Харесва ли ви името Зара?

  • 10 786
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
...
Но и "Светозара" звучи добре, всъщност. Определено без "Л" -то.

Пък и няма причина да и казват "СветЛе" щом ще е без "Л"-то

Е , да , но иди обяснявай , че в името няма "л". Така например в презимето на сина ми няма завършек "ов" , но колко пъти се е случвало да му пишат грешно името , а аз все си повтарям , повтарям... Дори веднъж при подаване на някакви документи искаха копие от акт за раждане и служителката на гишето , поглеждайки презимето в акта , казва "а , ама тук има грешка във фамилията "  Laughing

Самоцитирам се , в бащиното име исках да кажа Peace

# 16
 
Хубаво име.
Харесват ми и Цветозара, Велизара, Светозара.


 

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 252
мм,не...
Сещам се за Зара от ББ. Crazy

Ммм, опасявам се, че и на мен ми навява същите асоциации Rolling Eyes

Цитат
Самоцитирам се...
Вместо това ползвай бутона "редактирай" Wink

# 18
  • Мнения: 2 980
Аз телевизия не гледам, така че моите асоциации за Зара идват точно от "Тютюн". Името е много красиво, според мен.

# 19
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Да, много ми харесва.

# 20
  • София
  • Мнения: 44 128
не особено.

# 21
Много е хубаво и символично!!!

# 22
  • Мнения: 11 007
Зара ми харесва много, за разлика от Светозара и производните му. Не го асоциирам с литературни или ТВ герои, просто едно хубаво кратко име.

# 23
  • Мнения: 3 804
Зара ми харесва много, за разлика от Светозара и производните му. Не го асоциирам с литературни или ТВ герои, просто едно хубаво кратко име.

 Peace

# 24
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
Не, не ми харесва името.

# 25
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 287
красиво славянско име  bouquetи не е често срещано  bouquet

# 26
  • Мнения: 929
На мен не ми харесва

# 27
  • Мнения: 2 172
И на мен не ми харесва въобще.СветЛозара е най-хубаво ако питаш мен,но ти си решаваш все пак.А Светозара без "Л" ми звучи някак празно,все едно липсва нещо вътре в името  Crazy 

Това си е само мое мнение.Но аз лично не бих си кръстила детето Зара.Асоцирам с онзи не особено интелигентен елемент от Биг Брадър  ooooh!

# 28
  • Мнения: 4 520
Зара винаги ми е харесвало. Както и Захара. Даже се ядосах, че Анджелината така си кръсти дъщерята, някак си ми отне правото  Laughing, ама пък и съдбата явно е решила да нямам момиченце, та не ми пука вече.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Харесва ми много и то точно ЗАРА. Без никакви асоциации от участничката Зара от ББ.
Светозара, Светлозара и тям подобни сложно-съставни не понасям  Sick

Общи условия

Активация на акаунт