може да се предположи какви са парфюмите.

# 3
  • Мнения: 6
Даааа, знам че са евтини и съм била наивна  Blush
Но аз звъннах преди да поръчам по телефона. Попитах дали са тестери или имитации, за да знам. Вместо да ми кажат как стоят нещата, те просто ме увериха, че са истински парфюми и са маркови.
В крайна сметка 35 лв за наливен парфюм, нали не си мислите че бих дала?

# 4
  • Мнения: 6
За тези цени при 90,100 мл какво очакваш?
Очаквам като им се обадя и ги попитам какви са им парфюмите, да ми кажат истината.
35 лева не съм ги намерила на улицата и ако искам да мириша на комарин, ще отида просто до аптеката.

# 5
  • Мнения: 2 196
Можеш да подадеш жалба, ако ти се занимава:
http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=12&document_id=19

# 6
  • Мнения: 1 500
liana77 , благодаря , че каза за това , понеже аз бях "залитнала" да поръчвам от такъв сайт (не помня точно този ли беше) . Имам 1 марков парфюм , който е купен от приятелка , която се занимава с маркова козметика и цената му беше над 100лв , като в подобен на този сайт (а може и тоя да е бил) същия парфюм го видях за 50 лв някъде и естествено си казах , че следващия път ще го поръчам от сайта . Само да кажа , че парфюма , който имам си е доста траен , личи си , че няма общо с наливна парфюмерия . За пореден път се уверявам , че евтиното излиза скъпо .

# 7
  • Мнения: 6
Благодаря за сайта.
Ще подам жалба.

# 8
  • Мнения: 5 370
Парфюм и козметика по Интернет-абсолютно ТЦ.
С цялото ми уважение към правещите го.

# 9
  • Мнения: 4 586
Що не си споделиш болката в Красива мама?
Ние тук ползваме маркови парфюми, цената не гледаме.
И като подадеш жалба, как ще докажеш, че те са ти казали еди какво си?

# 10
  • Мнения: 2 196
По-скоро в ''На пазар'', Вълчо. Wink

# 11
  • Мнения: 4 965
Малко офф топик, но цените на парфюмите в България са много надути.
В други страни наистина оригинални парфюми струват около 25 до 50 евро - т.е. между 60 и 100 лв., във "free" зоните вървят средно по 35 евро, а за тази цена в БГ се намират само тестери (те пък трябва да са безплатни и да се ползват единствено като тестери в магазина или да се подаряват на клиенти).
От марков магазин в Белгия съм си тръгвала с 2 парфюма х 75 мл., 2 парфюма х 50 мл., 3 тестера х 30 мл. (подарък) и 10-тина тестерчета х 5 мл. (пак подарък) за 150-200 евро. Peace

# 12
  • Мнения: 6
Що не си споделиш болката в Красива мама?
Ние тук ползваме маркови парфюми, цената не гледаме.
И като подадеш жалба, как ще докажеш, че те са ти казали еди какво си?

Ква болка бе пич? Аз просто предупреждавам... ooooh!
Колкото до доказателство за жалбата, ти не ми бери кахъра, аз съм оправна  и магарето си в калта не оставям.

# 13
Ти какво очакваш за тази цена.И аз искам да карам мерцедес  последен модел за 5 000 лв ама няма .Дай 100-150лв и ще си маркова отвсякъде.Въпрос на личен избор Hug

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391643.0

От тук може да си вземеш марков
100% оригинал
Безплатната доставка.
За тези пари си взимаш тестер 100мл Peace

# 15
  • Мнения: 6
Ти какво очакваш за тази цена.И аз искам да карам мерцедес  последен модел за 5 000 лв ама няма .Дай 100-150лв и ще си маркова отвсякъде.Въпрос на личен избор Hug

За 100-150 лв ще съм маркова отникъде. Не си мисли, че трева паса и представя  си нямам кое къде е и колко струва. Въпросът тук е принципен - питаш, лъжат те и си плащаш като поп.
За какво съм купила този парфюм и за кого си е моя работа, целта на темата беше да предупредя повече хора просто да не се лъжат и ако решат да си купят нещо наливно, по-добре да дадат 15 лв на Рефан, отколкото 35 на горепосочената електронна парфюмерия.
Аз не мога едно нещо да разбера - защо когато се опитваш да предпазиш някого от измама, винаги се намират едни такива остроумни хора, целящи със съвета си да те иронизират? Какви ли са им комплексите, че не разбирам?

Колкото до Мерцедеса, само да ти кажа, че и без пари можеш да го караш - начини винаги има.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 15:18 от liana77

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 921
Не мисля, че трябва да се нахвърляме на момичето с обвинения. Аз лично благодаря за инфото. Интересно е, че този сайт на мен не ми се отваря  newsm78, дали е случайност?
Колкото до онлайн пазаруване на парфюми - правила съм го и пак ще го правя. Имам 3-4 парфюма от БГсайтове, а вече станах фен и на американския, който е посочен по-горе. Абсолютно съм сигурна, че досега получавам оригинали. Е, цената е по-висока от 35 лв., но пък е поне наполовина от магазините. От време на време ме прихващат и си купувам от нормален магазин, но после ме е яд, че ако имах търпение за тези пари щях да имам 2 бр.

# 17
  • Мнения: 113
Мерси за предупреждението   bouquet
Не е редно да нападате момичето  Confused 35лв са си много,особенно за лошо менте и сигурно е и безю доставката

# 18
  • Мнения: 4
Аз лично си купувам от megashop.bg  наистина са оригинал и доставката е бърза , опитайте!

# 19
ne sa izmamnici i parfiumite im sa hubavi i traini!ako si mislite 4e molla si kupuvate original ste v gre6ka, vsi4ko e dobra imitaciq, originala mojete da si go kupite ot Paris, Italy i pro4ie! sprete da se pravite na interesni i da govorite kato ne razbirate ni6to!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 6 428
О,боже  ooooh! ама естествено ,че са хубави ,то момичето просто си въобразява  Mr. Green

Явно не

# 21
  • Мнения: 6
ne sa izmamnici i parfiumite im sa hubavi i traini!ako si mislite 4e molla si kupuvate original ste v gre6ka, vsi4ko e dobra imitaciq, originala mojete da si go kupite ot Paris, Italy i pro4ie! sprete da se pravite na interesni i da govorite kato ne razbirate ni6to!

Ти да не си този, дето ме излъга по телефона, че онзи боклук който ми изпрати е парфюм  #2gunfire Защо си свалил сайта и не отговаряш на телефона? Защо не предостави информация на агенцията за защита на потребителите, след като "парфюмите"  били истински, ами си изключи телефона?
На интересна ще се правя колкото си искам и ще дебна за сайта и това дали ще му смениш името, за да не се налага и други след мен да пишат теми  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 5 370
Ама то сайтът наистина е свален!!! Shocked
Ха.

# 23
  • БГ
  • Мнения: 735
затова не купувам от тях а от ФМ .

# 24
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте от мен. Това ли е въпросния сайт http://www.parfumibg.com/escada+incredible+me+%D0%B7%D0%B0+%D0%B … BD%D0%B8-p62.html и ако не, някой поръчвал ли е от тук?

# 25
  • Мнения: 5 173
Парфюм и козметика по Интернет-абсолютно ТЦ.
С цялото ми уважение към правещите го.
Аз пазарумвам от Ягодка и мога да ти кажа, че имам по-голямо доверие на този сайт, отколкото на Притишоп, например.
А 1 приятел преди време работеше като дистрибутор на имотации на маркови парфюми и ми е казвал, че е зареждал и магазини на Витошка, така че сама си прави изводите колко са наистина маркови #2gunfire.

# 26
  • Мнения: 8 470
Едни и същи неща се пишат и четат сто години "Една жена на пазара каза...." ooooh!
"Всичко е менте"
"Парфюм под 150 лева не е истински"
Ами чета и се смея, сори за което, но е факт.
Никого не обвинявам, но преди да купите нещо, просто проучете, за да не си хвърляте парите на вятъра.
Който има излишни пари, пазарува от Бюти зоун, който няма, има си чужди сайтове, и те отдавна не са тайна.
Жалко, че момичето е изгоряло, но вече ще знае.
Но фаворитът на всички изказвания ми е :"Не купувам парфюми по интернет" Rolling Eyes
Ами че интернет е широко понятие, толкова широко, че да се обобщава така е доста.....

# 27
  • Мнения: 636
Съгласна съм с Emia  Peace

Има имитации и по разни квартални магазинчета, които се кълнат, че продават оригинали. Интернет е наистина много общо понятие. Имам си определени сайтове, от които пазарувам от поне 6 години.

# 28
  • Мнения: 6
"Парфюм под 150 лева не е истински"
Еми съжелявам, но грешиш.
Имам ужасно много парфюми, които съм си купувала както от чужбина, така и от летища из Европа (често пътувам в командировка).
Например на Булгари парфюмите са доста под 150 лв и са си баш истински. Да не говорим че в Египет пък има парфюми на free shop за не повече от 30-40 долара.
От този сайт (ако трябва да бъда честна) поръчахме подарък за колежка, защото на никой не му се занимаваше да ходи по магазините. За съжаление обаче така и не и подарихме на момичето нищо, защото както вече казах, това дори не беше менте, а нещо много по-лошо.

# 29
  • Мнения: 31 335
"Парфюм под 150 лева не е истински"
Еми съжелявам, но грешиш.
Имам ужасно много парфюми, които съм си купувала както от чужбина, така и от летища из Европа (често пътувам в командировка).
Например на Булгари парфюмите са доста под 150 лв и са си баш истински. Да не говорим че в Египет пък има парфюми на free shop за не повече от 30-40 долара.
От този сайт (ако трябва да бъда честна) поръчахме подарък за колежка, защото на никой не му се занимаваше да ходи по магазините. За съжаление обаче така и не и подарихме на момичето нищо, защото както вече казах, това дори не беше менте, а нещо много по-лошо.
Парфюмите на Булгари по прницпи и тук не са от-най-скъпите. Wink

# 30
  • Мнения: 6
Парфюмите на Булгари по прницпи и тук не са от-най-скъпите. Wink
Да, знам  Peace
И понеже са масово използвани, за това с тях дадох пример. Но това че не са от най-скъпите, не означава че не са истински, нали?
Друг пример - Addict  на Dior 50 мл мисла че беше - около 80 евро.

# 31
  • Мнения: 5 370
Аз пазарумвам от Ягодка и мога да ти кажа, че имам по-голямо доверие на този сайт, отколкото на Притишоп, например.
А 1 приятел преди време работеше като дистрибутор на имотации на маркови парфюми и ми е казвал, че е зареждал и магазини на Витошка, така че сама си прави изводите колко са наистина маркови #2gunfire.
Шушулче, не става хич даже въпрос само за "марковостта".
не разбирам как може да купиш нещо, което се харесва по аромата, без да си го помирисал? Само по описание?
Че аз и душгел си купувам само ако ми мирише на моите любими миризми, камо ли парфюм.
Иначе парфюмите ми са от безмитните магазини по летищата.

# 32
  • Мнения: 5 173
А, душа, душа, отивам в някой марков магазин, като Леро, например, душа, харесвам, поръчвам от нета Twisted Evil.

# 33
  • Мнения: 1
при теб не знам какъв е точно случаят ,но аз съм поръчвала от същия сайт парфюм и сам много доволна ако си мислиш че тези от 100 лв са много оригинални по магазините се лъжеш  нали на тези 100 лв има надценка   60-80%

# 34
  • Мнения: 198
И аз смятах да поръчам оттам заради ниските цени, но явно те са за сметка на качеството
С парфюма не бива да правим компромис веднъж поради трайността на аромата, и втори път -да пазим кожата си

Общи условия

Активация на акаунт